Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet

[es] :: ISP :: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 333271 | Odgovora: 1121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Stankovic

Član broj: 11
Poruke: 306
212.200.119.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 13:43 - pre 222 meseci
U petak vece je nekoliko puta nestajala struja u blokovima oko sava centra pa je verovatno i tamo bilo problema pa je to verovatno razlog za pad sistema, a posto znamo da RV nema dezurnu sluzbu preko vikenda onda to objasnjava zasto nije radio ceo vikend a od danas radi normalno.
Inace ne vidim sta te buni oko ip adresa, ovo sto sada dodeljuju jesu dinamicke javne ip adrese i ne vidim apsolutno nista lose u njihovom dodeljivanju, naravno ukoliko ne zelis javnu adresu mislim da nece biti problema ukoliko im trazis da te ostave u privatnom opsegu. Ugovor takodje nije menjan jer nigde u ugovoru se ne obavezuju na to kakvu ce ip adresu da ti daju, sto znaci da ne mora da postoji ni standard za dodeljivanje vec kako oni to odrade. Inace vlasnik tog opsega ip adresa je bas RV tako da mogu da rade sa njima sta im je volja.
I drink to make other people interesting.
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 14:04 - pre 222 meseci
Citat:
RV nema dezurnu sluzbu preko vikenda


Cekaj, da li ti shvatas koliko je to strasno ? Ja ne mogu da verujem u to! To je toliko strasno da nemam reci. Svi provajderi za koje znam, cak i dial-up, imaju non stop podrsku, sto je normalno i standard u takvim firmama. A da ne pricam kada je u pitanju kablovski provajder koji pokriva tako veliki deo grada kao RV. Toliko im je truo sistem da je to nesto nevidjeno. Prosto ne mogu da verujem da imaju tako mnogo korisnika. Jebiga, tako je to kada ne postoji konkurencija, onda moras da kupujes ono sto ima... Nestane struja i cao... zabole njih q sto mi nemamo email... nemaju ni forum... *ebe im se... a to sto neko mozda zavisi od te njihove *ebene email adrese to nema veze... zasto bi njih to uopste zanimalo...

Citat:
Inace ne vidim sta te buni oko ip adresa, ovo sto sada dodeljuju jesu dinamicke javne ip adrese i ne vidim apsolutno nista lose u njihovom dodeljivanju, naravno ukoliko ne zelis javnu adresu mislim da nece biti problema ukoliko im trazis da te ostave u privatnom opsegu. Ugovor takodje nije menjan jer nigde u ugovoru se ne obavezuju na to kakvu ce ip adresu da ti daju, sto znaci da ne mora da postoji ni standard za dodeljivanje vec kako oni to odrade. Inace vlasnik tog opsega ip adresa je bas RV tako da mogu da rade sa njima sta im je volja.


Napisao sam sta me buni. Buni me njihov naziv, ne znam koja je jedna a koja druga. Sto se tice dodeljivanja buni me to sto na njihovom INFO kanalu pise da se dobija adresa iz PRIVATNOG opsega. Koliko sam ja shvatio, adrese iz privatnog opsega NISU javne. Mozda sam lose shvatio. Mozda tu spadaju i javne adrese. Nemam ugovor pri sebi, ali mislim da tako nesto pise i u ugovoru!

Sta znaci to kako oni odrade? Zasto bih ja imao privatnu a ti javnu adresu? Hajde, objasni mi. Nemam nista protiv javnih adresa. Stavise, ne znam tacno ni koja je razlika ni za sta su one bolje od ovih drugih. Kazu da su bolje u p2p mrezama. I da sam sa njima manje siguran. Ne bi li onda trebalo da me obaveste barem o takvoj promeni?

Da li ti sada na osnovu moje adrese mozes da kazes da li je ona javna ili privatna? Ja to ne znam. Moja je ista kao i tvoja samo sto je poslednji broj drugaciji (sada nisam kod kuce). Kakva je to adresa?

[Ovu poruku je menjao Ka2 dana 30.01.2006. u 15:05 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Ka2 dana 30.01.2006. u 15:14 GMT+1]
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

BeNeStAnTi
Beograd, Vozdovac

Član broj: 83043
Poruke: 21
212.200.118.*

Sajt: www.ssbhost.co.yu


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 14:27 - pre 222 meseci
Ako imas privatnu ip adresu, ti si iza NAT-a tj routera koji ima jednu javnu ip adresu i pod tom adresom su svi korisnici! Takodje svi korisnici iza NAT-a imaju i drugu (privatnu) IP adresu koja je obicno u formatu 10.*.*.* ili 172.*.*.*
Prednost javne IP adrese je u tome sto mozes da igras sve igrice online i da server bude na tvom kompjuteru! Znaci ako hoces da pravis server za CS na primer a imas privatnu ip adresu ne mozes dati IP adresu routera zato sto su svi korisnici pod tim IP-om i naravno ljudi nece moci da se konektuju.. Privatna ip adresa koju si dobio ne znaci nista spoljnom svetu.. Postoji dosta prednosti javne IP adrese i puno mi znaci sto sam je konacno dobio!

