Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mobilni za Crnu Goru iz Srbije

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije

[ Pregleda: 6756 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Galle PIM
Dragisa Savic
Nis, Srbija

Član broj: 28686
Poruke: 149
109.93.74.*

Jabber: gallepim@elitesecurity.org
ICQ: 130341636


Profil

icon Mobilni za Crnu Goru iz Srbije12.03.2010. u 03:45 - pre 171 meseci
znaci to sto pise -> kako najjeftinije preko neke srpske mobilne mreze razgovarati sa nekom mrezom u CG verujem da je ovo mnogima trebalo te da neko zna da mi kaze.
Hvala unapred
Ne pada sneg da pokrije breg,
-vec da zveri ostave svoj trag..
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije13.03.2010. u 00:03 - pre 171 meseci
Nema nekih prevelikih pogodnosti. Jedina usteda je da obratis paznju kog provajdera zoves u CG. Ako zoves Promonte mrezu najjeftinije je zvati sa Telenora, ako zoves T-mobile najpovoljniji je VIP, a ako poziv upucujes ka m:telu onda je najjeftinije zvati sa MTS mreze.
 
Odgovor na temu

Galle PIM
Dragisa Savic
Nis, Srbija

Član broj: 28686
Poruke: 149
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: gallepim@elitesecurity.org
ICQ: 130341636


Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije15.03.2010. u 17:36 - pre 171 meseci
vidim i ja da nema :(

nego za F&F brojeve je sms besplatan na mts-u jel radi to iz CG? Znaci jedna kartica ovde druga roming u CG dali su poruke izmedju tih brojeva i dalje besplatne?

hvala unapred ako neko zna
Ne pada sneg da pokrije breg,
-vec da zveri ostave svoj trag..
 
Odgovor na temu

kosac
BG

Član broj: 21764
Poruke: 341
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije21.05.2010. u 21:40 - pre 169 meseci
prosle godine zeni i sebi instalirao FRING na telefone. Njoj (bila u CG) ubacio MTS iz CG (MTEL bese) a sebi u BG-u VIP postpaid.
meni je dzaba saobracaj a njoj je bilo nesto oko 1 cent za 100KB. napricasmo se za dzabanu mesec dana.
 
Odgovor na temu

Kdexxx

Član broj: 269230
Poruke: 5
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije02.10.2010. u 17:13 - pre 164 meseci
jeste da malo kasnim, ali sam zainteresovan za istu temu... zapravo nasao sam nacina za besplatno dopisivanje preko mobilnog.. ali s' obzirom da imamo problema sa internetom.. zanima me, kako stoji stvar sa skypom na mobilnom telefonu? da li mnogo trosi kada se prica ili sta? mislim ako se u medjuvremenu pojavila neka ponuda besplatnix razgovora bez naplacivanja rominga, svakako bi mi koristila informacija.. ili neki savet za nesto slicno... jer potrosismo pare i pare na razgovore...

unapred zaxvalan...
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije02.10.2010. u 17:18 - pre 164 meseci
1h preko skype = ~26MB, ti izračunaj da li se isplati ili ne.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Kdexxx

Član broj: 269230
Poruke: 5
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije02.10.2010. u 19:30 - pre 164 meseci
pa ako cemo iskreno jeftinije je uzeti bezicni internet za 20 evrica mesecno... xvalaaa... mozda se neko javi sa nekim dobrim predlogom da me spasi u medjuvremenu :)
 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
*.dynamic.sbb.rs.



+32 Profil

icon Re: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije04.10.2010. u 18:38 - pre 164 meseci
Hmm pa može i ovako:
Kupiš prepaid karticu Telenor CG (ex Promonte) i koristiš je u Srbiji (roaming preko Telenor RS) za pozive ka Crnoj Gori. Stvar je u tome da za korisnike Telenor CG u Srbiji nema roaminga za pozve ka CG pa plaćaju pozive ka svim mrežama u Crnoj Gori kao da su kod kuće. Tako je za odlazne pozive, a dolazni se naplaćuju 0.0427 evra po pozvu (bez obzira na dužinu razgovora). Ovo se za poruke ne isplati jer je cena poruke 0,1 evro (10tak din).

Evo detalja o Telenor CG prepaid roamingu: http://www.telenor.me/postpaid...nici/roaming/roaming_cjenovnik
Ovde je spisak prepaid tarifa: http://www.telenor.me/prepaid/cjenovnici
Izabereš onu koja ti najviše odgovara jer se pozvi, kao što rekoh, tarifiraju kao da si u CG.

P.S. Isplati se koliko-toliko i uz odabir dobrog paketa, npr. ako sagovornik koji je u CG ima Telenor CG karticu, a na tvom broju (Telenor CG u Srbiji) koristiš tarifu Aktiv plus razgovor po minutu radnim danima posle 22 i subotom i nedeljom ceo dan izađe 0,036€(3,82 din)/minut sa PDV-om (uspostava veze se ne naplaćuje).

Za prijem poziva se isplati onome ko te zove iz CG sa bilo kog broja/mreže, zove te kao da si u CG (tj na Telenor CG karticu koju koristiš u Srbiji), a ti plaćaš po pozivu tih 0,0427€ (4,53 din).

Neke druge varijante za jeftino telefoniranje sa mobilnog (pošto je to bilo pitanje) ne vidim.

[Ovu poruku je menjao Mr One dana 04.10.2010. u 20:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni za Crnu Goru iz Srbije

[ Pregleda: 6756 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.