Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...

[es] :: Advocacy :: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20688 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...24.10.2009. u 18:29 - pre 176 meseci
@Majstor_Pućko
Nije mi jasan tvoj poslednji post ni šta si time hteo da kažeš. U ovoj situaciji nema krivca. Telenor je ponudio 3G Internet, a modemi koji dolaze uz ponudu su označeni da će raditi na Windowsu i Mac-u. Druga je stvar što rade i na Linuxu a to nisu naveli. Parametre konekcije ne bi trebalo da kriju i svaki operater bi trebalo da ih zna i izdiktira korisniku na njegov zahtev. Korisnici koji žele da koriste ovu Telenorovu uslugu, a imaju drugačiji OS od onog koji proizvođač modema navodi, treba proveriti da li će raditi modem i kod njega. Parametri konekcije nemaju sa tim nikakve veze.
manicmiodrag-u pokušavamo da pomognemo, pošto sigurno znamo da 3G modemi i Telenorov 3G Internet radi na Ubuntuu. Moja drugarica koristi Telenor 3G Internet na Ubuntu 9.10 beta, a ja sam testirao MTS 3G Net na svom Ubuntu 9.10 beta i sve dobro radi. Usuđujem se da kažem bolje nego na XP-u (na Visti i Windowsu 7 nisam probao).
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.6.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...24.10.2009. u 18:58 - pre 176 meseci
Ma uvek se nadje neki n00b da troluje jer mu je dosadno...
make love - !war
 
Odgovor na temu

manicmiodrag
Manic Miodrag
Pirot

Član broj: 65807
Poruke: 7
*.telenor.co.yu.



Profil

icon Re: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...24.10.2009. u 19:12 - pre 176 meseci
Sve radi extra hvala na trudu i pomoci, posebno hvala blizancima

 
Odgovor na temu

malikarlo

Član broj: 193346
Poruke: 9
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...24.10.2009. u 20:22 - pre 176 meseci
@Pucko: Nema tu Linux gospoda, BSD gospoda, Win gospoda. Tu ima gospoda koja ce se potruditi oko necega i koja je voljna uciti, i gospoda koja zeli sve na platnu bez imalo naprezanja neurona. I tu je bolje da to budu dva zatvorena kruga. Iako to nema nikakve veze s ovom temom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Ubuntu EeePC Developer: Odustajem, Ubuntu je hrpa smeća...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20688 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.