Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prekid kabla za napajanje -> da li je moguce popraviti?

[es] :: Laptopovi :: Prekid kabla za napajanje -> da li je moguce popraviti?

[ Pregleda: 2721 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

problemi2
student

Član broj: 231014
Poruke: 2
77.46.189.*



Profil

icon Prekid kabla za napajanje -> da li je moguce popraviti?25.08.2009. u 18:48 - pre 178 meseci
Kabel od punjaca je poceo da prekida i u roku od nekoliko dana uopste vise nema napajanja na Toshibinom laptopu. Ostecenje na kablu je izgleda kod samog utikaca u laptop i prilicno je na nezgodnom mestu. Sada vec uopste nemam nikakav kontakt na tom punjacu cak i kada menjam polozaj kabla.
U pitanju je punjac od 65W 3.4A.
Nasao sam u jednoj prodavnici univerzalni punjac od 100W za koji kazu da bi radio i kosta 6000 dinara.
Da je nov laptop u pitanju verovatno bih ga kupio, ali putujem u Ameriku za neka 4 meseca i radije bih tamo kupio novi kompjuter, posto imam taj laptop vec dve ipo godine...

Ako se neko bolje razume u punjace, dobro bi mi dosao savet sta da uradim. Da li se moze naci jeftinije punjac ili se moze mozda popraviti?
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Prekid kabla za napajanje -> da li je moguce popraviti?25.08.2009. u 19:32 - pre 178 meseci
Moze da se popravi, pronadji nekog iskusnijeg elektronicara da ti to pogleda. Pitaj u nekom lokalnom TV servisu dal bi mogli takvo sto da ti urade ili ako u tvom mjestu uima servis bas specijaliziran za laptopove, nebi trebalo da puno kosta (1 radni sat max). Steta da se adapter baci ako je ispravan a samo kabl zeza.
Ako si sam vjest sa lemilicom, mozes i sam naravno

 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Prekid kabla za napajanje -> da li je moguce popraviti?

[ Pregleda: 2721 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.