Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?

[es] :: Vodič za posao :: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 41201 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milanpa9
Student

Član broj: 305862
Poruke: 2
*.dynamic.panet.rs.



Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 13:02 - pre 142 meseci
Citat:
morihei ueshiba:
Citat:
milanpa9: Moze li mi neko reci misljenje o sadrzaju i istinitosti ovog sajta http://budisvojrs.blogspot.com ?
Par mojih drugara je uplatilo neke pare, pa me zanima da li to ima smisla, posto mi sajt i cela prica za razliku od svih ostalih deluje prilicno ozbiljno.
to je jos jedan posrednik za sajt justbeenpaid, koji je jos jedan od hiljada vidova internet "zarade", ali me je zainteresovala samo jedna cinjenica, evo citiram sa sajta:

"Nakon toga, sajt raste neverovatnom brzinom i danas ima oko 2 MILIONA registrovanih korisnika. Tako, po posećenosti sajta, U OVOM TRENUTKU ZAUZIMA 189. MESTO od svih sajtova koji postoje u svetu(216. mesto računajući prosečni protok za poslednja 3 meseca)! Ovaj podatak možete proveriti na nezavisnom, najpoznatijem meraču internet protoka u svetu www.alexa.com/topsites (trenutno strana 8. u top500 sajtova), ili direktno, klikom ovde (http://www.alexa.com/siteinfo/justbeenpaid.com). Sajtovi koji su opšte poznati, a blizu mesta Justbeenpaid-a u top-500 su recimo: skype.com (186. mesto), myspace.com (174. mesto) rapidshare.com (193. mesto), isohunt.com (242. mesto), 9gag.com (268. mesto). Ceo profit, koji se stvori ovim putem, ulaže se u kompaniju i funkcionisanje programa!"

Ako neki sajt ima milione i milione poseta dnevno, samim time znaci da se probio i da ima i profit, pa me zanima da li postoji sansa da se te ulozene pare vrate?


Moze. Prevara.
A kad se ti registrujes ovde samo da bi pokusao da uvuces ljude u tu igranku, pa ti obrisu postavljenu temu, pa se ti uvuces na mala vrata u drugu temu da bi probao to isto, pa jos naivno citiras baljezgarije sa sajta misleci da ce neko da se navuce....onda si promasio crkvu u kojoj ces da se molis.
Zato sinko, odustani na vreme. Pre svega zbog svog mentalnog zdravlja koje ces ozbiljno narusiti ako nastavis da se zamlacujes sa tim glupostima, a mozes da izgubis i dosta novca. O prijateljima i rodjacima da ne govorim.
Ako ipak hoces da nastavis, nemoj ovde, ne vredi ti. Ovde su ljudi malo vise obavesteni i ne mozes da proguras te fore.
Amen.


Nisam postavljao nikakvu temu ovde, a registrovao sam se da bih pitao i dobio odgovor...
Citirao sam iskljucivo zato sto znam da niko ovde zapravo nece procitati tekst sa sajta, a u citatu stoje podaci koji su stvarno tacni, jer sam alexa.com koristio mnogo pre nastajanja ove internet navlakuse...

Apsolutno ne nameravam nikoga da navlacim na ovo, nego da ulozim svoje pare, gledajuci na ovo kao da sam stavio na pokeru ili kladionici...
I nisam dosao ovde da me pokopas ili religijski usmeris, nego da neko ko ima iskustva bas sa sajtom justbeenpaid kaze nesto korisno. Hvala unapred
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 19:04 - pre 142 meseci
za ove prodavce i korisnike mlm bih se mogla stara poslovica primeniti

Dala baba dinar da udje u kolo a dva da izadje!

:-)
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 20:04 - pre 142 meseci
Zelenizub,ozbiljan sam.Na koji nacin te ubede(hipnotisu) na toj prezentaciji i ubede te u bolji svet u kome ti imas gomilu para.
Predpostavljam da nisi mali (klinac u 8 razredu)pa ta prica prodje.

Slusaj sada ovo.Pozove me drugar,ima kartu vise za partizan i apolo,apel kako se vec zovu Kiprani,to znam da su.Eto koliko me zanima.
Popnemo se skroz do vrha,piri vetric i sve ostalo.Alkatraz vodja(strasno)urla sve vreme,ajmo navijajmo,ostavi cvikere i patike najk,idemo,
uuuuaaaa smradovi,down uprava.NAJBITNIJA STVAR.KAZE KAKO JE CUO OD FIFE ( smeh ) DA ZBOG PALJENJA BAKLJI NEMA VEZE STO SMO IZGUBILI
IDEMO DALJE.
Dolazi klinac od drugara na dogovoreno mesto,i kaze nema veze idemo dalje zbog baklj,rekla fifa.To je mislio i sutradan.8 razred.To i mogu razumeti ali you.

