Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stari konektori na radiju....kako se zovu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: stari konektori na radiju....kako se zovu

[ Pregleda: 2668 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banja_luka
Banja Luka

Član broj: 144701
Poruke: 57
*.broadband.blic.net.



Profil

icon stari konektori na radiju....kako se zovu06.03.2010. u 17:05 - pre 172 meseci
ovo je vjerovatno glupo pitanje... ali ja veze nemam o ovome... znaci u autu sam imao stari kasetofon koji sam odlucio da konacno zamjenim cd playerom.... kupio lg lac2900 koji ima jedan konektor pozadi... i uz njega je dosao mnogozilni kabl sa adapterom koji sam skopcao na 2 izlaza iz mog auta... i onda drugi kraj u radio...logicno... e sad je stvar sto u kutiji za radio nema prostora... i to sve pozadi ne moze da stane.... znaci treba mi radio koji ima isto dva ulaza (1 valjda za napajanje i drugi za zvuk) da bih mogao direktno da ga prikopcam... moje pitanje je: kakav radio treba da trazim? kako se zovu ova 2 konektora?

hvala unaprijed!
U pakao se ide zbog raje, a u raj zbog klime
 
Odgovor na temu

vodjang
Novi Grad RS

Član broj: 202605
Poruke: 343
*.teol.net.



+12 Profil

icon Re: stari konektori na radiju....kako se zovu06.03.2010. u 19:03 - pre 172 meseci
Citat:
banja_luka: ovo je vjerovatno glupo pitanje... ali ja veze nemam o ovome... znaci u autu sam imao stari kasetofon koji sam odlucio da konacno zamjenim cd playerom.... kupio lg lac2900 koji ima jedan konektor pozadi... i uz njega je dosao mnogozilni kabl sa adapterom koji sam skopcao na 2 izlaza iz mog auta... i onda drugi kraj u radio...logicno... e sad je stvar sto u kutiji za radio nema prostora... i to sve pozadi ne moze da stane.... znaci treba mi radio koji ima isto dva ulaza (1 valjda za napajanje i drugi za zvuk) da bih mogao direktno da ga prikopcam... moje pitanje je: kakav radio treba da trazim? kako se zovu ova 2 konektora?

hvala unaprijed!


Radio koji se spaja "Euro Jack-om"!
Ta dva konektora zovu Euro Jack...
Pozz
Ono što je sreća za rđavog, to je bijeda za plemenitog čovjeka!
 
Odgovor na temu

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
62.68.114.*



+10 Profil

icon Re: stari konektori na radiju....kako se zovu06.03.2010. u 19:34 - pre 172 meseci
Citat:
banja_luka:... e sad je stvar sto u kutiji za radio nema prostora... i to sve pozadi ne moze da stane...

Kako nema, koje je auto u pitanju? Montirao sam ih djavo zna koliko, ali takav problem nikad nisam imao. Uvijek se nadje prostora negdje sa strana, ispod, iznad...
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

banja_luka
Banja Luka

Član broj: 144701
Poruke: 57
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: stari konektori na radiju....kako se zovu07.03.2010. u 11:16 - pre 172 meseci
...citroen.... kad se svi kablovu gurnu pozadi zakace se na sajlu sto pokrece klapne ventialtora... i onda ne mogu smjeravati vazduh u kabini... glupa situacija ali sta da radim sada.... znaci trazim radio sa Euro Jackom?
U pakao se ide zbog raje, a u raj zbog klime
 
Odgovor na temu

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
62.68.114.*



+10 Profil

icon Re: stari konektori na radiju....kako se zovu07.03.2010. u 17:34 - pre 172 meseci
Stariji LG-ijevi modeli lac 2800, 3800, 5800usb (sve do ovog sto si ti imao) se kopcaju sa euro dzekom direktno u njih, potrazi negdje neki od njih.
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: stari konektori na radiju....kako se zovu

[ Pregleda: 2668 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.