Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sherovanje interneta-program i podesavanja?

[es] :: SOHO Networking :: Sherovanje interneta-program i podesavanja?

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

racko1988
student

Član broj: 167611
Poruke: 161
93.184.92.*



+1 Profil

icon Sherovanje interneta-program i podesavanja?19.03.2010. u 16:19 - pre 171 meseci
Pozzz za sve...E ovako...Imam kablovski internet Jotel provajdera...Hocu da ga koristim za dva racunara...Sve sam vec lepo povezao i uspostavio mrezu izmedju njih,i mogu i da serujem i fajlove i internet,znaci sve lepo radi..E sad potreban mi je jos samo neki program za ogranicavanje protoka sa glavnog racunara na drugi(klijent)..,,Nabavio sam WinGate i Free Proxy,ali nikako ne znam kako da ih podesim,posto imaju milion opcija a ja se bas slabo razumem,kako ih podesiti da ogranicim protoka za drugi racunar da bude manji nego za glavni?I uopste kako podeliti protok preko ovih programa?delio bih ga i na pola nekad,ali cesce da bude veci protok na glavnom racunaru,ali to je manje bitno,vec kako se uopste podesava protok na ovim programima?molio bih vas za detaljna podesavanja,jer ne poznajem programe..Pozzz i hvala
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Sherovanje interneta-program i podesavanja?15.04.2010. u 09:36 - pre 170 meseci
to odradi u routeru ne u racunaru!!Traffic Control(QoS)
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

racko1988
student

Član broj: 167611
Poruke: 161
93.184.89.*



+1 Profil

icon Re: Sherovanje interneta-program i podesavanja?02.05.2010. u 21:30 - pre 170 meseci
Pa ja druze nemam ruter...Imam motorola modem..Iz njega preko USB-a ide net na glavni racunar...E sad iz glvanog racunara preko LAN-a i utp kabla ide u drugi komp isto na LAN,klasicna mreza znaci,i ptrko te veze mi serujemo net sa mog modema...Sve je to sredjeno i fino radi..Jos samo podesavanja za neki program za ogranicavanje protoka na drugi racunar...Hvala i poz
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Sherovanje interneta-program i podesavanja?

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.