Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

povecanja broja poseta

[es] :: E-Marketing :: povecanja broja poseta

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

velimirlackovic
Velimir Lackovic
Pancevo

Član broj: 10849
Poruke: 66
*.panet.co.yu

Sajt: www.energetika.co.yu


Profil

icon povecanja broja poseta03.01.2004. u 07:11 - pre 246 meseci
Zdravo,
Nedavno sam postavio sajt koji je inace na engleskom i bavi se po prilicno interesantnom tematikom.E sad znam da ne postoji neki brz,lak i jednostavan nacin ali da li bi neo mogao da mi preporuci nacin kako bi mogao za kratko vreme da privucem veci broj posetilaca na svoju stranicu koji su zainteresovani za te sadrzaje.
Hvala!
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: povecanja broja poseta03.01.2004. u 07:52 - pre 246 meseci
Nekoliko saveta vezanih za ovo pitanje (koje se najčešće ponavlja na ovom forumu):

KAKO POVEĆATI POSEĆENOST SAJTA?

1. Iščitati teme ovog foruma.
2. Kada postavljate ovakvo pitanje, ako želite pomoć, trebalo bi da navedete adresu sajta, ili bar oblast(i) kojom sajt bavi, ako želite neki smisleni odgovor.
3. Pogledajte savete koje možete pročitati na sajtovima koji se spominju na ovom forumu kao mesta odakle možete početi sa saznavanjem tematike Internet marketinga (npr. www.yutrend.com, www.pretraga.co.yu, http://www.webmajstori.net/clanci/, ...).
4. Navedite da li biste dali nešto sredstava za promociju (naročito preporučljivo u slučaju promocije sajta koji se obšraća internacionalnom auditorijumu).
5. Najkraći konkretan odgovor na pitanje kako brzo povećati posećenost, ili odmah imati efekte od promocije jeste Search Engine Marketing (SEM) - http://adwords.google.com/, www.overture.com. Ne košta puno, a donosi veoma precizne i upravljive efekte.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: povecanja broja poseta

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.