Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siemens gigaset i SMS

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens gigaset i SMS

[ Pregleda: 2131 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Siemens gigaset i SMS11.02.2010. u 19:03 - pre 172 meseci
Hteo bih da kupit za kucu neki od siemens gigaset modela, ali sa mogucnosti slanja sms poruka. E sada, interesuje me da li se te poruke salju direktno izmedju slusalica, ili to ide preko centrale i ako ide preko centrale, da li to kod nas funkcionise ili ne? Takodje me interesuje da li je kod nas bilo gd emoguce kupiti samo dodatne slusalice? Pretrazio sam sve zivo i niko ne prodaje samo dodatne slusalice (pogotovo sa mogucnoscu slanja sms-a). Ako ne sme ovde, posaljite mi na [email protected] ako znate gde ima da se kupi.
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Siemens gigaset i SMS11.02.2010. u 20:04 - pre 172 meseci
Slanje SMS poruka nazalost jos uvek ne funkcionise koliko ja znam kod nas u Srbiji!Po Evropi to vec uveliko radi i svi modeli Siemens GIGASET od pre jedno 4,5 godina pa na dalje podrzavaju ovu uslugu!
A sto se tice kupovine samo slusalice moj ti je savet da kupis kompletan telefon (baza+slusalica) jer je kupovina same slusalice uvek manje isplativa varijanta i nista nije jeftinija od kompletnog telefona!
Slanje SMS-a je jedino moguce ako provajder podrzava tu uslugu i nije moguce slati SMS poruke samo izmedju dve slusalice!Pozz!
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Siemens gigaset i SMS11.02.2010. u 20:37 - pre 172 meseci
Nisi me razumeo. Hocu da uzmem telefon sa bazom, ali mi treba i jos jedna dodatna slusalica, pa sam zato pitao gde mogu da je kupim. Opet posto sam mislio da koristim sms, ta druga slusalica bi trebalo da ima takodje podrsku za sms. Jel si siguran da sms ne funkcionise izmedju slusalica koje su na istoj bazi, medjusobno?
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Siemens gigaset i SMS12.02.2010. u 07:39 - pre 172 meseci
Evo ovde u ovoj temi http://www.elitesecurity.org/t173756-SMS-preko-fixnog-telefona imas o tome kada se "ocekuje" SMS preko fixnog!:-)
A sto se tice slanja SMS-a izmedju dve GIGASET slusalice prijavljene na istoj bazi je neizvodljivo,sem da sam sebi posaljes SMS ali tada se poruka vidi na obe ili svim slusalicama!Ako si imao prilike da udjes u setovanja fixnog telefona koji ima opciju slanja SMS-a onda si video da je kao i na mobilnom,ukucava se broj servisnog centra i jos dosta raznoraznih podesavanja!
Koliko znam izbor dodatnih slusalica kod nas je veoma tanak,nesto malo ih je bilo u Roamingu,ali ih vise nema ni tamo!Pozzz!
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Siemens gigaset i SMS12.02.2010. u 07:53 - pre 172 meseci
Ok hvala. Ona tema je dosta stara, 2006. godina, ali valjda bi neko napisao da su uveli u medjuvrmeenu. Nista onda. Posto vec imam gigaset bez ove opcije, ostacu jso neko vreme na njemu. Hvala jos jednom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens gigaset i SMS

[ Pregleda: 2131 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.