Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23160 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.96.*



+1 Profil

icon Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 21:22 - pre 174 meseci
Ukoliko ste sa niže postpaid tarife u VIP-u prešli na višu a onda poželeli da se vratite opet na nižu, to zadovoljstvo koštaće Vas u VIP-u 4000 dinara + PDV + PUMT.

Naime pošto imam kod VIP-a Postpiad 60 hteo sam da pređem mesec do dva na Postpaid 325, sto je besplatno ali nakon pitanja kakva je procedura ako bi nakon mesec, dva ili tri želeo da se vratim na tarifu sa kojom sam sklopio ugovor na 24 meseca, zapošljeni u poslovnici izneli su mi cenu u skladu sa cenovnikom VIP-a o uslugama i rekli da bi me povratak koštao ni manje ni više nego 4000 dinara što sa porezima iznosi 5120 dinara. Nisam mogao da verujem, bukvalno hladan tus!!! Pre bih rekao strasno! Razumem da je neka naknada potrebna za tu vrstu migracije, razumem da mora jednom mesečno ali ljudi to je 5120 dinara, ej???

Šta da nisam pitao, detaljno?Šta ko nezna pa uzme a posle hoće nazad? U redu uzmimo da mu i kazu u poslovnici, ljudi moji da li je to normalno?

5120 dinara je polovina nečije plate hteli to mi da verujemo ili ne, koju treba platiti VIP-u samo da Vas vrati u nižu tarifu?

Ko je ovde lud?
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 21:31 - pre 174 meseci
Dobro je poznato da ovakve trostove kod Vipa mozete saznati samo na prodajnim mestima.

Ali 5120dinara za sta?! Oni nisu normalni bas. Zamislite neko ima potrebu da se sa postpaid 60 prebaci na 150 mesec dana i onda kad hoce nazad tras! Ne moze? Tj moze al 5120din

Nemam reci!
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.96.*



+1 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 21:46 - pre 174 meseci
Da nebude da stvaramo sad bauk od toga i da jednostrano razmisljamo ali smatram da je ovo jedna od obicnih radnji koju korisnik treba da dobije od mreze besplatno, a ne ovako. Na sta ovo lici? Valjda mreza treba da vas motivise da po potrebi menjate paket, jer nekada vam treba vise a nekada manje! Kod ovakve situacije ko ce normalan povecati pa smanjivati?Nebulozno...
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.dynamic.sbb.rs.



+159 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 22:06 - pre 174 meseci
Zinulo im .... za pare. Idu na to da si neinformiasan. Ne verujem da kada dodjes kod njih i kazes, da zelis da se prebacis na veci paket, odmah prvo spomenu ej, ali kasnije moras da platis 5100 din ako zelis da se vratis. Znaci verovatno cute kao zaliveni. Posteno nema sta.

A kada te jednom vec upecaju da si presao na veci paket, onda ce ti lako reci, ako zelite da se vratite na manji ili osnovni (pod osnovni podrazumevam paket pod kojim si potpisao ugovor - u slucaju da si uzeo i fon) zadovoljstvo kosta, kolko kosta. Naravno stavices prst na celo i razmisliti koliko razlika izmedju pretplata imas da platis za 5100 din, i da li ti se to isplati.

Klasican bezobrazluk. Neka vam je Bog u pomoci svima vama koji ste na Vipu.
 
Odgovor na temu

srkisd
Smederevo

Član broj: 169110
Poruke: 54
93.86.96.*



+1 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 22:26 - pre 174 meseci
Citat:
Zoran Milovanovic: Zinulo im .... za pare. Idu na to da si neinformiasan. Ne verujem da kada dodjes kod njih i kazes, da zelis da se prebacis na veci paket, odmah prvo spomenu ej, ali kasnije moras da platis 5100 din ako zelis da se vratis. Znaci verovatno cute kao zaliveni. Posteno nema sta.

