Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

usb ne radi odjednom

[es] :: Windows drajveri :: usb ne radi odjednom

[ Pregleda: 2017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

benjo_1

Član broj: 143528
Poruke: 234
85.158.34.*



+1 Profil

icon usb ne radi odjednom20.01.2010. u 19:49 - pre 172 meseci
pozdrav...
Trazio sam par tema da tamo postujem da ne otvaram drugu ali sve su zastarile.
Rijec je o sljedecem.... Usb na racunaru ne radi! Tj radio je i odjedonom je prestao raditi i izbacuje ovu gresku sta god da ubacim u usb slot
(greska na slici)
Ne znam sta je moglo biti ali odmah mi je se bila poremetila i LAN veza, IP adresa se nije sama dodjeljivala...eto da i to napomenem...LAN veza sada radi ali usb ne :S

!TTV!vNAIDnLMWUpc13GgogBWsH1qQAWcBA2bMqmYJiVOqQvQl3Ga9zELlwCuZJUpWyTt!TTV!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

benjo_1

Član broj: 143528
Poruke: 234
85.158.34.*



+1 Profil

icon Re: usb ne radi odjednom24.01.2010. u 18:34 - pre 172 meseci
da ne otvaram drugu temu: imao sam problem da je se racunar nakon sto sam ga restartovao nije htio upaliti....sve sam pokusao i na kraju sam sve iskljucio ( tatatura, mis,, LAN) i ukljucio...racuanr je se upalio i bila je prikazana neka greska windowsa. Pokusam sam ukljiciti ataturu i mis ali nisu reagovali ( svjetlo na misu je radilo kao i na tatarutu) opet pokusam nece ni tatatura ni mis.... restartujem comp nece da se upali dok je tu mis i tatatura ukljuceni...


Reko nema sta bateriju na maticnoj i restartovat cu sve...izvadim je 20 sec i poslije radi sve...i usb i tatatura i mis...sada me zanima dal ista moram podesavati jer je BIOS restartoan i upozorio me je da napraivm izmejene neke ne a CPU :S

Druga stva je LAN veza...ip adresu dobijam automatski...na serveru IP adresa je 192.168.0.10 kada stavim 192.168.0.XXX (bilo koji broj) ne mogu da pingujem servera a kada staivm automatski ne dobijem interent vezu, mada zavisi nekada dobijem nekada ne :S sve mi je cudno :S
!TTV!vNAIDnLMWUpc13GgogBWsH1qQAWcBA2bMqmYJiVOqQvQl3Ga9zELlwCuZJUpWyTt!TTV!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: usb ne radi odjednom

[ Pregleda: 2017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.