Za kirbi ko ga ima,kazite zeni da ako usisa kliker,oprostite se od turbine.Dobar,ali toliko o njemu.

p.s.Dafina priredjivala takvu prezentaciju za kupovinu aparmana na tenerifima,kada putjes imas svoj termin bla bla.Kada je to bilo a tada mi je bilo smesno.
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 21:12 - pre 142 meseci
'oce neko da prodaje softver? Napravicemo MLM u beskonacno nivoa, koliko do nove godine porse isped kuce! Samo treba da se skupi nekih 10K korisnika sto i nije tako puno...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 21:20 - pre 142 meseci
Ivane,ivane.Pravi si lisac.Osetio si MLM Moogoocnost zarade.E kada si vec tu.Ima tip koji ima neki softver za osiguranja.Rece mi sekretarica,
neka,da ima 5k korisnika po 100€.samo to radi,naravno za sebe.Mislio si na tu cifru po komintentu ili vise.Licno me zanima postto si postavio broj od 10k.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?13.08.2012. u 21:54 - pre 142 meseci
Citat:
ventura:
3000 evra za usisivač nije skupo, već je prevara. Taj (ili bilo koji drugi) usivač ne bi mogao da prodaš po toj ceni van MLM prodaje. To je glavna razlika.

Mislim da je Dyson svoje pre 2god.+ zavaljivao po toj ceni, regularno, na sajtu... :)





Citat:
Lavlja_Jazbina:
p.s.Dafina priredjivala takvu prezentaciju za kupovinu aparmana na tenerifima,kada putjes imas svoj termin bla bla.Kada je to bilo a tada mi je bilo smesno.

Ne znam sta je Dafina radila svojevremeno, ali posedovanje termina u apartmanu na poznatim letovalistima je prilicno ustaljena praksa - Timeshare. Naravno, ne bi me cudilo da je bila neka prevara bila u pitanju kod nje, ali sam taj princip ne mora da bude. :)
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 06:41 - pre 142 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Ivane,ivane.Pravi si lisac.Osetio si MLM Moogoocnost zarade.E kada si vec tu.Ima tip koji ima neki softver za osiguranja.Rece mi sekretarica,
neka,da ima 5k korisnika po 100€.samo to radi,naravno za sebe.Mislio si na tu cifru po komintentu ili vise.Licno me zanima postto si postavio broj od 10k.


Ako taj lik ima 5000 firmi koje placaju 100e mesecno taj je pravi lisac! Mi cemo uskoro imati novu verziju pa cemo pokusati sa drugacijim cenovnim modelom (po korisniku) pa cemo videti kako ce ici. Te stvari nikad ne znas dok ne probas.

Ali evo ti racun, nek je 5e korisnik/mesec, ako je samo jedan nivo tvoje je 50% od svakog kojeg dovedes i koji plati (dobijas dokle god placa). Ako skupis 1000 korisnika (recimo 20 firmi po 50) to je mesecno 2500e za tebe.