A kada te jednom vec upecaju da si presao na veci paket, onda ce ti lako reci, ako zelite da se vratite na manji ili osnovni (pod osnovni podrazumevam paket pod kojim si potpisao ugovor - u slucaju da si uzeo i fon) zadovoljstvo kosta, kolko kosta. Naravno stavices prst na celo i razmisliti koliko razlika izmedju pretplata imas da platis za 5100 din, i da li ti se to isplati.

Klasican bezobrazluk. Neka vam je Bog u pomoci svima vama koji ste na Vipu.


Potpuno se slazem sa napisanim, nikada ti nekazu sami sve uslove, sem ako detaljno ne pitas konkretno a za mene je to prevara na neki nacin, sta drugo?ali ovo je stvarno mnogo i stvarno nema smisla :(
" Ne smejte se nicijim snovima....." Dalaj Lama
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.dynamic.sbb.rs.



+159 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 22:33 - pre 174 meseci
Zaboravio sam da napisem iznad:
A i naravno da si neinformisan jer to nigde ne pise, niko nikada ne pominje. Moras da odes licno u poslovnicu i da ih ispitujes tamo kao na sudu.


Ovo je za mene preko svega. Do sada nikada nikog nisam odvracao od VIP-a, ali od sada definitvno hocu.
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
95.180.9.*



+5 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 23:01 - pre 174 meseci
Očigledno Vip ovim želi da stimuliše korisnike da se ne vraćaju na niže pakete već da ostanu na višim jer im onda ispadne prosto jeftinije, samim time da više koriste Vipovu mrežu. Pazite, šta i koliko će neki prodavac da ceni nekom kupcu tj. korisniku usluga je već stvar poslovne politike tog prodavca. Ok, nešto može biti neopravdano i bezobrazno visoko ali ako je tržište otvoreno i slobodno onda kako je tako je, uzmi ili ostavi. Ne branim ja ovde Vip, kažem samo to prosto tako.

Međutim, ono što je pravi problem u celoj ovoj priči, kod Vipa i sličnih, je to što po zakonu kupac mora u svakom trenutku da bude informisan o celokupnom proizvodu ili usluzi kako bi odlučio da li da pazari ili ne! A Vip i njemu slični obično prikriju neke stvari ili napišu sitnim slovima pa idu namerno na to da se korisnik upeca jer neće imati 3 minuta strpljenja da pročita ugovor ili da zatraži detaljan cenovnik i objašnjenje od prodavca, koji uzgred ne postoji na njihovom sajtu već se samo može dobiti u poslovnicama i to na lični zahtev! Pa kad na to još dodate nedovoljno obučenog prodavca, koji ni sam često ne zna sve detalje onda dobijemo veliki problem. E tu je pravo obmanjivanje korisnika!! Nebitno je što prelazak na nižu tarifu košta 4000 + harači, ono što je bitno je to da korisnik MORA ODMAH da bude obavešten o svemu, kako bi mogao i da odluči šta mu je činiti!

Tipičan primer svesnog kršenja zakona je što se u cena usluge ne prikazuje sa svim uračunatim porezima i dažbinama, a što mnogi rade, pa i Vip! OK oni možda napišu (obavezno sitnim slovima) da PDV i PUMT nisu uračunati (Vip to piše još bezobraznije, kaže da "porezi nisu uračunati" a ne navodi koji porezi) ali zašto bih ja kao korisnik uopšte morao da znam kolika je poreska stopa? Zašto bih morao da sam računam konačnu cifru? Ja želim odmah da znam koliko će sve to da me košta, ne želim da nosim digitron u džepu!

Ljudi, prst na čelo, ova stvar je daleko šira! Nije problem u firmama što ne ispisuju PDV, problem je u državi i inspekcijama koji to tolerišu!!
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 23:03 - pre 174 meseci
Citat:
mantaka:
Ko je ovde lud?


Onaj ko koristi VIP i jos postpaid na 24 meseca.

NHF.




Citat:
m257:
Tipičan primer svesnog kršenja zakona je što se u cena usluge ne prikazuje sa svim uračunatim porezima i dažbinama, a što mnogi rade, pa i Vip! OK oni možda stave da PDV i PUMT nisu uračunati (Vip to piše još bezobraznije, kaže da "porezi nisu uračunati" a ne navodi koji porezi) ali zašto bih ja kao korisnik uopšte morao da znam kolika je poreska stopa? Zašto bih morao da sam računam konačnu cifru? Ja želim odmah da znam koliko će sve to da me košta, ne želim da nosim digitron u džepu!