[Ovu poruku je menjao BeNeStAnTi dana 30.01.2006. u 15:29 GMT+1]


..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..

Pouzdani serveri i niske cene na jednom mestu! Proverite zasto smo najbolji!

..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 14:56 - pre 222 meseci
Razumem. Znaci, posto vidim da je tvoja i Markova adresa JAKO slicna mojoj, koje se trenutno ne secam jer nisam na svom kompjuteru, mi sada imamo JAVNU IP adresu, je l' tako?

E sad' me zanima kako ti to znas? Kako proveravas kakva ti je adresa? Ok, video si da se promenila, i kako znas da je sada javna?

Takodje me interesuje za sta ti ti toliko konkretno znaci javna edresa? Ne verujem da pravis neki server. Za p2p ?

Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

BeNeStAnTi
Beograd, Vozdovac

Član broj: 83043
Poruke: 21
212.200.118.*

Sajt: www.ssbhost.co.yu


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 18:22 - pre 222 meseci
koliko vidim nove javne adrese su u formatu 212.200.118.* ili 212.200.119.* e sad ne mora da znaci moze da bude i drugacije.. Ako hoces sigurno da znas idi desno dugme na konekciju pa Status

Onda ides na Support tab i videces nesto ovako:

---------------------------------
Address Type : Assigned by DHCP

IP Adress: 212.200.118.*

Subnet Mask 255.255.255.0

Default Gateway: 212.200.118.*

---------------------------------


Ako ti u delu IP Address pise IP u formatu 212.200.* onda imas javnu IP adresu, a ako ti tu stoji IP u formatu 10.*.*.* ili 172.*.*.* onda imas privatnu IP adresu.


Ja sam pravio i web server na mom kompu a i server za neke igrice tako da mi mnogo znaci! Takodje kada sam na linuxu mogu da napravim account na koji cu se kaciti remote preko neke druge masine kada nisam kuci.. To sa privatnim IP-em ne bi mogao zato sto su kao sto rekoh svi korisnici pod istom IP adresom!


[Ovu poruku je menjao BeNeStAnTi dana 30.01.2006. u 19:54 GMT+1]


..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..

Pouzdani serveri i niske cene na jednom mestu! Proverite zasto smo najbolji!

..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..
 
Odgovor na temu

sergio77
Beograd

Član broj: 66899
Poruke: 74
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 18:49 - pre 222 meseci
Ja od subote imam problem da mi net radi brzinom od 128kbs a imam paket od 512kbs, download nece da predje 16kB/s. To mi se vec nekoliko puta desavalo, obicno kad oni drndaju nesto po mrezi i reshenje je bilo da pozovem teh. podrsku i da mi promene paket pa ponovo vrate na stari, ja restartujem modem i sve proradi ok. E sad posto mi lik iz podrske rekao da ne moze da mi menja paket tek tako nemam resenja. Jedino sto mi pada na pamet je da trazim da mi zamene modem.
Da li neko od vas ima ovakav problem i da li je menjao kablovski modem?

@BeNeStAnTi
Mozda bi trebalo da sakrijes i zadnja tri broja gateway-a.
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
212.200.118.*



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 19:23 - pre 222 meseci
@Benestanti

Ili me ne shvatas sta zelim da te pitam ili... :)

KAKO znas da je adresa koja pocinje tako kako kazes realna? Da li si sam PROBAO ili si ih zvao i PITAO ? Kao sto vidis, i ja imam takvu adresu. Uostalom, mogu to i sam da proverim putem dcc-a, ako mogu da se povezem sa svima znaci da imam javnu.

Inace, tek posle tvog objasnjenja sam TACNO i savrseno shvatio pojam privatne i javne adrese. Hvala ti. :)

@Sergio

Hmmm, ti nesto imas cesto problema, zar ne? Nesto meni tu nije jasno. Gde zivis? Malo malo pa imas neke probleme koje drugi nemaju.

