Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa blokiranjem cijelog sistema

[es] :: PC Konfiguracije :: problem sa blokiranjem cijelog sistema

[ Pregleda: 1874 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HtP
Banja Luka,

Član broj: 237366
Poruke: 44
*.teol.net.



Profil

icon problem sa blokiranjem cijelog sistema24.01.2010. u 00:00 - pre 172 meseci
sve je islo u redu a kada sam jednog kisnog dana usao u igru assassins creed sve je blokiralo...cak ni num na tastaturi ne mogu da upalim/ugasim.........i nakon toga restart preko dugmeta na kucisu i sve o5 radi...AlI nakon nekog vremen iako nisam usao u igricu racunar o5 zastopa i tako 5,6 puta......a prije toga igru assassins creed sam igrao bez ikakvih problema...Ljudi pomagajte ....ja stvarno ne znam u cemu je štos......:((((iii dan danas se desava

sst
 
Odgovor na temu

okram_ca
okram_ca
Cacak

Član broj: 104460
Poruke: 610
79.101.205.*



+1 Profil

icon Re: problem sa blokiranjem cijelog sistema24.01.2010. u 10:07 - pre 172 meseci
Navedi sve komponente.
M.P.
 
Odgovor na temu

HtP
Banja Luka,

Član broj: 237366
Poruke: 44
*.teol.net.



Profil

icon Re: problem sa blokiranjem cijelog sistema24.01.2010. u 16:08 - pre 172 meseci
Citat:
okram_ca: Navedi sve komponente.

*evo komponente:
INTEL dualCore 1.6Ghz
mb msi g31m3-l v2
2048mb ddr2-dualchanel
HDD 160GB SATA 2
ATI radeon EAH3450,512mb.....

PODATCI SU SA EVERESTA I PCWizard-a.....
*************************************************
Imislio sam da podignem win 7 na njega........
sst
 
Odgovor na temu

HtP
Banja Luka,

Član broj: 237366
Poruke: 44
*.teol.net.



Profil

icon Re: problem sa blokiranjem cijelog sistema24.01.2010. u 19:09 - pre 172 meseci
Citat:
okram_ca: Navedi sve komponente.

i napajanje:
http://www.blueberry-eu.com/ma...ucer=power&subgroup=psb400



[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 24.01.2010. u 23:37 GMT+1]
sst
 
Odgovor na temu

Uranijum
R. Srbija

Član broj: 54551
Poruke: 266
89.216.46.*



+13 Profil

icon Re: problem sa blokiranjem cijelog sistema24.01.2010. u 20:49 - pre 172 meseci
Po meni, sve ukazuje na to da se neka komponenta tvog racunara pregreva, tj. da moze da izgura par minuta rada i nakon toga zakuca. Sad, sta se tacno pregreva, najsumnjiviji su procesor, graficka kartica i eventualno napajanje.
Prvi korak bi bio detaljno ciscenje navedenih komponenti od prasine, podmazivanje ulezistenja ventilatora finim uljem i zamenu stare paste novom posle otklanjanja stvrdnutih ostataka prethodne.
Detaljan opis mozes o tome naci u postovima u zadnjih par dana gde je verovatno bilo slicnih problema.
Nakon detaljnog ciscenja ako problemi ostane, treba ici korak dalje, ali o tom, po tom...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

HtP
Banja Luka,

Član broj: 237366
Poruke: 44
*.teol.net.



Profil

icon Re: problem sa blokiranjem cijelog sistema25.01.2010. u 13:56 - pre 172 meseci
Citat:
Uranijum: Po meni, sve ukazuje na to da se neka komponenta tvog racunara pregreva, tj. da moze da izgura par minuta rada i nakon toga zakuca. Sad, sta se tacno pregreva, najsumnjiviji su procesor, graficka kartica i eventualno napajanje.
Prvi korak bi bio detaljno ciscenje navedenih komponenti od prasine, podmazivanje ulezistenja ventilatora finim uljem i zamenu stare paste novom posle otklanjanja stvrdnutih ostataka prethodne.
Detaljan opis mozes o tome naci u postovima u zadnjih par dana gde je verovatno bilo slicnih problema.
Nakon detaljnog ciscenja ako problemi ostane, treba ici korak dalje, ali o tom, po tom...

Pozdrav!

ok..sto mislis**********ALI moj procesor ne prelazi temperaturu od 45*C -napajanje je oko 35*C graficka kada se igraju igrice oko max.55*C(ali vrlo rijetko)......HDD je na oko 35*C...........maticna oko 35-40*itd...........
MOZDA je do OS????........Prilikom blokade ona lampica(crvena ili zelena kako kod koga)prestaje da treperi.....i to je to........redovo ciscen procesor i napajanje......"'"""""a mozda sam nesto usisao sa maticne """"""""jbg....POZ!!!!!!!!!!!!!
sst
 
Odgovor na temu

[es] :: PC Konfiguracije :: problem sa blokiranjem cijelog sistema

[ Pregleda: 1874 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.