Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i600

[es] :: Smartphone :: Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i600

[ Pregleda: 2720 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

laki71
Austrija

Član broj: 130637
Poruke: 40
*.14.vie.surfer.at.



Profil

icon Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i60004.10.2009. u 12:35 - pre 177 meseci
Pozdrav svim forumasima!

Koristim vec oko godinu dana telefon "Samsung SGH-i600" sa Windows Mobile 5 operativnim sistemom. Nisam neki napredni korisnik, ali u poslednje vreme imam potrebu da snimim neke razgovore... Posto je to smartfon (mali kompjuter) mislim da bi trebao da ima i opciju snimanja razgovora ali je ja ne mogu naci!

Imam jos i micro-SD karticu od 2GB.

Pitanja su sledeca:

1. Da li mogu i kako snimati razgovor na ovom telefonu?
2. Da li mogu u toku razgovora ukljuciti snimanje (po mogucstvu jednim predefinisanim tasterom)?
3. Da li mogu odrediti da, kad me odredjeni broj ili kontakt ( po imenu ) pozove ( ili ja pozovem njega) automatski pocne snimanje i to na SD karticu?

Jako bi mi znacilo da brzo dobijem odgovore ako ih neko zna...

Unapred zahvaljujem na odgovorima!

Pozdrav Laki71

P.S. Ako ta opcija nije "fabricki" ugradjena, da li postoji neka nezavisna aplikacija koja bi odradjivala taj posao??? Ako postoji, kako je instalirati?

[Ovu poruku je menjao laki71 dana 04.10.2009. u 14:18 GMT+1]
laki71
 
Odgovor na temu

laki71
Austrija

Član broj: 130637
Poruke: 40
*.14.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i60005.10.2009. u 16:48 - pre 177 meseci
Dobio sam savet na "Mobilni Svet/komentari/" da probam ova dva programa: Resco AudioRecorder i Vito Audio Notes. Obadva sam instalirao i podesio "automatic call record". Kad pustim snimak cuje se samo neko sustanje.

Na istom sajtu covek kaze:

"Mislim da ne�eš uspeti da snimaš razgovore jer je samsung zbog nekakve politike o zaštiti privatnosti hardverski onemogu�io "Call recordings" na svim svojim smartonovima.Ja sam se ubio traže�i isto to za moj i550,u principu se programii daju instalirati ali ne�e ništa da se snimi.Na nekoliko stranih foruma sam našao takve komentare u vezi toga.Šteta mislim da je to veliki minus za Samsung u odnosu na Nokiu."

Izvinite zbog kukica, ali tako je na tom sajtu a ja samo kopirao... Mislim da ce se razumeti sta je hteo da kaze.

AKO JE OVO TACNO, STA CE MI ONDA SMARTPHONE KOJI NE MOZE DA SNIMI OBICAN RAZGOVOR?!?!?! I NIJE TO VELIKI MINUS, NEMAM RECI DA OBJASNIM KOLIKA JE TO MANA!!!

Da li neko mozda zna kako da se ovo "popravi"?
laki71
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i60015.10.2009. u 21:12 - pre 176 meseci
hm, da to jeste problem ne sa samsungom nego generalno sa wm telefonima, naravno namerno je iskljucena podrska za snimanje razgovora i to je veliki minus

neke varijante postoje ali se uglavnom svodi na budzologiju, mozes da koristis recimo programe koje si spomenuo ali samo dok ti je ukljucen speaker, pa ce onda smimiti, jer se naravno cuje , ima jos nekih pokusaja ali meni ni jedan nije bio radio dok sam imao win smartphone, ili snimi dosta tiho pa se jedva razaznaje

mada zavisi i od samog hardwera pa neki telefoni mogu da se prevare da snimaju a neki opet nece, mada ima gomilu raznih budzologija na tu temu pa proguglaj malo za svoj telefon mozda ti proradi nesto

[Ovu poruku je menjao nuno dana 15.10.2009. u 22:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

laki71
Austrija

Član broj: 130637
Poruke: 40
*.14.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i60016.10.2009. u 16:36 - pre 176 meseci
@nuno

Zahvaljujem!
laki71
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Snimanje razgovora na Samsung-u SGH-i600

[ Pregleda: 2720 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.