Naravno da nece da pise cena sa porezima jer ce tako ista biti uvecana za 28%. Jos jedan trgovacki trik, prilicno glup ali mozda nekad kod nekog i upali.

Citat:
m257:
Ljudi, prst na čelo, ova stvar je daleko šira! Nije problem u firmama što ne ispisuju PDV, problem je u državi i inspekcijama koji to tolerišu!!

Pa mi drzavu u nemamo.
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
95.180.9.*



+5 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?07.12.2009. u 23:16 - pre 174 meseci
Citat:
DR83:Naravno da nece da pise cena sa porezima jer ce tako ista biti uvecana za 28%. Jos jedan trgovacki trik, prilicno glup ali mozda nekad kod nekog i upali.


Pazi, nije poenta u trgovačkom triku (trgovački trik je kad napišeš da nešto košta 3999 dinara, podrazumeva se da je porez uračinat), poenta je u svesnom kršenju zakona i tolerisanju toga od državnih institucija! Zakon jasno kaže da svaka cena krajnjem korisniku mora da bude iskazana sa svim uračunatim porezima!!

Zamisli da sutra odeš u Maxi i da ti sve, od žvaka, preko čipsa i majoneza do krmenadli bude prikazano bez PDVa! :) I ti ideš ko blesav i računaš, a pri tome kao običan građanin nemaš pojma (i ne moraš da imaš pojma) koja se poreska stopa na koji proizvod pimenjuje!! Država je iz nekog razloga veoma veoma blaga prema kršenju Zakona o reklamiranju kada su u pitanju mobilni operatori (ali i još neke privredne grane).
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 00:38 - pre 174 meseci
Opet ja poslat od strane vipa da stitim interese firme za koju radim kako kazu drugi

Zvao sam korisnicki servis da proverim ovo sto pisete ovde i da li je istina, jer i ja imam potrebu za povecanjem tarife na 325 na privatnom telefonu. Odgovor koji sam dobio od operatera je taj da kada se sklopi ugovor bez telefona, moze se besplatno setati iz tarife u tarifu svaki mesec. Ali ako se uzme telefon, naravno uzima se i ugovorna obaveza. U tom slucaju se promena tarife na manju naplacuje, ali ako se promeni tarifa na vecu, a kasnije se odlucis da se vratis na tvoju maticnu tarifu, ne placa se nista, tako da Zorane i Slobodane ne pisite gluposti ovde kada ni sami niste infomisani.

Drugo, kako vam samo pada na pamet da uzmete telefon uz tu i tu tarifu za dinar i sutra vam dune da spustite tarifu, jer ste je uzeli samo zbog telefona?
Stvarno je komedija sto citam ovde i ne mogu da verujem . Mantaka zasto nisi pitao kada si uzimao telefon i zasto si uzeo tarifu koja ti ne odgvara? Zbog telefona od 1 dinar? Ja sam se zadrzao 50 min u Krusevcu dok sam sklapao ugovor sa njima i sve ih pitao sta i kako, pa cak i za uslove promene tarifa.
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.dynamic.sbb.rs.



+159 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 02:21 - pre 174 meseci
MaxM je l ti ne umes da citas? Ili treba neko da ti prevede?

Citat:
mantakaUkoliko ste sa niže postpaid tarife u VIP-u prešli na višu a onda poželeli da se vratite opet na nižu, to zadovoljstvo koštaće Vas u VIP-u 4000 dinara + PDV + PUMT.

