Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da napravim konekciju za telekomov modem

[es] :: SOHO Networking :: kako da napravim konekciju za telekomov modem

[ Pregleda: 4735 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.yubc.net.



+6 Profil

icon kako da napravim konekciju za telekomov modem23.09.2009. u 21:48 - pre 177 meseci
Imam Telekomov modem i izbrisao sam mu konekciju. Sada je problem jer ne umem da napravim novu konekciju. Molim za pomoć. Ne mogu da napravim ikonicu za izlaz na internet.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: kako da napravim konekciju za telekomov modem24.09.2009. u 02:24 - pre 177 meseci
Pravo pitanje je da li je obisana cela konekcija iz Network Connections, ili samo shortcut sa desktopa? Ako je ovo drugo, u Network Connections je ostala konekcija pa je lako ponovo napraviti shortcut.

Ako je pak obrisnaa cela konekcija, lako je napraviti novu, samo treba procitati manual koji je stigao od provajdera i eventualno pokrenuti setup sa CD-a koji je dosao uz uredjaj.

To je uopsteno, moramo znati o kom uredjaju je konkretno rec....

P.S. Telekomova podrska je duzna da resava ovakve stvari, stoga i to je dobra (verovatno i brza) solucija. "Jedan poziv menja sve"

 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.31.*



+21 Profil

icon Re: kako da napravim konekciju za telekomov modem24.09.2009. u 08:45 - pre 177 meseci
U slici, bez reči... (ako treba dodatno objašnjenje ti kaži)


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: kako da napravim konekciju za telekomov modem24.09.2009. u 16:44 - pre 177 meseci
Catch 22, mislim da on nije ni imao LAN vezu sa modemom vec verovatno ima neki USB modem pa je zato isao na Dialup, i treba da povrati dialup konekciju koja 'zove modem'.
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
212.200.65.*



+6 Profil

icon Re: kako da napravim konekciju za telekomov modem24.09.2009. u 21:05 - pre 177 meseci
Dobro je. Problem je bio u kablu. Kada izvučem kabl od modema i kada ga vratim nazad u mesto za usb priključak ili već kako se to zove, trebalo bi da mi pokaže u desnom donjem uglu da je pronađen nov hardver. Međutim, ono to ne pokazuje. Moram nekoliko puta da uključujem i isključujem da ono prihvati. I posle nekoliko puta je prihvatilo i taj kabl ću verovatno morati da zamenim. Inače konekcija mi je jako slaba, što znači da ne stiže ni do 40kbps, ma šta to značilo. A znam da je ranije i preko 150kbps.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: kako da napravim konekciju za telekomov modem

[ Pregleda: 4735 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.