Prvo, ocigledno razgovaras sa pogresnom osobom u tehnickoj podrsci. Onaj mali je za zajebavanje, treba da razgovaras sa Zoranom. Mislim, zar ti ne vredja inteligenciju objasnjenje " da ne moze tek tako da ti menja paket " ? A menjao ga je vec i to ti je resavalo problem!? Boze, ima li te. Kakva samo objasnjenja oni imaju to je stvarno bolesno. Kako oni samo LAZU to je stravicno. To je za zatvor. Mislim, alo bre, resavali su ti problem na taj nacin i sada kao odjednom ne mogu!?!?
Meni se jednom desilo, na sedam dana, da mi je brzina bila povecana na 256K. Nadao sam se da ce potrajati medjutim trajalo je samo nedelju dana a posle toga se brzina vratila na 128K. Kablovski modem, naravno, moraju da ti zamene ukoliko on ne valja ali u ovom slucaju ja mislim da za time nema potrebe. Verujem da su ti greskom smanjili brzinu paketa na 128K.

Citam onaj njihov oglas za tehnicku podrsku... em sto je to ocigledno bila formalnost, znaci nikoga nisu zaposlili, em kao uslove navode neko znanje... a ovaj sto radi... pa to je smesno... nemam reci da opisem to neznanje... ma svi u firmi su takvi glupani da je to strasno... neodgovorni, lazu, bezobrazni, vredjaju ljude misleci da su svi idioti jer daju takva imbecilna objasnjenja na koje ne bi naseo ni neki ciganin sa ulice koji nikada u zivotu nije video kompjuter. A svako sa ovog foruma je za njih akademik sto se tice znanja. Ja sam doktor nauka za njih. Na osnovu cega je taj lik uopste zaposlen......... au, strasno, pa ja da radim tamo koliko on znao bih bre ceo sistem napamet............ ***ote, kako se nerviram.......
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

Botta
Beograd

Član broj: 49373
Poruke: 97
212.200.119.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 22:05 - pre 222 meseci
Citat:
sergio77: Ja od subote imam problem da mi net radi brzinom od 128kbs a imam paket od 512kbs, download nece da predje 16kB/s. To mi se vec nekoliko puta desavalo, obicno kad oni drndaju nesto po mrezi i reshenje je bilo da pozovem teh. podrsku i da mi promene paket pa ponovo vrate na stari, ja restartujem modem i sve proradi ok. E sad posto mi lik iz podrske rekao da ne moze da mi menja paket tek tako nemam resenja. Jedino sto mi pada na pamet je da trazim da mi zamene modem.
Da li neko od vas ima ovakav problem i da li je menjao kablovski modem?


Ja imam isti problem !!! Sa 256kbs od subote mi je uključen 128kbs :( !!!
 
Odgovor na temu

atheista
Beograd

Član broj: 4418
Poruke: 104
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 22:30 - pre 222 meseci
Citat:
Ka2:
Citam onaj njihov oglas za tehnicku podrsku... em sto je to ocigledno bila formalnost, znaci nikoga nisu zaposlili, em kao uslove navode neko znanje... a ovaj sto radi... pa to je smesno... nemam reci da opisem to neznanje... ma svi u firmi su takvi glupani da je to strasno... neodgovorni, lazu, bezobrazni, vredjaju ljude misleci da su svi idioti jer daju takva imbecilna objasnjenja na koje ne bi naseo ni neki ciganin sa ulice koji nikada u zivotu nije video kompjuter. A svako sa ovog foruma je za njih akademik sto se tice znanja. Ja sam doktor nauka za njih. Na osnovu cega je taj lik uopste zaposlen......... au, strasno, pa ja da radim tamo koliko on znao bih bre ceo sistem napamet............ ***ote, kako se nerviram.......


Au bre, covece, ti izgubi zivce skroz. ;) Pa rekao si mi pre nekoliko stranica ovog post-a da rade solidno i da stvarno ne shvatas kako mogu da cekam neki tamo ADSL kada RV radi sasvim solidno. Poceli ste svi da pizdite opet jer su nesto oni zasrali. Jebi ga, ostajem ja na dial-upu. Nervira me sporost, ali barem ne dajem neku ogromnu kintu. Verujem da bih ispizdeo kao i Ka2 ako ne i gore da sam na RV-u.
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
212.200.118.*



