Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba

[ Pregleda: 2756 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vujo91
Indjija

Član broj: 87932
Poruke: 48
77.46.194.*

Sajt: www.Dodirnime.com


Profil

icon Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba06.10.2009. u 00:36 - pre 176 meseci


Pozdrav!

Ne znam da li je ovo pravo mesto za ovakvo pitanje, ali definitivno je vezano za server i Linux na njemu!

Naime, vlasnik sam digzip.com, multihosting sajta (ma znate onu foru, bacis fajl na sajt a on ga odma posalje na rapidshare, megaupload, hotfile itd...)

Sajt je bio na bluehost-u i radio skroz ok... medjutim... bluehost me je "oterao" sa servera braneci se da koristimo puno CPU resursa (aj dobro).

Nasao sam novi dedicated server... nakon uspesnog transfera... OOOOPS

Radi samo Hotfile i Uploaded.to ... ne radi ni rapidshare ni megaupload, ni depositfile!

Ne znam sta je... probao sam sve sto mi je padalo na pamet....

Dajte bilo kakvu pomoc... ko mi pomogne, obecavam da cu mu platiti!

Hvala svima.... svatite me... jaaaaaaaaaaako me nervira sto ne radi!
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba06.10.2009. u 08:21 - pre 176 meseci
Pa vjerovatno imas skripte koje uploaduju fajlove na razlicite servere. Svaka skripta za odredjen servis. Zasto ne probas manuelno pokrenuti upload na jedan od servera koji ne rade i vidjeti sta ti server odgovara tj zasto posao nije zavrsen?
Bez neke konkretne greske, ovako mozemo samo 'bajati i carati'.

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

Vujo91
Indjija

Član broj: 87932
Poruke: 48
77.46.194.*

Sajt: www.Dodirnime.com


Profil

icon Re: Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba06.10.2009. u 18:32 - pre 176 meseci

namestio sam!

Problem je bio u PHP.ini fajlu... fopen je bio ugasen....

Kakva glupost... ali eto!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Posle transfera domena, sajt vise ne radi. Pomoc! Platicu koliko treba

[ Pregleda: 2756 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.