Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promena srednje skole nakon druge godine ?

[es] :: Vodič za učenje :: Promena srednje skole nakon druge godine ?

[ Pregleda: 4943 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lancemikg
Ucenik
Kagujevac

Član broj: 230689
Poruke: 2
93.86.128.*



Profil

icon Promena srednje skole nakon druge godine ?21.08.2009. u 12:41 - pre 178 meseci
Zavrsio sam 2. godinu medicinske srednje skole al' nisam zadovoljan... Zeleo bih da se prebacim u gimnaziju ali me zanima da li je to moguce sada i ako jeste da li treba da polazem nesto ? Inace u drugoj godini sam bio jako vrlo dobar , u prvoj odlican, a sa prijemnog i iz osnovne sam nosio dosta bodova, ako to nesto znaci...
On ne spava... on ceka...
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Promena srednje skole nakon druge godine ?21.08.2009. u 22:25 - pre 178 meseci
Citat:
lancemikg: Zavrsio sam 2. godinu medicinske srednje skole al' nisam zadovoljan... Zeleo bih da se prebacim u gimnaziju ali me zanima da li je to moguce sada i ako jeste da li treba da polazem nesto ? Inace u drugoj godini sam bio jako vrlo dobar , u prvoj odlican, a sa prijemnog i iz osnovne sam nosio dosta bodova, ako to nesto znaci...


Jel si ti tek posle 2. godine shvatio da to nije za tebe ili je neki drugi razlog u pitanju ?
U Sustini mozda je i moguce, pitaj u skoli....sigurno ces morati da polazes razliku predmeta...ali ne kontam sto posle 2. god ? koji si smer ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

lancemikg
Ucenik
Kagujevac

Član broj: 230689
Poruke: 2
93.86.130.*



Profil

icon Re: Promena srednje skole nakon druge godine ?22.08.2009. u 12:30 - pre 178 meseci
Pa shvatio sam za vreme druge godine... Inace opsti sam smer, praksa me ubija. U trecoj su prakse non-stop, i necu moci to da izdrzim. U prvoj je bilo malo prakse, ali udrugoj sam bio i po bollnici i siguran sam da to nije za mene. Razlika u predmetima je mala, mislim da ja jedino nemam drugi strani jezik i da bi jedino to moglo biti problem, a inace sve ostale predmete sam imao bar godinu dana i nije mi problem da ih naucim...

On ne spava... on ceka...
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.250.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Promena srednje skole nakon druge godine ?22.08.2009. u 14:19 - pre 178 meseci
Onda se slobodno prebaci, idi vec sada u gimnaziju recimo ako hoces tamo i pitaj direktora skole kako to da izveete...skole rade od 20-og avgusta pa ti prosetaj sada dok je vreme dok ne pocne skolska godina i sredice se to jako brzo...uostalom javi sta su ti rekli, ali idi dok jos ne pocne skolska godina !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Promena srednje skole nakon druge godine ?

[ Pregleda: 4943 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.