Naime pošto imam kod VIP-a Postpiad 60 hteo sam da pređem mesec do dva na Postpaid 325, sto je besplatno ali nakon pitanja kakva je procedura ako bi nakon mesec, dva ili tri želeo da se vratim na tarifu sa kojom sam sklopio ugovor na 24 meseca, zapošljeni u poslovnici izneli su mi cenu u skladu sa cenovnikom VIP-a o uslugama i rekli da bi me povratak koštao ni manje ni više nego 4000 dinara što sa porezima iznosi 5120 dinara. Nisam mogao da verujem, bukvalno hladan tus!!! Pre bih rekao strasno! Razumem da je neka naknada potrebna za tu vrstu migracije, razumem da mora jednom mesečno ali ljudi to je 5120 dinara, ej???

Šta da nisam pitao, detaljno?Šta ko nezna pa uzme a posle hoće nazad? U redu uzmimo da mu i kazu u poslovnici, ljudi moji da li je to normalno?

5120 dinara je polovina nečije plate hteli to mi da verujemo ili ne, koju treba platiti VIP-u samo da Vas vrati u nižu tarifu?

Ko je ovde lud?


'Ajde sada polako, rec po rec, ako treba slovo po slovo.

Citat:
MaxM:
Drugo, kako vam samo pada na pamet da uzmete telefon uz tu i tu tarifu za dinar i sutra vam dune da spustite tarifu, jer ste je uzeli samo zbog telefona? :D :D
Stvarno je komedija sto citam ovde i ne mogu da verujem . Mantaka zasto nisi pitao kada si uzimao telefon i zasto si uzeo tarifu koja ti ne odgvara? Zbog telefona od 1 dinar? :D Ja sam se zadrzao 50 min u Krusevcu dok sam sklapao ugovor sa njima i sve ih pitao sta i kako, pa cak i za uslove promene tarifa.


Ovo sto ti pises je neki sasvim drugi scenario. Ja stvarno ne razumem koji je tvoj problem da pokusas da razumes ono sto drugi pisu?
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 12:49 - pre 174 meseci
A koji deo ti nisi razumeo u mom postu? Ako uzmes telefon u tarifi, primer 60 i prebacis se na 325, besplatno se vracas na maticnu tarifu. Pusti ti sta drugi kazu ovde i okreni 060/1234 pa onda mozemo da pricamo.....
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 13:00 - pre 174 meseci
Slusaj, nisam ja izmislio ovu pricu. Covek je dosao i podelio njegovo iskustvo sa nama. To sto oni na 060/1234 kazu drugacije je problem u samoj kompaniji koja ocigledno nema konkretnih stavova o tome. Zasto nemaju cenovnik svih svojih usluga lepo istaknut ako je sve posteno. Zasto nije javno i transparentno je ipak vise prica za neku drugu temu, ali se definitnivno to pitanje provlaci ovde.

Kako je i Slobodan rekao:

Citat:
Dobro je poznato da ovakve trostove kod Vipa mozete saznati samo na prodajnim mestima.


Definitivno iz ovoga zakljucujem da oni na 060/1234 ne daju sve informacije ili jos gore daju pogresne.


Ako ti licno ne verujes korisniku mantaka, koji je kako on sam kaze VIPov korisnik je tvoj licni problem. Ovde se diskutuje na osnovu onoga sto je pomenuti korisnik preneo. A ja zaista nemam razloga da mu ne verujem.


[Ovu poruku je menjao espresso dana 08.12.2009. u 17:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.rs.



+257 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 13:33 - pre 174 meseci
Aha, znaci ko ne koristi VIP, nema pravo da prica o VIP-u? To zato sto ste neke vazne osobe ili sta?
Procitaj pravilnik, tacke 4 i 12, molim te.

Nego.. jesi ti MaxM proverio sa vise operatera da li je to sto pricas tacno? Posto je covek BIO u poslovnici i rekli su mu da PO CENOVNIKU VIP-a mora da plati 4000 din POVRATAK na tarifu. A ti pricas o sasvim drugim situacijama - klasicna zamena tema koju rade svi nasi politicari kad ih pitas nesto :)


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

hexter
BGD

Član broj: 154780
Poruke: 172
91.208.89.*



+64 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 13:40 - pre 174 meseci
Citat:
Jbyn4e: Aha, znaci ko ne koristi VIP, nema pravo da prica o VIP-u? To zato sto ste neke vazne osobe ili sta?
Procitaj pravilnik, tacke 4 i 12, molim te.

