Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

partition magic za win7

[es] :: Windows desktop :: partition magic za win7

[ Pregleda: 4302 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shashavi
network administrator
beograd

Član broj: 230087
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon partition magic za win703.10.2009. u 14:13 - pre 177 meseci
postoji li neki program slican PM-u, kompatibilan sa Windows 7? ne vidi mi se 250GB hard diska, pa bih probao to da popravim ovim. za XP sam koristio PM, nikada nisam imao problema, 7 sam instalirao juce, i vec problem..
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.242.*



+13 Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 07:55 - pre 177 meseci
Dugacak odgovor: Mozes da potrazis ovde ili malo detaljnije da prelistas ES, u milion tema je pominjano.

Kratak odgovor: PartedMagic
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

shashavi
network administrator
beograd

Član broj: 230087
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 10:45 - pre 177 meseci
resio sam problem na drugi nacin. ubacio sam instalacioni disk XP-a, dosao do onog dela kada pita za diskove, i napravio particije kakve mi odgovaraju, pa prekinuo instalaciju. kada sam ponovo pokrenuo win7, sve je radilo kako treba. hvala u svakom slucaju. pozdrav
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.171.*



+21 Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 11:00 - pre 177 meseci
^ Trebalo je to da uradiš iz instalacione procedure Windows 7 (uvek sa instalacionog diska verzije Windowsa koju trenutno instaliraš).

Eventualno prethodno da ukineš particije iz instalacione procedure Windowsa, koji je trenutno instaliran.

Postupak je vrlo jednostavan i direktan, nikada mi neće biti jasno zbog čega se masovno koriste kojekakva zaobilazna rešenja?!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 12:10 - pre 177 meseci
Ja sam razumeo da je u pitanju instaliran Windows i deo harda koji nedostale a ne priprema za instalaciju. Ako je tako, onda opet nije potreban nikakav program, sve se lepo odradi iz Windowsa.
 
Odgovor na temu

shashavi
network administrator
beograd

Član broj: 230087
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 16:53 - pre 177 meseci
prilikom instalacije win7 mogu da se odrede velicine diskova i da se formatiraju. medjutim, prilikom instalacije, jednostavno su bile zatamnjene te opcije, tako da nista nisam mogao da uradim osim da odredim na koji disk zelim da instaliram sistem. ja sam to i uradio, pretpostavljajuci da ce se particije ipak videti. ali ne lezi vraze.. zato sam hteo to da resim PM-om, programom za koji mnogi kazu da je nepouzdan i sl, ali mene nikada nije zeznuo, zato mu verujem. ali ne postoji PM za win7. problem sam resio onako kako sam gore napisao. lako je sada biti pametan, sto niste odgovorili kada sam imao problem. sistem sada sljaka kao zmaj, treba samo malo vremena za prilagodjavanje. pozdrav
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.80.*



+21 Profil

icon Re: partition magic za win704.10.2009. u 18:47 - pre 177 meseci
^ Ako ti ne vidiš gde si pogrešio onda nije bitno... važno da "sistem sada sljaka kao zmaj"
Citat:
Catch 22: ^ Trebalo je to da uradiš iz instalacione procedure Windows 7 (uvek sa instalacionog diska verzije Windowsa koju trenutno instaliraš).
Eventualno prethodno da ukineš particije iz instalacione procedure Windowsa, koji je trenutno instaliran.
...


Čemu sledeći komentar?
Citat:
shashavi:... lako je sada biti pametan, sto niste odgovorili kada sam imao problem. sistem sada sljaka kao zmaj...


Ljudi su ti odgovorili kada su imali vremena da dođu na forum. Niko ovde nije "zaposlen na forumu" niti na istom živi i spava (mada ponekad deluje tako)




 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: partition magic za win7

[ Pregleda: 4302 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.