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet30.01.2006. u 23:28 - pre 222 meseci
Pa bas sam to gore negde i spomenuo! Da na jednoj strani pisem jedno a na drugoj drugo. Znas o cemu se radi, meni net zaista radi dobro 99% vremena. Ostatak odlazi na povremeni ne rad email-a i retke ali bas retke prekide. Ali me IZLUDJUJE njihov generalan bezobrazluk, imao sam oooooooooooooooogromne probleme prilikom samog prikljucivanja kada su me tako iznapusavali da ti ne mogu opisati (mislim da sam to mozda ovde i pisao na samom pocetku ovog topic-a) pa ih od tada mrzim. Bukvalno ih MRZIM, sve koji rade tamo!!! Ne zelim da imam bilo kakvih kontakata sa njima. Zato me nervira kada nesto ne radi jer to za sobom povlaci kontakt. Posebno kada procitam sta pricaju drugim ljudima i kada mi nesto hitno treba a oni nemaju podrsku za vikend. A POSEBNO kada vidim kako ljudi to olako shvataju, ovo ga sada Bota se javlja da i on ima isto problem kao i covek pre njega i znaci cim to na ovakav nacin pise ovde znaci da nije ni zvao podrsku. Eto, njegov primer dokazuje i to da su PONOVO lagali Sergia. A kada pozoves podrsku...... veruj mi, kunem ti se da mi pritisak skoci preko 200 onog momenta kada uzmem telefon da ih zovem... jer znam unapred na sta ce to da lici... Ma treba im JE*A*I MAJ*U !!! Sve ih pomlatiti!!!

[Ovu poruku je menjao Ka2 dana 31.01.2006. u 00:30 GMT+1]
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

sergio77
Beograd

Član broj: 66899
Poruke: 74
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 11:34 - pre 222 meseci
Citat:
@Sergio

Hmmm, ti nesto imas cesto problema, zar ne? Nesto meni tu nije jasno. Gde zivis? Malo malo pa imas neke probleme koje drugi nemaju.

Prvo, ocigledno razgovaras sa pogresnom osobom u tehnickoj podrsci. Onaj mali je za zajebavanje, treba da razgovaras sa Zoranom. Mislim, zar ti ne vredja inteligenciju objasnjenje " da ne moze tek tako da ti menja paket " ? A menjao ga je vec i to ti je resavalo problem!? Boze, ima li te. Kakva samo objasnjenja oni imaju to je stvarno bolesno. Kako oni samo LAZU to je stravicno. To je za zatvor. Mislim, alo bre, resavali su ti problem na taj nacin i sada kao odjednom ne mogu!?!?
Meni se jednom desilo, na sedam dana, da mi je brzina bila povecana na 256K. Nadao sam se da ce potrajati medjutim trajalo je samo nedelju dana a posle toga se brzina vratila na 128K. Kablovski modem, naravno, moraju da ti zamene ukoliko on ne valja ali u ovom slucaju ja mislim da za time nema potrebe. Verujem da su ti greskom smanjili brzinu paketa na 128K.

Zivim na Paliluli blizu Hale Pionir i ovo mi je treci put da mi se tako nesto dodgadja od kako sma njihov korisnik (5meseci) sto i nije tako strasno kad bi se problem jednostavo resavao pozivom teh. podrske. Stvar je u tome sto kod njih nista ne pokazuje da je meni protok pao na 128kbs, igrom slucaja sam uspeo da sredim to kada sam trazio da mi smanje protok na 128 a kasnije da vrate na 256. U celoj prici stalno sam razgovarao sa Zoranom mislim on je jedini koji moze da menja pakete (bar tako mislim). Zadnji put mi je rekao da ima problem da mi menja pakete jer to treba da proprati kroz neku naplatu da bi kasnije to pravdao.
Mene sad interesuje zasto dolazi do tog problema, ocigledno da se modem zbuni kad oni rade na mrezi pa mi restartuju modem a ja pri tome nesto downloadujem. A sa druge strane sta se dogodi u promeni paketa ocigledno postoji neki impuls koji razresi celu stvar. Na to jos nemam odgovor.
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 12:53 - pre 222 meseci
Ma brate, lazu, lazu, lazu, lazu, lazu i milion puta LAZU. Uostalom, sta to tebe briga, zasto se ti opterecujes time? Oni ima da ti nameste da to radi kako treba tj. ono za sta si ti platio i tacka. Ti sada placas 256K a imas 128K. Kraj price! Druga je stvar sto ti njih NE ZANIMAS, kao ni ja sto ih ne zanimam, kao ni bilo ko drugi...


Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

sergio77
Beograd

Član broj: 66899
Poruke: 74
212.200.118.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 13:30 - pre 222 meseci
Upravu si, evo sad zam zvao podrski i neki like Pedja mi kaze da posaljem mail na [email protected] da su mi greskom promenili paket. Ja sad imam 512kbs i to sto mi 3 dana radi koa 128 nece propratiti kroz umanjenje racuna, profesionalizam ha.
 
