Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

win 2003 server SP1 i WMS

[es] :: Web aplikacije :: win 2003 server SP1 i WMS

[ Pregleda: 1866 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksandar.smartart
BGD

Član broj: 47065
Poruke: 32
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon win 2003 server SP1 i WMS04.09.2006. u 14:43 - pre 214 meseci
Imam web server instaliran "fabricki" u njemu imam WMS ( windows media services) takodje instaliran "fabricki". Kada se nakacim preko remote desk topa i namestim neki fajl u WMS-u testiram ga i on radi. Generisem stranu za pristup preko weba tom streamingu i tu stranu postavim na prezentaciju hostovanu na tom istom serveru, iskoci samo win mediaplayer i to je to. nema slike nema ispisa greske nema nicega. Mislio sam da je problem firewall medjutim kada potpuno ugasim firewall koji ide uz win server 2003 i dalje se nista ne desava. Da li neko zna kako se podesava ovo i sta je problem.


Drugi problem mi je podesavanje mejl servera (takodje fabricki instaliran uz win 2003 server), i tu mi treba uputstvo od samog pocetka.


PS: uopste ne znam gde da stavim ovu temu - jako je glupo da ima milion linux web server tema a gotovo ni jedna windows web server tema.
 
Odgovor na temu

aleksandar.smartart
BGD

Član broj: 47065
Poruke: 32
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: win 2003 server SP1 i WMS13.12.2006. u 15:47 - pre 211 meseci
Prvi problem je otklonjen (mada nije ni postojao) i problem je u mom internet provajderu koji blokira portove i ja ne mogu da vidim ono sto ostali svet normalno vidi. Nevidjeno glupo !

za drugi problem ima srodnih tema pa bih zamolio moderatora da slobodno sve ovo obrise.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: win 2003 server SP1 i WMS

[ Pregleda: 1866 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.