Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aktiviranje ugasenog postpejd broja!

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!

[ Pregleda: 6516 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlado1968
Vladimir Malidza
Bačka Topola

Član broj: 19709
Poruke: 80
*.1.nat.stcable.net.



Profil

icon Aktiviranje ugasenog postpejd broja!30.12.2009. u 22:06 - pre 174 meseci
Posle 2,5 godine koriscenja post pejd broja,isti broj sam ugasio.Posle osam meseci pauze dosao sam na ideju da isti broj aktiviram i u korisnickom servisu sam dobio objasnjenje da ugaseni broj se ne moze vise aktivirati.Da li je odgovor trenutno raspolozenje radnice u korisnickom servisu ili pisano pravilo?

Pozdrav i Hvala!
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.235.*



+1 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!30.12.2009. u 23:20 - pre 174 meseci
Takodje sam pokusao da aktiviram ugaseni postpaid broj nakon nekog vremena, isao sam i u poslovnicu direktno i rekli su mi da je to nemoguce i da ugasene brojeve ne aktiviraju ponovo. Koliko znam kod Telenora kada ugasite broj on stoji jos sest meseci u bazi u slucaju da se predomislite mozete ga uzeti ponovo nazad a ako ga vi ne uzmete broj se daje na prodaju kao i svaki drugi.
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!30.12.2009. u 23:54 - pre 174 meseci
To znači da ni kod Telekoma ne bi dobio broj nazad. Još gore, taj broj će neko da dobije i moraće da se javlja svima koji još uvek imaju prvog vlasnika u imeniku. Kao što sam se ja mesecima posle kupovine postpejd (063) broja javljao i objašnjavao da ja nisam taj koga traže. I da ne izbegavam da se javim i da ne bežim od nekih.

Ako bih mogao da biram, bolje je da se broj trajno ugasi nego da se posle 6 meseci prodaje dalje.
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
79.101.238.*



+12 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!31.12.2009. u 00:18 - pre 174 meseci
^ Upravo tako. Pre više od dve godine sam deaktivirao jedan 064 postpaid broj i uzeo drugi. Povremeno (svakih par meseci) probe radi okrenem taj svoj stari broj i uvek me dočeka "Birate nepostojeći broj", što je po meni bolja varijanta nego da se nekakav "novi vlasnik" javlja.
Ne mogu baš pouzdano da tvrdim, ali mislim da je kod mts-a identična politika i kada su prepaid brojevi u pitanju.
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!31.12.2009. u 00:32 - pre 174 meseci
Da bilo bi idealno da se jednom ugašeni brojevi (tj. korišćeni) više ne aktiviraju. Problem je samo što je broj brojeva ograničen, a skoro svako ga pre ili kasnije ugasi, što znači da bi nakon nekog vremena morali da pređu na 8-cifrenu numeraciju ili slično. Takođe postoji dosta "lepih" brojeva koji su ugašeni/oduzeti vlasniku zbog neplaćanja računa/menjanja operatera i sl. Te brojeve bi svakako neko uzeo, npr. 6-cifrene 063 od Telenora bez obzira na to što su već korišćeni.

Jedino što bi mogli da navedu da li je broj već korišćen ili ne, pa ko voli nek izvoli a ko neće nek bira drugi.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!31.12.2009. u 08:02 - pre 174 meseci
Pa ok to što ste naveli da novog vlasnika ne bi smarali ljudi koji su zvali starog vlasnika, ali ja ne vidim šta je problem da bivši vlasnik uzme svoj bivši broj nazad?
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!31.12.2009. u 11:39 - pre 174 meseci
Iz iskustva,kod Mts se ugaseni postpejd broj moze ponovo uzeti ali samo ako u medjuvremenu nije drugom dodeljen.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Aktiviranje ugasenog postpejd broja!

[ Pregleda: 6516 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.