E sad sa dubinskom semom bilo bi malo drugacije, ali ne znam cifre jer se nisam bavio time. Jeste jedan lik za kojeg smo radili ali se ne secam njegovih procenata.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 07:09 - pre 142 meseci
Uvek sam za takve stvari.Kada budes imao projekat gotov ti PP,ako neces javno.Malo sam rastrkan u ovih mesec ipo (gr.radovi)
pa kada budem svoje zavrsio,paralelno mogu pripojiti u ponudi.Jes da je moja cifra 100 po glavi,ali ce se projekat siriti u srodnom sa ostalim delovima.
Zelja je jedno,a realna slika kada pocne da se naplacuje.U minusu necu biti,to je sigurno,pa cu videti kakva ce 2013 biti.
Tvoj projekat me potseca na pekaru.Kifla,kifla a na kraju dana dzak para.Nadam se (ne sumnjam)da ce taj posao biti posteno odradjen jer u svakom koji
sam sa strane slusao je bilo-od svakog tvojeg ti dobijas 20%.Ti dovedes komintenta,ali nemas kontrolu uplate-saradnje pa na kraju i izvisis.
To je isti slucaj i po veleprodajma.Dovede komercijalistu sa BAZOM,krene da radi i pocinje saradnja,ali fakture nose i ime firme pa je komercijalista sazvakan
za mesec dana.Posle moze i da napusti firmu,niko se ne vezuje za njega nego za profit,tako da.....
Isto se desava sa nekim radom u stvaranju baza u nekoj firmi,bilo cega korisnog.Tu bi savetovao da sami finansiraju svoj program koji samo oni koriste
pa bi bili i zasticeni bar u vidu intulektualne svojine.
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 08:42 - pre 142 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Uvek sam za takve stvari.Kada budes imao projekat gotov ti PP,ako neces javno.Malo sam rastrkan u ovih mesec ipo (gr.radovi)
pa kada budem svoje zavrsio,paralelno mogu pripojiti u ponudi.Jes da je moja cifra 100 po glavi,ali ce se projekat siriti u srodnom sa ostalim delovima.
Zelja je jedno,a realna slika kada pocne da se naplacuje.U minusu necu biti,to je sigurno,pa cu videti kakva ce 2013 biti.
Tvoj projekat me potseca na pekaru.Kifla,kifla a na kraju dana dzak para.Nadam se (ne sumnjam)da ce taj posao biti posteno odradjen jer u svakom koji
sam sa strane slusao je bilo-od svakog tvojeg ti dobijas 20%.Ti dovedes komintenta,ali nemas kontrolu uplate-saradnje pa na kraju i izvisis.
To je isti slucaj i po veleprodajma.Dovede komercijalistu sa BAZOM,krene da radi i pocinje saradnja,ali fakture nose i ime firme pa je komercijalista sazvakan
za mesec dana.Posle moze i da napusti firmu,niko se ne vezuje za njega nego za profit,tako da.....
Isto se desava sa nekim radom u stvaranju baza u nekoj firmi,bilo cega korisnog.Tu bi savetovao da sami finansiraju svoj program koji samo oni koriste
pa bi bili i zasticeni bar u vidu intulektualne svojine.


Taj rizik postoji, i tu se ljudi razlikuju. U Srbiji je to sasvim normalno i prevareni budu open prevareni, varalice opet varaju i svi tako zive u toj cudnoj simbiozi. Kod internet poslovanja postoji mali problem, vrlo brzo se procuje pa posle niko nece da radi sa tobom jer ima gomila alternativa.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
gateway.tfcc.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 11:02 - pre 142 meseci
Citat:
ventura:Hmmm... A šta te onda sprečava da postaneš najbolji prodavac Kirbyja ikada? Tipa da upišeš dnevno da si držao 500 prezentacija?


Jbg, glavni šef obavezno zove na kraju svake prezentacije, da ponudi "dil stoleća", sporedni šef - vođa tima ti obavezno dolazi na 3/3 prezentacije, da krcka potencijalnog.

Misliš da mi nije palo na pamet da organizujem društvo? ;)


Citat:
ventura:To je upravo ono o čemu govorim... Takvi prodavci namerno ciljaju na starije ljude, nude im društvo za razgovor, lepu reč, ko zna sve šta, a taj usisivač je samo neki sporadičan delić koji treba da plate da bi ih jedan tako fin i vaspitan mladić posećivao i ulepšavao im dane... To je ono što ja smatram da je ljigavo...


A nije ljigavo:
-varati narod u izbornoj kampanji
-prodavati prašak koji tera veš da svetli belo kao neonka
-targetirati alkohol sa voćkicama under-age publici
-držati kladionice odmah pored škola

...da se ne lažemo - svet marketinga je odavno as ljigav as it gets.

Citat:
ventura:Moguće. Ali da li to zaista vredi 3000 evra? Da li je logičnije da jednom u x nedelja/meseci pozoveš nekog mučenika sa tim Kirbijem koji će ti za 20 evra usisati kompletno čitav stan, ili da daješ tri hiljade evra i da se sam bakćeš sa tim?


Isto kao što ajfon sa pozlatom košta ko nokija 1200 za celu generaciju u jednoj osnovnoj školi... vrednost stvorena ljigavom reklamom na ljigavom TV-u, ili vrednost koju ti stvore dva ljigava prodavca, koja je razlika?

Inače se slažem da je logičnije - pogotovo ako imaš stan do 70-tak kvadrata - pozvati povremeno nekoga sa tim aparatom, nego kupiti isti.

