Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Život u Norveškoj,kako otići i kako se živi tamo?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj,kako otići i kako se živi tamo?

[ Pregleda: 2823 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Diona77
BiH

Član broj: 252255
Poruke: 2
*.customer.blic.net.



Profil

icon Život u Norveškoj,kako otići i kako se živi tamo?23.02.2010. u 21:41 - pre 172 meseci
Pozdrav svima na forumu,
već duže vremena čitam ovaj forum,pa sam odlučila da i ja nešto pitam:).Zanima me odlazak u Norvešku.Medicinska sestra sam,opšti smer,sa 13 god radnog iskustva,položenim državnim...E sad,polako počinjem da učim jezik,samostalno,jer sam iz Rep.Srpske gde nema škole Norveškog,a nemam mogućnosti,zbog posla i naravno novca da idem u Bg na kurs.Zanima me da li je dovoljno učiti iz knjiga på vei i stein på stein ili je potrebna i knjiga Ny i Norge?Jer sam ny i norge skinula sa neta,a uz nju idu i cd-ovi ali se meni desilo da u knjizi piše jedno a na cd-u govore nešto sasvim drugo.Pa ako je neko imao sličan problem ili isti da odgovori i ako zna gde mogu da skinem i knjigu i cd sa istim tekstom.
I još da pitam da li prevedene papire treba slati za licencu odmah ili je bolje kad se koliko toliko nauči jezik?Ako neko zna neka odgovori.Hvala i pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Život u Norveškoj,kako otići i kako se živi tamo?24.02.2010. u 07:31 - pre 172 meseci
Vec postoji tema i to odmah "ispod" tvoje.

http://www.elitesecurity.org/t...j-kako-otici-kako-se-zivi-tamo


 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj,kako otići i kako se živi tamo?

[ Pregleda: 2823 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.