Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dynacord PowerMate1000 Pomoc oko stelovanja

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Dynacord PowerMate1000 Pomoc oko stelovanja

[ Pregleda: 4825 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dobrovoljski
Novi Sad

Član broj: 179383
Poruke: 52
*.abakusbp.net.



+4 Profil

icon Dynacord PowerMate1000 Pomoc oko stelovanja17.09.2009. u 14:45 - pre 177 meseci
Iznajmljujem Dynacord PowerMate1000 i ubi me stelovanje kako vokala tako i aranzera.Molim vas za konkretnu pomoc posto sam radio na Yamahi emx640 i zvucalo je mnogo bolje doduse prodao sam je jer je imala samo hall efekat. Pomozite mi konkretno oko svih onih malih kockastih prekidacica,preko glavnog ekvilajzera do potenciometara i efekata.
Konkretno bih hteo:
(u pitanju je izvodjenje narodne i zabavne muzike,kutije verovatno kineske iznamljene takodje-250w dvosistemci,lokali su uglavnom oko 400-do 600 kvadrata.Izlaz sa korga pa500 koristim mono )
1.Da vokal bude ispunjen a ne suv (koristio sam samo delay mono i stereo)da li ide jos koji efekat na vokalu
2.Kako podesiti potenciometre na vokalu i sta aktivirati
3.glavni ekvilajzer kako namicati
4.koji efekti( glas da bude koliko toliko ispunjen sa standardnim delayom)
Sto se tice aranzera kao da imam gomilu dvanaestica pa sve bruji i seva bez nekih srednjih tonova i ostrine.Kada podignem srednje dobijem zvuk kao iz serpe a bez njih kao iz bureta.
1.podesavanje na samom kanalu (posto cu vec eqv postaviti po vokalu
2.ostalo...

Molim vas ,vas na stotine radi sa ovom miksetom,cini mi se da je mikseta dobra ali sam ja izgleda zevzek i tutumrak,i znam da nisam tonac.Mozda bi sa midi fajlovima to zvucalo odlicno ali ja ih ne rabim i drago mi je zbog toga.Zato pomagajte drugovi hocu da se ubijem.Samo konkretno molim vas.Znam da nije podesavanje za svuda isto ali bi mi pomogli 100 posto.

Hvala od srca


Da mi je Citroen Spaček sređen,pa sa njim ceo svet da pređem...
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13055
*.adsl-3.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Dynacord PowerMate1000 Pomoc oko stelovanja17.09.2009. u 15:13 - pre 177 meseci
Lično kolega Ja bih ti vrlo rado pomogao, kao svakom na ovom forumu ali:

Ovako preko Net-a veoma je teško.

To samo na licu mesta može nešto da se uradi.

Prošetaj malo po lokalima gde takva Mikseta radi pa špijuniraj.

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Dynacord PowerMate1000 Pomoc oko stelovanja

[ Pregleda: 4825 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.