Citat:
ventura:Skup auto, skup stan, skupa klima, telefon, patike šta god... Imaš ti mnogo skupe stvari u svakom dijapazonu života. Imaš telefon za 10 evra i telefon za 1000 evra. Ali je osnovna razlika što prodavcu telefona od 1000 evra nije životno stalo da on taj telefon proda po svaku cenu, bez obzira na ikakve moralne okvire pa bilo to i direktnom prevarom.. Prodavac telefona od 1000 evra neće otići kod tvoje babe i dede i prodati im priču kako će ih unuci posećivati svaki dan ako kupe ovaj telefon a uz to će i manje da zrači unuke pa će biti zdraviji, jer baba rizikuje da joj unuk zbog starog telefona dobije rak, ili otići kod tvog brata u osnovnoj školi i prodati mu taj telefon jer će biti glavni baja među drugarima, samo zato što mogu. Ili vršiti pritisak na ne baš inteligentne i snishodljive ljude koji će uraditi sve, pa i potpisati nešto što si im poturio, samo da im izađeš i stana i ostaviš ih na miru..

Kod normalne i skupe robe kupac će sam prepoznati kvalitet (ili nešto drugo šta mu je bitno), ušetati u radnju i kupiti sam tu stvar, bez ikakvih direktnih pritisaka. To je osnovna razlika između skupog proizvoda koji se prodaje normalno na tržištu, i prevarantski skupog proizvoda koji se prodaje MLM taktikama.


Sve što si naveo odavno se radi u svetu marketinga.
-sa našom mrežom i našim telefonima si srećniji, a i manje zračimo
-pivo te čini većim mužjakom, a i poraste ti barem 48%
-šminka te čini boljom ribom u krevetu, a od silikona jačaju mišići karlice - dokazano kod 89% žena
-auto ti produžava pišu, barem za broj nula pomnožen brojem auspuha
-nepostojeći vitamini te podmlađuju, testovi pokazuju za bar 35 godina kod 47%
-prašak za veš ti neonizuje i fluoroscentizuje gaće i posteljinu - CRT ekrani crkavaju od te beline
-mlečna čokolada sadrži više mleka nego samo mleko - pa deca onda nisu krezava, i bolje voze bajs
...i naravno - različiti računi za ADSL, TV i još ponešto izazivaju svađe na radnom mestu. Zajednički račun omogućava da digneš noge na sto.
=========

Za kraj mi objasni, ako te ne mrzi: šta to Breitling ima, a Timex nema?

@lavlja-jazbina: eh, da sam znao za kliker :) mada sam iskreno usisavao srču od pivske flaše. Ja inače na treningu pitao " a što ne može da usisava vodu"? ;)

@scoolptor: Tačno tako. To sam inače čuo još dok sam prodavao, dakle 2007-me: da je kirbivoje duplo+ jeftiniji u AmeriKi nego ovde. I da, ovde je cena fiksirana, tamo nije.

@reiser: Pa da, Kirby Song :) svako jutro - jutarnji sastanak, i Prenos Pozitivne Energije: svi u krug, pevamo pesmicu, a oni koji su juče prodali jedan po jedan ulaze u krug i tapšu se i grle sa svakim ponaosob, ukrug :))) ja sam samo čekao trenutak kad će neko da vikne "Skidanje!!!", praćeno sa "Ko koga - START" :)))))

@Miroslav Jeftić: da znaš koliko puta su mi ljudi tutnuli pod nos tepih koji je pre dan-dva-tri stigao iz tepih-servisa: njihov izraz na licima je neprocenjiv, kad shvate koliko je ustvari ostalo... Inače ću se složiti sa venturom da jeste pametna solucija da jednom mesečno zovneš nekog rent-a-kirbi čovečuljka, i platiš lepo. BTW, kirbivoje može i da pere tepihe.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 11:10 - pre 142 meseci
Onda su trebali da nađu bolji tepih servis Uzgred, prašak koji svetli kao neonka ne košta 3000 dolara i niko te u samoposluzi neće smarati da ga kupiš
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 11:10 - pre 142 meseci
Citat:
mada sam iskreno usisavao srču od pivske flaše.

Ha,sa ovom izjavom me pravis lazovom.Nema veze,smatram i ja tebe.
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 11:33 - pre 142 meseci
@tesla, steta sto ti nisu uspeli preneti bar malo te pozitivne energije, ovako mracis li mracis :)
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 11:46 - pre 142 meseci
Citat:
Inače ću se složiti sa venturom da jeste pametna solucija da jednom mesečno zovneš nekog rent-a-kirbi čovečuljka, i platiš lepo. BTW, kirbivoje može i da pere tepihe.

