Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko Admin panel-a

[es] :: Web aplikacije :: pomoc oko Admin panel-a

[ Pregleda: 1096 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
109.93.26.*



+7 Profil

icon pomoc oko Admin panel-a11.01.2010. u 21:09 - pre 173 meseci
Imam sajt sto sam radio jednoj agenciji za prodaju nekretnina. I vise ne mogu da izdrzim teror po 5h dnevno ja se patim sa ubacivanjem novih oglasa nekretnina i vesti... Non stop ajde u DW ili Notepad++ pa na ftp pa cekaj da prebaci i vise mi je stvarno preko glave....
Hocu da odradim Admin panel koji sam vec skoro sredio sitnicama ali nisam najvaznije sto mi je potrebno to ne mogu jer ne znam dovoljno php ali uz neko moje znanje i vase verujem da cu srediti to....

Ako imate neki predlog za kotovu scriptu kojom moku da menjam sadrzaj sajta direktno na webu kao sto je u cpanelu file menager sto podrzava edit nasao sam ja nesto ali to je sve sa milijon i jednom greskom kojom sa se mucio da sredim ali badava....

a ovo cu sam da se mucim uz vasu pomoc ne verujem da bas takva skripta ima verujem da je ovo obican skolski php koji meni treba ali sta sada treba mi to hiotno da sredim dok ja predjem taj deo gradivaa ima oci da mi ispadnu...
Panel treba da ima ove funkcije... Na sajtu ima 4 vrsta nekretnina
NPR.
korisnik izabere opciju nekretnina koju zeli npr.
1.Ponuda Nekretnina free
2.Potraznja Nekretnina free
3.Aktuelna Nek... by
4.Super Nek... by

popuni formular doda slike svog nekog imovinskog objekta i posalje
e sada tu nastupa ovo za panel da ne bi mi sve strizalo na mail nego da se konfigurise da stize u opciju panela npr Nekretnine/cekanje na odobrenje. (kao kod phpBB-a i SMF-a)
i odatle da ih odobrim i razvrstam zavisi koja je u pitanju posto se aktuelna i super placa a ove dve su free ove sto se placaju one manipulisu po naslovnoj strani...

standardni panel znaci da ima

Unos nove nekretnine
Odobrenje Nekretnina
Naravno vec sam u panel ubacio anketu i dodavanje novih vesti,statistika...
Samo sto se sada mucim oko ovoga odobrenja i postavke
ne mogu da ukapiram taj sistem prosledjivanja do panela na odobrenje i prosledjivanja nekretnine iz panela do odredjenog mesta na sajtu????
to mi je najveci problem....

Ako imate neke gotove preloske dajte predloge ili da krenem manuel...
Hvala!!


Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: pomoc oko Admin panel-a

[ Pregleda: 1096 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.