Nego.. jesi ti MaxM proverio sa vise operatera da li je to sto pricas tacno? Posto je covek BIO u poslovnici i rekli su mu da PO CENOVNIKU VIP-a mora da plati 4000 din POVRATAK na tarifu. A ti pricas o sasvim drugim situacijama - klasicna zamena tema koju rade svi nasi politicari kad ih pitas nesto :)


Pa u PRVOM postu je napisano da je sklopljna ugovorna obaveza. Samim tim raskid ugovorne obaveze košta.
Tj. sklopljen je ugovor na 24 meseca Postpaid60, pa se pređe na Postpaid325. Naravno da se prva ugovorna obaveza raskida a zasniva nova, na sledeći ugovor (Postpaid325). Ukoliko se tako radi, operateru se isplati pa ne naplaćuje raskid. Prethodni ugovor ne važi, u opticaju je novi. E prebacivanje sa ugovorne obaveze Postpaid325 na nižu košta 4000 din + porezi. Verovatno bi raskid bez nove obaveze koštao još i više.

Ako si na pospaidu bez ugovorne obaveze možeš da menjaš tarife gore dole po nahođenju.


BTW ne koristim ViP i to zato što se JAKO DOBRO raspitujem za sve detalje i sva sitna slovca. Daleko su od toga da počnem da koristim njihove usluge, ali nije fer niti ispravno kritikovati po bilo kome bez razloga bez razumevanja šta se dešava i šta je čija obaveza.

 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 13:59 - pre 174 meseci
Citat:
hexter: Pa u PRVOM postu je napisano da je sklopljna ugovorna obaveza. Samim tim raskid ugovorne obaveze košta.
Tj. sklopljen je ugovor na 24 meseca Postpaid60, pa se pređe na Postpaid325. Naravno da se prva ugovorna obaveza raskida a zasniva nova, na sledeći ugovor (Postpaid325). Ukoliko se tako radi, operateru se isplati pa ne naplaćuje raskid. Prethodni ugovor ne važi, u opticaju je novi. E prebacivanje sa ugovorne obaveze Postpaid325 na nižu košta 4000 din + porezi. Verovatno bi raskid bez nove obaveze koštao još i više.

Ako si na pospaidu bez ugovorne obaveze možeš da menjaš tarife gore dole po nahođenju.



Hvala sto si nam svima razjasnio kako se to radi, tj kakva su zackoljice u pitanju.

Sada je sve jasno (nama). Ostaje jos samo da MaxM pocne da veruje i nama kojima ne koristimo VIP. Posto si i ti hexter rekao da ne koristis VIP, s toga za njega si automatski izneo ne validnu informaciju.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 14:26 - pre 174 meseci
Izgleda da treba da crtam ovde. Hajde malo logicki razmislite i pustite sta ko pise ovde. Da li je vam logicno da platite povratak na maticnu tarifu??????? Korisnicki servise merodavan za sve, a ne neko ko napise ovde nesto sto i sam nije razumeo jer 100% nije slusao sta mu se prica, pa prenosi dezinformacije ovde.

SAda cu poslati mail u vip, pa cu da vam prenesem odgovor....
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 14:54 - pre 174 meseci
Da razjasnimo. mantaka kaze da je sklopio ugovor uz postpaid 60 i uzeo telefon po ceni koja vazi uz taj paket. Dakle telefon je platio VISE nego sto bi ga platio uz 325. Sada on hoce da poveca jedan mesec na 325 - vise nego sto se obavezao, a da se kasnije VRATI na UGOVORENI paket.

Oni mu za to traze 4000 dinara! Zamisli ja sam recimo uzeo od internet provajera na koriscenje sve sto mi je potrebno za wireless i obavezao se da cu godinu dana da placam 1990din. Sada im placam 2780 dinara mesecno i zamislite da oni meni traze recimo 10.000 dinara da se vratim na paket od 1990din na koji sam i sklopio ugovor?

