Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google addwords servis, način plaćanja usluge...

[es] :: Google :: Google addwords servis, način plaćanja usluge...

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dolke022
Dean Dolic
Inđija - Novi Sad

Član broj: 80485
Poruke: 96
77.46.179.*

Sajt: www.3dcrystal3d.com


+1 Profil

icon Google addwords servis, način plaćanja usluge...26.08.2009. u 08:55 - pre 177 meseci
Pozdrav;

Napravio sam marketinšku kampanju za predstavljanje nove delatnosti, proizvoda i usluga, kao i sajta, pa sam u te svrhe pokrenuo i add words servis na Google-u.

Google u opcijama naplate add words servisa, nudi samo platne kartice, Mastercard, VISA, itd., a ja bih želeo da ih zaobiđem. Pošto plaćam uslugu kao pravno lice, želeo bi da iste regulišem preko profakture (standard invoice), koju nisam siguran da Google podržava u svojim metodama plaćanja...

Već sam poslao mail Google add words support desk-u, ali bih i cenjene ES forumaše zamolio za pomoć i sugestije!

Hvala unapred.
Dolke
TheTruthIsOutThere
Nije meni krivo sto kradu moje ideje, vec ih zalim sto nemaju svoje!!! N.T.
There is appx 6.877.912.425 people in the WORLD, but sometimes all you need is
ONE - OTH

www.3dcrystal3d.com
 
Odgovor na temu

dolke022
Dean Dolic
Inđija - Novi Sad

Član broj: 80485
Poruke: 96
77.46.179.*

Sajt: www.3dcrystal3d.com


+1 Profil

icon Re: Google addwords servis, način plaćanja usluge...26.08.2009. u 12:32 - pre 177 meseci
Evo da sam sebi odgovorim, i budućim čitaocima ove teme:

Dobio sam mail od google-a a on je sledećeg sadržaja:

...........................................................................................................................................................
Opcije placanja koje nudi Google su podeljene u dve grupe: naknadno placanje i avansno placanje. U zavisnosti od vaše zemlje i valute bice vam dostupna jedna ili obe ove opcije. Imajte u vidu da necete moci da se prebacite sa opcije za naknadno placanje na opciju za avansno placanje i obrnuto, pa budite pažljivi kada budete birali opciju placanja prilikom kreiranja i podešavanja naloga.

Više informacija o opcijama placanja možete da procitate na http://adwords.google.com/supp...wer.py?hlrm=hr&answer=6390.

Sve trenutno moguce opcije placanja za oglašivace iz Srbije koji imaju korisnicke naloge u Srpskim Dinarima možete da pronadete na http://adwords.google.com/sele...er?currency=RSD&country=CS.

Na žalost, trenutno nije moguce placanje s bankovnih racuna, nego samo kreditnim karticama Master Card ili Visa i debitnim karticama s Master Card ili Visa logom.

Nadam se da cemo u buducnosti biti u mogucnosti pružiti više opcija placanja.
Iskreno se zahvaljujemo na Vašoj saradnji. Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili ste u nedoumici, molim Vas da posetite naš Centar za Pomoc pri https://adwords.google.com/support, gde cete pronaci odgovore na mnoga pitanja.
...........................................................................................................................................................

Dolke
TheTruthIsOutThere
Nije meni krivo sto kradu moje ideje, vec ih zalim sto nemaju svoje!!! N.T.
There is appx 6.877.912.425 people in the WORLD, but sometimes all you need is
ONE - OTH

www.3dcrystal3d.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Google addwords servis, način plaćanja usluge...

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.