Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless USB adapter and receiver kit. Videp streaming u sobi?

[es] :: Ostali hardver :: wireless USB adapter and receiver kit. Videp streaming u sobi?

[ Pregleda: 1542 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon wireless USB adapter and receiver kit. Videp streaming u sobi?26.03.2010. u 15:52 - pre 171 meseci
Pravo da Vam kazem smorio sam se od prenosenja laptop svako vece do TV da bi mogao da gledam filmove, surfujem netom... Bog te sacuva ako nocu idem do toaleta, gazenje po kablovima... tek je to muka... Sve u svemu ocu da kupim neki wireless KIT adapter i receiver. Ne bi' trosio milione za ovo do 200$ otprilike...

Elem, naleteh na ovaj
http://www.amazon.com/gp/produ...hr?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER

Jel ima neko iskustva sa ovim ili nekim drugim modelom? Dal rade kao sto se reklamiraju?

Uzgred, razdaljina izmedju LCD TV i leptop je otprilike 3m, nema nikakvih prepreka izmedju. U sobi je takodje wireless ruter.

P.S. zaboravih... To mi takodje resava problem da mi laptop ostane gde jeste i da bude (kao sto inace jeste) povezan na pojacalo sa surround 5.1. A trenutno kada gledam filmove moram da povezujem na TV speakers!
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: wireless USB adapter and receiver kit. Videp streaming u sobi?

[ Pregleda: 1542 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.