Ili zamislite da sklopim ugovor sa Telenorom na paket Prenesi 150 (640din sa dazbinama), da predjem na Prenesi 325 dva meseca i da mi pri povratku traze 5120din?!

Da li je to normalno? Da li ste tako nesto videli kod bilo koga, sem kod Vipa. Razumem da je covek sklopio ugovor i platio manje telefon uz 325 u startu, pa da sad trazi smanjene na manji paket od UGOVORENOG, ali covek samo trazi da se vrati na svoj UGOVORENI paket, a oni mu za to draze 5120din! Da, sasvim je normalno, kad bi bili u zemlji cuda.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 08.12.2009. u 16:14 GMT+1]
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
91.148.91.*

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 14:59 - pre 174 meseci
I meni ovo deluje totalno suludo, tako da pre verujem da je doslo do nesporazuma, druga je stvar kad imas ugovor za tarifu sa koje hoces da ides dole.
Kada stigne odgovor od vipa objavi ga ovde, ali ako je to istina to je onda vrhunac bezobrazluka, ne verujem ni da bi vip otisao tako nisko, iako je vec dosta nisko otisao.
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.87.162.*



+1 Profil

icon Re: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?08.12.2009. u 15:06 - pre 174 meseci
Citat:
MaxM: Opet ja poslat od strane vipa da stitim interese firme za koju radim kako kazu drugi :D :D :D

Zvao sam korisnicki servis da proverim ovo sto pisete ovde i da li je istina, jer i ja imam potrebu za povecanjem tarife na 325 na privatnom telefonu. Odgovor koji sam dobio od operatera je taj da kada se sklopi ugovor bez telefona, moze se besplatno setati iz tarife u tarifu svaki mesec. Ali ako se uzme telefon, naravno uzima se i ugovorna obaveza. U tom slucaju se promena tarife na manju naplacuje, ali ako se promeni tarifa na vecu, a kasnije se odlucis da se vratis na tvoju maticnu tarifu, ne placa se nista, tako da Zorane i Slobodane ne pisite gluposti ovde kada ni sami niste infomisani. :D

Drugo, kako vam samo pada na pamet da uzmete telefon uz tu i tu tarifu za dinar i sutra vam dune da spustite tarifu, jer ste je uzeli samo zbog telefona? :D :D
Stvarno je komedija sto citam ovde i ne mogu da verujem . Mantaka zasto nisi pitao kada si uzimao telefon i zasto si uzeo tarifu koja ti ne odgvara? Zbog telefona od 1 dinar? :D Ja sam se zadrzao 50 min u Krusevcu dok sam sklapao ugovor sa njima i sve ih pitao sta i kako, pa cak i za uslove promene tarifa.


Ja stvarno nerazumem sta je vas problem?Ja sam uzeo telefon u postpaid tarifi 60 kod VIP-a, to je cinjenica. Niko meni nije tada rekao da se promene tarifa naplacuju a bili su duzni da mi kazu, i verovatno skrenu paznju na to, da vecu tarifu od postojece mogu uzeti ali da ako pozelim vremenom da je smanjim da to kosta tolkiko i toliko. Sta je tu problem? Koristio sam I MTS postpaid i Telenor postpad pa ovoga nije bilo.Ovo je dranje korisnika. Gde postoji ta vasa opcija setanje po tarifama naplacuje?Gde se to naplacuje 5120 dinara?Gde to ima gospodine?I posle branite ovde VIP izvodeci nebulozne zakljucke kao da smo mi gomila prvacica pa neznamo gde je Lajkovac?Dajte molim vas vise....preterali ste.Kakve veze ima sto sam uzeo telefon?Razumem da ne moze na tarifu ispod sklopljene ugovorom ali preko te i do te treba da bude besplatno, nezavisno dali ste uzeli telefon ili ne.Ovako, posto ste uzeli telefon, vi ste sada pod kulukom i mogu vam raditi sta hoce jer morate cutati a ako niste uzeli telefon hladno raskinete ugovor, e to se zove pljacka na fin nacin!!!
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Povratak na nižu postpaid tarifu u VIP-u kosta 4000 dinara+PDV+PUMT?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23160 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.