Odgovor na temu

bgillegal
Milan Petric
Beograd

Član broj: 16373
Poruke: 79
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 13:50 - pre 222 meseci
Ovako, juce su momci iz RV dosli da odrade svoj deo posla. Iskreno sto se povezivanja tiche nemam primedbi, chak su mi u jednu ruku izasli u susret, da ne objasnjavam...
Povezivanje je trajalo 10 sec :) jes da mi nisu doneli neki fensi motorolin koji na sajtu pise da daju nego neki thopmson al ajde necu oko toga da pravim galamu. Uzeo sam za pocetak 64k zbog raznih finansijskih uslova i rezultati su sledeci, max download 7,9 od mogucih 8KBps, s tim sto danas radi max 6,0 KBps. Moguce jer je preko dana sistem opterecen. To vec nije kako treba ali ajde nije neka steta. Jedino me je od pocetka uplasilo to da sam posle 15 sati morao da resetujem modem jer windows nikako nije mogao sa dizanjem sistema da ga primeti. Prijavljivao je unknown device, uzas! Resetovanjem je opet radio kao sat. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
212.200.118.*



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 13:53 - pre 222 meseci
Citat:
sergio77: Upravu si, evo sad zam zvao podrski i neki like Pedja mi kaze da posaljem mail na [email protected] da su mi greskom promenili paket. Ja sad imam 512kbs i to sto mi 3 dana radi koa 128 nece propratiti kroz umanjenje racuna, profesionalizam ha.


Pa sta sam ti rekao !!!

Samo da znas, Pedja je taj lik koji je smehotresan, znaci on NISTA ne zna. Izbegavaj ga kao djavo krst.

Je l' si u medjuvremenu promenio paket na 512K. Da li su uradili nesto po tom pitanju? I da znas jos nesto... te fore sa postmaster... oni UVEK i za sve kazu da se mail salje na tu adresu a "to" je neko ko nikada ne odgovara ni na jednu poruku... pitanje je uopste da li postoji osoba koja je postmaster koji je uzgred budi receno, prema njihovom sajtu, zaduzen za funkcionisanje EMAIL-a i nema nikakve veze sa promenom paketa.

Javi sta ti se sada desava. Inace, naravno da bi trebalo da insistiras na umanjenju racuna.
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
212.200.118.*



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 13:58 - pre 222 meseci
Hmmmm... otkud sad' taj modem!?? Inace, to sto ti skida 6kb je ok, nikada ne moze da ti bude brzina kao sto je teorijski minimum... zar nisam ja sa tobom jos davno na nekom forumu diskutovao o RV-u? Ubedjen sam da jesam. Imao sam drugi nick, ali poenta je - zar ti vec duze vreme nemas RV? :)

A to sto ti je prijavjivao unknown device ne znam sta je, ja nisam imao taj problem. Desilo mi se par puta da se malo prilikom podizanja Win-a on malo ukoci i da nema ikonice za net ali to je zato sto ne moze da nadje IP pa se posle pojavi i moras da uradis ili repair connection ili njih da zoves.

Ko zna brate koje modeme oni uvaljuju. I ja sam imao problema sa kompatibilnoscu.

Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

bgillegal
Milan Petric
Beograd

Član broj: 16373
Poruke: 79
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 15:34 - pre 222 meseci
moguce, ali to sam se ranije samo raspitivao... od juce sam i ja u njihovoj bagri...
po DU Metru download varira od 6 do 9.5 KBps... iskreno ne zalim se
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
212.200.118.*



+1 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 16:52 - pre 222 meseci
Ide do 9.5 a max je 8. :) Ma sta ima da se zalis, super ti ide. :)

Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

bgillegal
Milan Petric
Beograd

Član broj: 16373
Poruke: 79
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 17:06 - pre 222 meseci
evo kao neka vrsta dokaza...

 
Odgovor na temu

bgillegal
Milan Petric
Beograd

Član broj: 16373
Poruke: 79
212.200.121.*



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet31.01.2006. u 17:28 - pre 222 meseci
najbolje bi bilo kada bi mogli da se izborimo da dobijemo neki dc++ hub kao sto su na sbb-u odradili... time su neverovatno rasteretili izlaz ka netu sto im se naravno isplati... sad sad mi ne mirishe da ce se nesto tako pametno desiti na RV-u ali bi bilo veoma lepo...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 333271 | Odgovora: 1121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.