Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a

[es] :: Advocacy :: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a

[ Pregleda: 2652 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a31.08.2009. u 14:17 - pre 178 meseci
Ceo tekst clanka:
http://www.eweek.com/c/a/Midma...get-People-Report-Says-410597/

Eto lepe zanimacije svim onim pomodarima koji objavljuju na internetu cak i kada su posli da k*njaju, i od toga prave cyber senzaciju, vec zamisljam komentare tipa: "mislim stwarno, to je cist wandalizzam, to nije cyber lifestyle" grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......

Stvarno molim Boga da jos vise drpaju idiote.
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.st.cable.xnet.hr.



+25 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a01.09.2009. u 19:40 - pre 178 meseci
Ko im jebe mater kad vodaju svoje jadne zivote po internetu.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a01.09.2009. u 20:45 - pre 178 meseci
Rece z@are, i napisa post na Internetu ;)
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.6.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a01.09.2009. u 20:52 - pre 178 meseci
Ma mi Bulatovici smo zeznuti :D
make love - !war
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.lama.hr.



+25 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a02.09.2009. u 07:38 - pre 178 meseci
Haha...pa ovo je diskusija tehnicke prirode (vise / manje ;)).

Dapace, vi necete znat moj probavni ciklus, i kulminaciju istog. Da smo na Facebooku, bili bi redovno obavjesteni.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a02.09.2009. u 12:16 - pre 178 meseci
Citat:
Srđan Pavlović: Rece z@are, i napisa post na Internetu ;)

Jedno je forum, gde se razmenjuju i suceljavaju misljenja, i gde postoji komunikacija, a totalno drugo gomila nedefinisanih i ego-centricnih osoba i tinejdzera(izuzetak su ljudi koji ga koriste u poslovne svrhe) koji po vascijeli Boziji dan nemaju pametnija posla osim da s*ru i to i u pravom i u prenesenom znacenju. Nije mi jasno, gde ti ljudi i sta rade, kada imaju toliko vremena za sve te svoje budalastine+youtube kanal, pa mislim stvarno. Cesto u poslednje vreme svracam na youtube i povremeno vidim neke lokalne "zvezde" koji su zapravo gomila besposlenih klinaca. Svaki dan novi video i svaki put je sniman u po bela dana kada normalan svet radi.
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a02.09.2009. u 13:45 - pre 178 meseci
Citat:
Dapace, vi necete znat moj probavni ciklus, i kulminaciju istog. Da smo na Facebooku, bili bi redovno obavjesteni.


Pa nije to bas uvek, recimo meni je taj FB bas dobro dosao da pronadjem neke ortake od pre
zilion godina za koje pojma nisam imao gde su po belom svetu. Ali eto, nadjoh ih tamo,
njihove fotke, kako sada zive... i tako to :)
E sad, sto neko voli da pise na FB svaki put kad ode u WC, sta da mu radimo...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a02.09.2009. u 14:34 - pre 178 meseci
podsetilo me na ovu temu...

 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a02.09.2009. u 14:50 - pre 178 meseci
@Horvat: Vr' brate!!! Pa sada ti imaj FB nalog... :P
Citat:
Srđan Pavlović: ...E sad, sto neko voli da pise na FB svaki put kad ode u WC, sta da mu radimo...

Nista, da mu se smejemo kada ima livdzu, ili ga pokradu, ili ima kevu shpijuna...

bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Novi metod materijalne pomoci kriminalcima putem njushkabook-a i shitter-a

[ Pregleda: 2652 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.