Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Win Server 2003 problem sa sherovane foldere

[es] :: Windows mreže :: Win Server 2003 problem sa sherovane foldere

[ Pregleda: 1108 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

viktor333
Viktor gru
singer
skopje

Član broj: 210646
Poruke: 25
77.28.41.*



Profil

icon Win Server 2003 problem sa sherovane foldere10.10.2009. u 16:31 - pre 177 meseci
Zdravo svima ali kod mene u firmi se javio jos jedan problem ponovicu da u firmi ima jedan server sa Win Server 2003 domein na nega i 40 racunara imali smo problem sa mrezom ali sam resio to sa pomos ovog foruma ali po 4 dana rad pak je zaribalo nesto drugo.
Problem je u ovome na Serveru ima sherovane foldere na kojim se postavjaju informacije od edno odelenje a potom obraduju od drugo ali sad te foldere ima gi i na racunare jusere u domajnu ali kad hoces da vlezes u nekom od niv kaze da se unvaible ,problem je sta i mnogo od racunare imaju programe koji skladiraju podatke na serveru odnosno bez servera necu da se pokrene.
mreza radi i kad u server smenim da svako ima pravo da koristi tih foldera opet isto, server user komuniciraju kad smenim pasword za nekom useru tako i user se loguje , problem je i sa printere koi su direkno vrzane na switcove i jer kad od server dajes naredba da printaju oni kaze da su otprintali ali realno nesu ni pokrenuli da printaju, kad dodas new user u domain i ima pravo na sherovane foldere on se loguje na domein ali pa kod nega niti pokazuje sherovane foldere u my computer.Ako ima spas pomagajte jer mene mozak pocnuje cureti.
 
Odgovor na temu

rajakovic
rajakovic
Sremska Mitrovica

Član broj: 156545
Poruke: 6
*.metalfer.net.



Profil

icon Re: Win Server 2003 problem sa sherovane foldere25.11.2009. u 10:30 - pre 175 meseci
recimo da sam te pokontao.....problem sa share folderima i printerima na taj nacin koji si ti opisao prouzrokovao je conficker virus....pa srecno ti bilo....barem je to kod mene bilo

[Ovu poruku je menjao rajakovic dana 25.11.2009. u 13:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Win Server 2003 problem sa sherovane foldere

[ Pregleda: 1108 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.