Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem da sa Prelivima

[es] :: Izdavaštvo :: Problem da sa Prelivima

[ Pregleda: 1234 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Banbon

Član broj: 231414
Poruke: 1
77.46.216.*



Profil

icon Problem da sa Prelivima30.08.2009. u 15:23 - pre 178 meseci
POZDRAV SVIMA

Ja sam nov na forumu verovatno se ni sad ne bih javio,ali imam bar za mene veliki problem
pa vas molim da mi pomognete.

Poceo sam od skoro da se bavim digitalnom stampom posedujem masinu konika minolta bizhub c203 ona stampa sve super
kad se stampaju gradienti(prelivi) to je strasno posebno preliv iz crne u belu,probao sam sa raznim podesavanjima,prebacivanje u pdf
i eps koristio adobe distiler i sve isto,ako neko zna tacno sta bih trebao i kakva podesavanja da izvrsim bio bih veoma zahvalan.


Hvala!
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.static.ziggozakelijk.nl.



+41 Profil

icon Re: Problem da sa Prelivima30.08.2009. u 17:45 - pre 178 meseci
Digitalni stampaci uglavnom imaju fizicku nemogucnost kvalitetne stampe preliva i pojedinih punih tonova. To su uglanom pomenuta Crna-siva i prelivi i puni tonovi tamno plave. Da bi testirao svoj stampac, probaj da odstapmas nekoliko stranica A4 prekrivenih punim tonom sive, pocni od 30% do 70%. Znaci jedan list jedan ton preko celog lista. To ce biti svojevrstan test fizickih mogucnosti stampaca.

Drgugi problem je sto je tvoj stampac, bez obzira na njegovu cenu i kvalitet, pripada grupi biznis stampaca, a ne i profi. Sto ce reci da se od njega i ne ocekuje savrsenstvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Problem da sa Prelivima

[ Pregleda: 1234 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.