Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

igo8 novajlija-----pomoc!

[es] :: GPS :: igo8 novajlija-----pomoc!

[ Pregleda: 2700 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sjoker1966
Subotica

Član broj: 41725
Poruke: 41
213.198.252.*

ICQ: 200977816


+1 Profil

icon igo8 novajlija-----pomoc!07.12.2009. u 13:01 - pre 174 meseci
Postovanje!
Mozda vec postoji tema za ovoZali nisam nasao.Posto sam potpuno nov u ovom svetu navigacije,molim za pomoc.Pre koji dan sam kupio Easy Touch Navigation ET 922 sa softverom Igo(kako pise na kartici folder a ne Igo8) sept3 2008 v.8.3.1.53228.Naime,malo sam pregledao razne forume,sajtove i skinuo Igo8 najnoviji i neke skinove,mape...Posto je instalisan program na uredjaju,ne znam kako da ga obnovim.Koristim win7 na PC.Ovde se prica o nekom otkljucavanju,da se moze koristiti uredjaj i kao PDA.Zeleo bih da mi neko step by step objasni kako se obnavlja softwer,kako da otkljucam,tj da koristim winCe,kako skinove da ubacim...pa i neke cake ako jos moze.Znaci,sta mi sve treba od softvera na PC i nacin kako to da uradim.I,da li mogu staviti vecu memo karticu od 2 Gb?
Citao sam o svemu ovome,ali nisam siguran da li ide to isto na svim uredjajima.Nesto mi bas ne ulazi u glavu...Video sam da neki uredjaji imaju mogucnost gledanja filmova.Moj cita samo mp4.Znaci moram da konvertujem ili...?Sta je razlika izmedju ostalih Igo softwera?Igo8 je najbolji?
Molim vas da me malo prosvetlite.Inace,u racunare se razumem,ali ovde sam nov.Unapred hvala.
SAT OFFLINE DOWNLOADER i skidam sa Commodore 64 + TV Ei Nis (crno/beli) +Floppy
(¯`>>SJOKER<<´¯)

 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: igo8 novajlija-----pomoc!

[ Pregleda: 2700 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.