A jos pametnija solucija je nemati tepihe.
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 12:41 - pre 142 meseci
^pa moze i tako, ali lepo je imati manje lepe tepihe koji ne prekrivaju ceo stan vec samo delove. Plus se ubija u eho, plus skupljaju prasinu pa ne moras svaki dan da brises pod :)
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
gateway.tfcc.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?14.08.2012. u 15:11 - pre 142 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
mada sam iskreno usisavao srču od pivske flaše.

Ha,sa ovom izjavom me pravis lazovom.Nema veze,smatram i ja tebe.

OK, ako se osećaš prozvanim: ja rekoh srču, misleći na ono što ne pokupiš rukom parče po parče - i tvoja izjava vezana za kliker mi zvuči vrlo verodostojno, jer znam kako je konstruisano ono čudo, i koliko je kliker tvrd. A ti pročitaj opet.

A ostali: pa šta ste se primili, ne prodajem i ne nudim usisivače, ne morate da budete u frci za svoje evre... svašta. Razmena znanja - to beše cilj foruma: pali ste redom u zabludu da su Amway/SCnet i slični isto što i Kirbi - ja vam samo stavio do znanja - iz prve ruke - da nisu: ovi se bitno razlikuju; prvi uzimaju pare za članarinu da bi dalje nudio neke popuste ostalima za članarinu - ovi drugi ti daju ultranaporan, vrlo ljigav i prašinarski-cipelocepajući posao. A onda ste redom krenuli o vrednosti, ljigavom marketingu, pravdi i moralu...

Ja samo kažem da, iako ne odobravam kirbi metode prodaje - nisu naročito ljigaviji, u proseku, od ostalih.
====

Prostatin - za pojačanje muškosti: jer znaš da će ti pasti kad-tad ....

*i ovo kao nije ljigavo?
====
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

milooskv
Miloš D
Kraljevo

Član broj: 185043
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?24.08.2012. u 02:59 - pre 142 meseci
Kasno sam se uključio u temu, ali nebitno sad...

Primetio sam da se ovde dosta često pominju zaluđenici u toj prodaji što ide od ruke do ruke, i mislim da se u tu grupu mogu svrstati i oni koji se bave distribucijom Herbalife proizvoda, tj. praška koji se pije sa čašom mleka umesto doručka i večere ne bi li se izgubio koji kilogram (verujem da bi efekat bio isti kada bi se pilo samo mleko bez praška)... U suštini, šminka je drugačija, ali je sistem isti - piramida. Sreća je samo što ne idu od vrata do vrata... :P
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?24.08.2012. u 11:26 - pre 142 meseci
Citat:
milooskv:
Kasno sam se uključio u temu, ali nebitno sad... :)

Primetio sam da se ovde dosta često pominju zaluđenici u toj prodaji što ide od ruke do ruke, i mislim da se u tu grupu mogu svrstati i oni koji se bave distribucijom Herbalife proizvoda, tj. praška koji se pije sa čašom mleka umesto doručka i večere ne bi li se izgubio koji kilogram (verujem da bi efekat bio isti kada bi se pilo samo mleko bez praška)... U suštini, šminka je drugačija, ali je sistem isti - piramida. Sreća je samo što ne idu od vrata do vrata... :P


Herbalife je americki proizvod pa u sebi sadrzi gmo sto je bilo na svim medijima na zapadu pre 2 god! otrov! al nas narod radije jede strano nego domace!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?24.08.2012. u 11:29 - pre 142 meseci
Iz te Amerike nam samo neke otrove posalju.
Umesto da posalju sira i putra, oni tamo neke gmo.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

marko.dj
General Manager P&G mbh

Član broj: 296832
Poruke: 9
*.95-102-180.t-com.sk.



+1 Profil

icon Re: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?24.08.2012. u 13:02 - pre 142 meseci
Evo vam jedne proverene ideje, pocetna investicija je od 100 do 300 dinara, zarada od 1000 do 5000 dinara dnevno zavisi od toga koliko radite. U pitanju je pranje stakala na kolima na semaforu, jedini problem su klanovi koji drze odredjene semafore, ali za pocetak nadjite neki odgovarajuci semafor u komsiluku gde nemate konkurencije. Niko vam nece dati manje od 10 dinara garant ;-) Naravno ukoliko ste zensko i imate pozamasne obline vasa zarada ce se vrtoglavo popeti u skladu sa vasim "sposobnostima". Mislim da genijalnije ideje od ove necete naci;-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Dali neko ima pametnu ideju za posao,kako od svakog gradjanina izvuci samo po jedan dinar?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 41201 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.