Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Diskretne strukture - linearno programiranje - Pomoć potrebna hitno

[es] :: Art of Programming :: Diskretne strukture - linearno programiranje - Pomoć potrebna hitno

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sifratz
Tuzla

Član broj: 26597
Poruke: 9
*.dlp381.bih.net.ba.



Profil

icon Diskretne strukture - linearno programiranje - Pomoć potrebna hitno26.06.2006. u 19:04 - pre 216 meseci
Pozdrav

Potrebna mi je pomoć. Imam ispit iz Diskretnih struktura, ali ne znam gdje da nađem skriptu, ili bili koje dokumente u o sljedećim temama:

Linearno programiranje
Nelinearno programiranje
Gaus-Jordanov postupak
standardni problemi linearnog programiranja
Transportni problem
Simplex metod
Metode za nalaženje optimalnog rješenja
Metoda lanaca
Modi metod
Dinamičko programiranje
Greedy metod
Divide and conquer metod
Backtracking
Branch and bound

Ako neko ima nešto o ovim temama zamolio bih ga da mi pošalje link na stranicu gdje mogu naći nešto od navedenog ili ako neko ima nešto kao skriptu da mi pošalje na mail. Može i na Engleski i Njemački jezik.

Unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.beotel.net.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Diskretne strukture - linearno programiranje - Pomoć potrebna hitno27.06.2006. u 14:28 - pre 216 meseci
Pogledaj literaturu na http://www.laboi.fon.bg.ac.yu/...Predmeti%2FMetOpt%2FLiteratura
Uopšte pretraži šta ima na predmetima katedre za opreraciona istraživanja ali i katedre za informacione sisteme (predmet strukture podataka bi treablo da ima nešto). Dakle to što tebi treba je na Fakultetu organizacionih nauka razbacano po predmetima: Metode optimizacije, Opreraciona istraživanja, Diskretne matematičke strukture i Strukture podataka i algoritmi.

[Ovu poruku je menjao Au197/79 dana 27.06.2006. u 15:40 GMT+1]
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

[es] :: Art of Programming :: Diskretne strukture - linearno programiranje - Pomoć potrebna hitno

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.