Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?

elitemadzone.org :: MadZone :: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?

[ Pregleda: 5310 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-243.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 15:20 - pre 175 meseci
ovo je jos bolje od onih snimaka sto imaju naslov "stupi americans" i slicno ;)



[s jednom primedbom,meni je ovo vise za tuga do suza,a ne smeh do suza]
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 15:48 - pre 175 meseci
Horvat sine, ne znam šta si hteo da postigneš ovim, ali po mom nekom mišljenju, trik nije uspeo.
I baš me živo kopka kako bi vi "mešanci iz ravnice" prošli na nekom sličnom testu...
Sudeći po ovom snimku, samo jedan nije znao šta je homo-sapiens....
... i bagrem izvaljen.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 17:01 - pre 175 meseci
pa dobro, ljudima ne bi smetalo, šta sad...

Pazi, jeste smešno ali ipak verujem da većina njih nije čula pitanje u celosti, tj. nisu mogli da veruju kakvu glupost ih pita, pa su se automatski prebacili na homoseksualce.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 17:29 - pre 175 meseci
lol,


pa ovaj snimak je fake totalno!

gledao sam do pola i nigde se ne vidi jasno da ih on pita za homo saipens, sta vise mislim da ih bas namerno pita za gay...pa su posle radili voice over


trash

->for delete.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.net.upc.cz.



+69 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 17:32 - pre 175 meseci
Anketiras 50 ljudi, pola odgovori tacno, ti ih iseces, ubacis one koji ne znaju odgovor, i eto, svi smo glupi...
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-243.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 18:33 - pre 175 meseci
Citat:
musicmaster: Horvat sine, ne znam šta si hteo da postigneš ovim


nista nisam pokusavao da postignem,samo kada sam video ovaj snimak,pala mi na pamet tema koja je imala snimak "americans are stupid" u kojem propituju stanovnike amerike neka pitanja iz geografije
dakle cista glupost

a ono u zagradi,tuzno mi je sto postoji i toliko ljudi koji ne znaju sta je homo sapiens

Citat:
Yoba:

gledao sam do pola i nigde se ne vidi jasno da ih on pita za homo saipens, sta vise mislim da ih bas namerno pita za gay...pa su posle radili voice over


pa poslusaj malo video pa ces videti da nije voice over

ali da su znali sta je homo sapiens ne bi mesali sa homoseksualcima ;)
tako da u snimku malo vise ljudi od 1 nije znalo sta je h. sapiens [naravno ja ni ne kazem da su ovo svi ljudi koje su pitali,montaza je cudo,kao i u svakoj drugoj anketi ;)]
----
s ovim fade-ovim se potpuno slazem

i to je smisao svih onih vide snimkova koji imaju naziv "...are stupid"
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 18:41 - pre 175 meseci
Citat:
etjen: pa dobro, ljudima ne bi smetalo, šta sad...

Pazi, jeste smešno ali ipak verujem da većina njih nije čula pitanje u celosti, tj. nisu mogli da veruju kakvu glupost ih pita, pa su se automatski prebacili na homoseksualce.


A kako stoje ljudi sa analnim otvorima? ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hlhgKcLomUY
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 19:40 - pre 175 meseci
Pa ako u životu (verbalna komunikacija, mediji, internet) na 1 reč HOMOSAPIENS postoji 1 000 000 reči HOMOSEKSUALAC, ljudi, pogotovo zaustavljeni na ulici sa posla, škole, kako god, uglavnom neskoncentrisani čuju samo prvih par slova. I automatski pomisle na gej podgrupu Homosapiensa. Ne sumnjam da dobar deo građanstva i ne zna šta dotična reč znači.

Meni je mnogo zanimljivija situacija gde je na osnovu pisanih ispita naše školstvo i opšte obrazovanje dobilo veoma nizak rang.

A još šokantnije je da oni što bi bili krem svakog normalnog društva bivaju sputavani.
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
91.148.90.*



+3 Profil

icon Re: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?09.12.2009. u 21:25 - pre 175 meseci
moze li se znati sa koje je televizije ova emisija "vju"?
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kako biste reagovali da vam je prvi komsija homo sapiens?

[ Pregleda: 5310 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.