Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..

[es] :: Zaštita :: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..

[ Pregleda: 4166 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DOGMA

Član broj: 17577
Poruke: 148
62.139.12.*



Profil

icon Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..08.01.2004. u 10:25 - pre 247 meseci
Prije 2 dana pocela je veza strasno da mi slabi kacio mi se na 24Kb najvise a kacio je i na 9.6Kb itd itd..
Ja reko mozda je neki virus sto li moze bit..

Scanirao sam prije par dana komp tacnije prije tri i nista nisam nasao inace imam Norton AV redovno updateovan ali danas skeniram i dobijem tri inficirana faila naravno ja ih ubacim u karantin..
I krenem da uradim repair i nisam mogo vec mi se kasnije nasao u karantinu jos jedan fail e sad u karantinu lista izgleda ovako..

BB.clas (No original location) Datum Not submitted Quarantined Trojan.ByteVerify
Dummy.class (No original location) DatumNot submitted Quarantined Java.Nocheat
VerifierBug.class (No original location) Datum Not submitted Quarantined Trojan.ByteVerify

I fail koji imam cetvrti
NMain.exe C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared Not submitted Quarantiened Unknown

E sad ako neka zna neko mozda sto oko ovih trojana..?

I je li sad sve u redu mislim sobzirom da su u karantinu ne mogu vise nista da ucine?

Treba li jos nesto da uradim?
DD
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..08.01.2004. u 16:20 - pre 247 meseci
Verovatno, jos niko sem tebe nije imao iskustva sa tim, pa ti niko i ne odgovara. Ali verovatno si ucinio sve sto je u tvojoj moci . Samo, te fajlove koji su ti u karantinu izbrishi, da ti ne bi pravili lom i radi opste sigurnosti.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..08.01.2004. u 20:01 - pre 247 meseci

ne odgovara niko jer je smaranje da za svaki trojanac posebno odgovaraju a ljudi odmah postaveljaju temu umesto da odgovor potraže medju ranijim topicima...
 
Odgovor na temu

DOGMA

Član broj: 17577
Poruke: 148
62.139.12.*



Profil

icon Re: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..08.01.2004. u 22:24 - pre 247 meseci
Istina ziva mada nisam nidje primijetio detaljno objasnjenje..sta kad ga ubacis u karantin..Ali nema veze ne pravi mi vise probleme miran sam..
DD
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..09.01.2004. u 21:10 - pre 246 meseci
kad ga ubacis u karantin sam program salje kopiju simanteku i oni ga kao tamo obradjuju i registruju pa ubacuju u bazu podataka itd... ali s obzirom da ga je av vec prijavio kao takvog znaci da vec postoji u njihovoj bazi pa nema potrebe da ubuduce nesto "poznato" stavljas u karantin
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Trojan.ByteVerify.. Java.Nocheat..

[ Pregleda: 4166 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.