Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kreiranje e-mail poruke...

[es] :: E-mail :: Kreiranje e-mail poruke...

[ Pregleda: 4269 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

LalePA

Član broj: 92414
Poruke: 162
80.93.248.*



+1 Profil

icon Kreiranje e-mail poruke...01.09.2009. u 23:30 - pre 177 meseci
Evo ovako... Prijatelj ima firmu, auto kucu u Nemackoj, koja zeli dasalje mailove odredjenoj grupi ljudi, ima ih nesto oko 1000, koji su njegovi saradnici, klijenti itd., a koji su se samomi prijavili i zele da primaju mail... Hoce da im salje mail sa specijalnom ponudom vozila, recimo 10-ak najpovoljnijih, nesto ako newsletter...sada... kako kreirati mail da izgleda kao web stranica kada se otvori i da ima nekoliko slicica i kratak opis svakog vozila... primam neke reklamne mailove koji su jako lepo dizajnirani (tipa LAGUNA KLUB CITALACA) i koji mi se bas svidjaju i deluju jednostavno.... Kako kreirati takav mail, koji program koristiti za to i kako isti "zakaciti" u OE a da ne izlazi kao atachment nego kao body... nadam se da sam lepo objasnio...

HVALA
 
Odgovor na temu

speceps1
srbija

Član broj: 227137
Poruke: 13
79.101.91.*



+3 Profil

icon Re: Kreiranje e-mail poruke...10.11.2009. u 21:26 - pre 175 meseci
Pozdrav prijatelju,
Vidim da ti niko ne odgovara, pa rekoh da vidim jesi li nasao odgovor u medjuvremenu, da ga podelis sa mnom, posto i mene trenutno muci slican problem.
Unapred hvala.
Pozdrav.
Hmm...
 
Odgovor na temu

1vi
Srbija

Član broj: 161459
Poruke: 301
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: Bez sajta


+4 Profil

icon Re: Kreiranje e-mail poruke...11.12.2009. u 05:41 - pre 174 meseci
Možda ima i drugog rešenja, ali ja za ovaj znam.
Uradiš pismo-stranicu u nekom od programa za pravljenje web strana i okačiš je negde na internet. Zapamtiš adresu koja je tipa: http://www.pismo.com/pismo.html.
U E-mail klijentu ne pišeš poruku nego mu zadaš komandu da linkuje datu stranicu onome kome upućuješ mail. Znači samo ukucaš kome šalješ, daš mu link (vezu ka linku) ka stranici...pismo.html i primalac će poruku dobiti kao web stranicu. Poz.
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.87.226.*



+12 Profil

icon Re: Kreiranje e-mail poruke...11.12.2009. u 08:09 - pre 174 meseci
Citat:
LalePA: ...Kako kreirati takav mail, koji program koristiti za to i kako isti "zakaciti" u OE a da ne izlazi kao atachment nego kao body...


To se u Outlook Expressu / Windows Mail zove "Stationary", možete da odaberete postojeću ili da kreirate vlastitu pozadinu po želji (html)



"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Kreiranje e-mail poruke...11.12.2009. u 09:10 - pre 174 meseci
Ovo sto je 1vi preporucio je najbolje resenje. Imejl ne sluzi da se njiem salju web stranice. Dovoljno je poslati imejlom obavestenje i linkove ka detaljima koji se vec nalaze na sajtu. Ko je zainteresovan on ce da ode i vidi, a necete ljudima zatrpavati imejl nepotrebinm sadrzajima. To se zove obzirno koriscenje resursa.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Kreiranje e-mail poruke...

[ Pregleda: 4269 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.