Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moja avantura sa Opera Mailom i Gmailom

[es] :: Google :: Gmail :: Moja avantura sa Opera Mailom i Gmailom

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
91.191.8.44

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Moja avantura sa Opera Mailom i Gmailom08.10.2009. u 06:34 - pre 176 meseci
Ovako, nekada davno kada sam otvorio nalog na Gmailu, podesio sam na Settings>Forwarding and POP/IMAP da preuzimam poruke preko Opera Maila (ugrađeni e-mail klijent u Operi), a da Gmail briše poruke. Prije toga mi je u Inboxu bilo nekoliko poruka, koje su tamo i ostale, a sve poruke koje su nakon tog podešavanja stizale, uredno su preuzimane i brisane.

Nedavno sam želio da preuzmem i par tih preostalih poruka i očekivajući da će tako i biti, na istom mjestu sam podesio na opciju Enable POP for all mail (even mail that's already been downloaded) (prije toga ne sjećam se koju sam izabrao, ali mislim da je to bila Enable POP for mail that arrives from now on).

Odjednom se pojavio ogroman broj poruka! Očekujući njih dvadesetak, bilo ih je više od stotinu. Prčkajući malo po Gmailu ustanovio sam da izgleda da će Opera Mail preuzeti ne samo poruke u Inboxu, nego i one u Trashu, a što je još gore, činilo se da se kopija svake poslane poruke preko Opera Maila sačuvala u Gmailovom Sent Mail direktoriju i da će i te poruke biti preuzete. Kako da podesim da se ne kreira ta kopija u Sent Mail direktoriju? Odmah sam prekinuo preuzimanje i pobrisao sve poruke iz Trasha. Kada sam nastavio preuzimanje, ne mogu da se sjetim da li se broj poruka smanjio, no bilo ih je 103.

Ono što me još zbunilo je da nakon što sam u Opera Mailu prekinuo preuzimanje tih 103 poruke, kada sam ga ponovo aktivirao, bilo je za preuzeti 48 poruka? Gdje je nestao ostatak?
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Moja avantura sa Opera Mailom i Gmailom

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.