Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pocket pc pomoc!!!!

[es] :: GPS :: pocket pc pomoc!!!!

[ Pregleda: 2086 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kik01
voda-com
Herceg Novi

Član broj: 212174
Poruke: 176
*.crnagora.net.



+2 Profil

icon pocket pc pomoc!!!!21.12.2009. u 13:07 - pre 174 meseci
pozdrav svima.imam jedno pitanje vezano za moj pocket pc.da li mogu da ga koristim u automobilu kao navigaciju?ima operativni windows mobile5..ali nema telefom mislim sms karticu.neko mi je rekao da mi uz pocket trena jos nesto da bih ga mogao koristiti kao navigaciju,mada ja u njegove aplikacije nadjem ikonicu GPS.ako neko moze da mi pojasni kako bih moj pocket mogao koristiti kao navigaciju u automobilu.HVALA U NAPRED
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+21 Profil

icon Re: pocket pc pomoc!!!!21.12.2009. u 15:03 - pre 174 meseci
I sta se dogadja kad kliknes na tu ikonicu GPS?Dakle treba ti gps modul, tj,deo hardvera, koji ti omogucava da uspostavis komunikaciju sa satelitima.A posto radi pod windows mobile operativnim sistemom, moze da se ucita neki od navigacionih softwera.Ali samo pod uslovom da imas ugradjen gps.Sim kartica, tj, ta tvoja sms kartica nema veze sa satelitskom navigacijom.A na nekim uredjajima postoji ikonica gps, ali trazi da se konektuje preko blue tootha na neki gps modul.Dakle postoji i mogucnost da se kupi gps modul koji se povezuje sa uredjajem, u slucaju da nema integrisan gps.Dakle prvo bi trebao da utvrdis da li tvoj uredjaj ima integrisan taj famozni gps, ako ima, onda bi jos trebalo da instaliras software za satelitsku navigaciju (garmin,igo8...), i onda bi mogao da ga koristis u automobilu.
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: pocket pc pomoc!!!!

[ Pregleda: 2086 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.