Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor internet-ovo je sramota!!!

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: Telenor internet-ovo je sramota!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12398 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+33 Profil

icon Re: Telenor internet-ovo je sramota!!!02.02.2011. u 08:50 - pre 161 meseci
Ja takođe koristim Telenor 3G samo u postpaid varijanti, uzeo sam ga jer mi je bio neophodan za posao. I evo do sada se da kucnem u drvo super pokazao ... već nekih 5 meseci.
U nekim delovima grada radi lošije a u nekim bolje to je činjenica. Na NBGD i karaburmi radi sve super. Čak i na izlasku iz Beograda u kolima u pokretu oko 3megabita.
Mene je više nervirao bagovit softver na tom usb modemu. Drugar npr. koristi MTS 3G na karaburmi baš i on bukvalno ne može da učita stranu.
 
Odgovor na temu

iselmic
Ivan Nikolic
Nis

Član broj: 70367
Poruke: 37
*.mbb.telenor.rs.

ICQ: 141585403
Sajt: www.flayeri.com


Profil

icon Re: Telenor internet-ovo je sramota!!!02.02.2011. u 18:53 - pre 161 meseci
ocigledno da kod mene nije problem deo grada niti slab signal niti GPRS mreza jer mi je podeseno na UMTS mrezi samo da radi a i unazad 2 godine je sljakao kao lud i na torrent-u je doguravao do 300 kb/s sto je i vise nego ocekivano ali sada je uzas zivi , decembar i januar pogotovo ! a sto se tice toga da raskinem ugovor moracu da platim jos ostale mesece X 1500 din pa mi se i ne isplati jer po ugovornoj obavezi sam duzan da budem tih 6 meseci ,ali to sto se tice tog kvaliteta da oni trebaju da daju to nema veze vazno da je ugovor potpisan i nista im drugo nije bitno , sta ces u takvoj smo drzavi ! nego lepo prodje ugovor pa dodje orion valjda ce biti nesto bolji ili na telekom-u ali ovo vise NE ! :)
www.gps-srbija.co.cc sve za vas GPS uredjaj
 
Odgovor na temu

Swarovskimania
AdGlow
Kristalni Zamak

Član broj: 260673
Poruke: 11
194.106.174.*

Sajt: swarovskimania.com


Profil

icon Re: Telenor internet-ovo je sramota!!!10.08.2012. u 12:33 - pre 142 meseci
Da li neko ima informaciju kakvi su sada?
Dogodovstine kristalnog princa u
metalik sivoj fabiji
http://swarovskimania.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: Telenor internet-ovo je sramota!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12398 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.