Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

anti spam regulativa (kod nas i u svetu)

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: anti spam regulativa (kod nas i u svetu)

[ Pregleda: 2688 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

Član broj: 227904
Poruke: 55
*.mbb.telenor.rs.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon anti spam regulativa (kod nas i u svetu)19.03.2010. u 16:26 - pre 171 meseci
Cao svima


Interesuje me par stvari vezano za spam. Znam da po zakonu nije dozvoljeno slanje poruka bez zahteva primaoca ali isto tako ne znam sta jedan mail koji se distribuira puter newsletter liste mora da ima da nebi bio spam. Konkretno moje pitanje se odnosi na opciju odjavljivanja sa liste.

Pre izvesnog vremena sam poceo da dobijam bench.rs newsletter iako ga nisam trazio. Pokusao sam da se sa iste liste odjavim ali nisam uspeo zato sto u mailu pise da se mogu odjaviti ukoliko se ulogujem na sajt i odcekiram neku opciju (nemam nalog)???



"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

Amater011
Beograd

Član broj: 124814
Poruke: 50
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: anti spam regulativa (kod nas i u svetu)27.03.2010. u 19:27 - pre 171 meseci
zanimljivo, i ja sam pre nekog vremena poceo da dobijem emailove od bench.rs a nisam se nigde prijavljivao tako da to izgleda nije slucajno. ja doduse nisam probao da se odjavim jer tu i tamo dobijem nesto zanimljivo. ali svakako nije u redu da salju ljudima koji se nisu prijavili, a pogotovu da neko od njih ne moze da se odjavi.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: anti spam regulativa (kod nas i u svetu)

[ Pregleda: 2688 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.