Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podešavanje vidljivosti phpbb foruma

[es] :: Web aplikacije :: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma

[ Pregleda: 2742 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Glas Razuma

Član broj: 90726
Poruke: 23
93.86.107.*



+1 Profil

icon Podešavanje vidljivosti phpbb foruma03.09.2009. u 21:27 - pre 178 meseci
Treba mi pomoć u vezi phpbb foruma (verzija 3.0.4) oko podešavanja. Podesio sam sve što se tiče dostupnosti i uređenja foruma za sve grupe, ali otad se nešto poremetilo jer forume ne može da vidi onaj ko nije ulogovan. Piše da nema foruma, a posle logovanja se pojave. Međutim cilj mi je da i drugi koji nisu korisnici mogu da čitaju forume.

Sve sam proverio što se tiče podešavanja za goste. Uključena je opcija samo za čitanje, koja obuhvata da mogu da vide i čitaju forume i vrše pretragu. Nije mi jasno u čemu je greška. Proverio sam sve opcije i plašim se da nije u pitanju neki bug. Ima li neko neku ideju koja podešavanja da pogledam i kako da rešim ovo ako su sva podešavanja u redu?
 
Odgovor na temu

stankons
Stanko Milošev
ise Gmbh, Deutschland
Bonn

Član broj: 99408
Poruke: 231
*.trinet.si.

ICQ: 147767352
Sajt: www.milosev.com


Profil

icon Re: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma04.09.2009. u 08:16 - pre 178 meseci
Rekao bih da si zeznuo negde kod prava pristupa... Probaj da guest nalogu daš sva prava, i ako radi, onda polako skidaj prava...
 
Odgovor na temu

Glas Razuma

Član broj: 90726
Poruke: 23
93.86.107.*



+1 Profil

icon Re: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma04.09.2009. u 10:48 - pre 178 meseci
Evo pokušao sam i to, da dam sve mogućnosti gostima, ali opet je isto. Isto piše "Ovaj board nema forume" kad se poseti početna stranica. Opet sam isproveravao podešavanja i koliko vidim sve je u redu i nisam primetio, što se tiče ovog problema, postoji ijedno drugo podešavanje osim ovog koje određuje gostima da li i kako mogu da koriste forum. Stvarno mi nije jasno.
 
Odgovor na temu

stankons
Stanko Milošev
ise Gmbh, Deutschland
Bonn

Član broj: 99408
Poruke: 231
*.trinet.si.

ICQ: 147767352
Sajt: www.milosev.com


Profil

icon Re: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma04.09.2009. u 10:55 - pre 178 meseci
Ne znam šta bi moglo biti. Nemam tih problema, meni se nije video forum jedino tada kad sam guest nalog izbacio iz foruma.

Mogu još jedino da ti preporučim da instaliraš paralelno u drugi direktorijum / bazu još jedan forum, i uporediš prava pristupa...
 
Odgovor na temu

Glas Razuma

Član broj: 90726
Poruke: 23
93.86.107.*



+1 Profil

icon Re: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma05.09.2009. u 21:05 - pre 178 meseci
Umorio sam se od ovog phpbb foruma. Samo nešto ispravljam i samo nešto nije u redu. Prvo sam morao da rešavam otvaranje stranica u novom tabu, onda sam kasnije primetio i da funkcija prikazivanja vremena izmene posta ne radi, iako je uključena, a to nisam ni rešio. Posle toga se desilo ovo sa vidljivošću foruma. Mislim da je dosta.
Paralelno sam instalirao smf forum i prezadovoljan sam onim kako izgleda i kako sve funkcioniše. Sreća pa je ovo bio više eksperiment sa phpbb forumom da bi video kako sve funkcioniše, a bilo je samo par mojih prijatelja koji su se registrovali, tako da ništa ne gubim. Definitivno sam prešao na smf.

Hvala na savetima.
 
Odgovor na temu

RASA
Basel

Član broj: 3071
Poruke: 373
..213-200-232-177.cybernet.ch.

ICQ: 99189930


Profil

icon Re: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma25.02.2010. u 12:48 - pre 172 meseci
Isti problem imam i ja.menjao sam opcije i nema vise nijednog foruma i nikako nemogu da vratim da radi.
Moze li neko pomoci gde je problem?
Unapred Hvala
Mozete sami pogledati na www.radiodaks.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Podešavanje vidljivosti phpbb foruma

[ Pregleda: 2742 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.