Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica

[es] :: Browseri :: najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica

[ Pregleda: 1997 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gagi_zero
beograd

Član broj: 69813
Poruke: 5
*.teol.net.



Profil

icon najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica15.10.2009. u 01:29 - pre 176 meseci
nego, radi mi zvučna kartica te kad upalim Winamp radi normalno ali kada odem preko bilo kog internet explorera te pustim npr Youtube (video datoteku) ili www.downloads.nl (ima opcija da pustim muziku pre nego što skinem pesmu) ili googlevideos.... nema zvuka ni u ludilu, a radi Winamp i ima zvuka, a kada pustim da mi stream.uje preko neta nema zvuka a ima slike... kao onaj fazon muž-žena u svađi - ima slika nema ton... :)
sve sam prečačkao šta može da se prečačka što se tiče zvuka vezano za internet, adobe flash player (najnoviji), java itd....

nekaKVA preporuka ili nekakva slična iskustva.... MOLIM (AKO STE U BEOGRADU, ČASTIM GAJBOM JELEN PIVA)
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-4.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica15.10.2009. u 07:13 - pre 176 meseci
Ne znam koji codec paket koristis ali K-lite se pokazao jako koristan sa opcijom "Codec Tweak Tool"
Start --> Programs --> K-Lite Codec Pack -- > Configuration --> Codec Tweak Tool



Posle imas neku opciju [Registry] Fix non-working system sound ... pa bi to trebalo da resi problem ...


Promenicemo naslov teme kasnije

Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

gagi_zero
beograd

Član broj: 69813
Poruke: 5
*.rcub.bg.ac.rs.



Profil

icon Re: najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica19.10.2009. u 23:13 - pre 176 meseci
hvala ti, baš je to bilo u pitanju, nisam stigao da ti zahvalim ovih dana. . .
ako si u BGu častim te obećanim....

vidim hoćeš da promenimo ime teme, , , koji naziv da dam ili šta već
"PROBLEM SA KODECIMA", "INTERNET AUDIO PROBLEM" ......

poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: najjjjcudniji problem koji sam do sada dobio, pomoć!!!!! zvučna kartica

[ Pregleda: 1997 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.