Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazim suradnika za dokumentarni film

[es] :: Video produkcija :: Trazim suradnika za dokumentarni film

[ Pregleda: 1889 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NinaS.
freelance
Beograd

Član broj: 235516
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Trazim suradnika za dokumentarni film12.10.2009. u 13:54 - pre 176 meseci
Zdravo,

nova sam i u Beogradu i u snimanju dokumentarca, ali na razpolago imam dosta vremena i neke ideje.
Sad sam u procesu, da kupim kamero, polako polako ucim Adobe Premiere...
Ako nekoga u slobodnom vremenu interesira kreativnost, mozemo da napravimo neki dokumentarni film.
Najbolje bi bilo, da je to neko ko ima izkustvo u snimanju...
Pozdrav,

Nina
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Trazim suradnika za dokumentarni film13.10.2009. u 00:30 - pre 176 meseci
Pozdrav,

Dobrodosla na forum, ne bi bilo lose da budes malo detaljnija sa informacijama jer je onda i veca vjerovatnoca da ces naci nekog saradnika...
 
Odgovor na temu

NinaS.
freelance
Beograd

Član broj: 235516
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Trazim suradnika za dokumentarni film20.10.2009. u 22:07 - pre 176 meseci
Upravo si. Imam vec odabranu jednu temu, koja mislim, da je vrlo interesantna i aktualna u Srbiji...sad pravim neki scenarij i skupljam ideje. Sada, ne bi se ovde razpricala o samoj temi, pa neka me kontaktira ko hoce vise detajla.
Kao sto sam rekla, gledam kamere, u januaru cu da idem na neki tromesecni kurs.
Potrebna bi bila ekipa od najmanje 2 ili 3 ljudi...zvuk, snimatelj, montaza, etc.
Pozdrav svima...
 
Odgovor na temu

paataak
Nemanja Vukmirovic
student audio i video tehnologija

Član broj: 200820
Poruke: 4
79.101.217.*



Profil

icon Re: Trazim suradnika za dokumentarni film20.10.2009. u 23:10 - pre 176 meseci
hm, snimanje dokumentarca jako interesantna ali i zahtevna stvar... Ja sam do sad za potrebe skole snimio 2, doduse kratka, od po recimo 10 min., i sad za diplomski snimam treci, o Ohridu... Ako stvarno zelis dobar dokumentarac onda moras gomilu podataka da pretvoris u interesantnu pricu, inace je film osudjen na propast, kao vecina dokumentaraca kod nas... Sto se mene tice, rado bih pomogao, jer volim da radim dokumentarce, samo trebalo bi da cujem ideju, nacin snimanja, montiranja i sam koncept filma, pa da vidimo sta bi mogli da napravimo... pozz
 
Odgovor na temu

bonija
Bojan Rakita
Poslovni sekretar
Zemun

Član broj: 76207
Poruke: 18
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Trazim suradnika za dokumentarni film21.10.2009. u 10:35 - pre 176 meseci

Pozdrav
evo ja sam zainteresovan za snimanje ili montazu. Imam Panasonic md 10000 dv kameru sa kojoj dosta snimam,osim toga bavim se i montazom. Javi se da vidimo da li je moguca saradnja,da li nam se termini uklapaju. Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Misa_exclusive dana 22.10.2009. u 02:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sdugonic
sinisa dugonjic
slobodni umJetnik
beograd

Član broj: 241775
Poruke: 1
109.106.252.*



Profil

icon Re: Trazim suradnika za dokumentarni film29.11.2009. u 23:58 - pre 175 meseci
zdravo

interesuje me kako se zavrsila potraga za saradnikom? da li si zavrsila dokumentarac? da li si nasla entuzijaste, kreativce? treba li neke pomoci?

ukoliko smatras da imamo o cemu dalje da pricamo
mozemo da pricamo :)

sinisa
(mozes me naci na fejsu, pa da ti vrljnem linkove ka stvarima koje sam radio
--- sinisa dugonjic)
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Trazim suradnika za dokumentarni film

[ Pregleda: 1889 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.