Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Content Management System

[es] :: Web aplikacije :: Content Management System

[ Pregleda: 1043 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Content Management System15.02.2010. u 09:14 - pre 172 meseci
Pozdrav svim clanovima foruma!!!
Treba da radim content management system jednoj firmi poznajem dobro php, asp, html, css, cgi i sada nije problem imam ja plan u glavi celokupnog rada tog sistema nije tesko da se uradi nego me zanima jel neko radio od vas neko tipicno cms resenje??? Zanima me odakle je najbolje poceti za takve stvari? Znam da treba poceti od pocetka to stoji mislim sa kodiranjem od admin panela od instalacije, baze, stilova??
Svaka preporuka i neka vasa misljenja i neki problemi koje ste doziveli u toku izrade bi mi dobro dosli!!!
Gledao sam gotova cms resenja strukturu koda ali jednostavno ne zelim da se zaludjujem gotovim cms-ovima pa da mi posle neko prebaci naplatio si nam toliko a to moze da se uradi za 30e tipican primer da dete od 8 god moze da lansira joomlu na web a pogotovo koja je free...
Toliko samo ako je neko dobre volje nek ostavi neki komentar svaki je dobro dosao da u toku rada imam u vidu....
Unapred hvala pozdrav svima....
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Content Management System

[ Pregleda: 1043 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.