Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje

[ Pregleda: 4357 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje20.08.2009. u 19:31 - pre 177 meseci
Sajt je jos uvek fazi testiranja i manjeg doradjivanja (pravim neki mini chat , treba da omogucim i neregistrovanim da ocenjuju sadrzaj) , ali u svakom slucaju je od bitnijih stvari sve gotovo... Interesuju me vase kritike , predlozi i misljenja o funkcionalnosti i dizjanu (mada sam programer a ne dizjaner)...

http://www.razveseli-se.rs
 
Odgovor na temu

miroslavL

Član broj: 175849
Poruke: 378
93.86.31.*



+5 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje20.08.2009. u 19:48 - pre 177 meseci
Dizajn je lep i nije napadan, malo mi je naziv bezveze (trebao bi jednostavniji), prvo sam pomislio na razveli-se... reko super ima slobodnih cica treba im neko da im ne bude dosadno (da ih utešiš preko sajta) a kad ono cvrc - "vicevi"... šalu na stranu meni se lično svidja i ima super viceva... dobar je onaj sa tri crnca haha!
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje20.08.2009. u 20:19 - pre 177 meseci
Izgleda mi nekako pretrpano glavna strana. Mozda da statistiku i one pojmove prebacis na dno? Takodje varaj malo u glasovima da bi i ostali dobili zelji da glasaju. Ubaci jos zabavng sadrzaja a ne samo viceve... Od onih zelenih fontova i linija mi se cini da cu dobiti epilepticni(ili epilepticki? :D) napad :) Sve ostalo je dobro :D
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje20.08.2009. u 20:26 - pre 177 meseci
Hvala Miroslave ,

ehhhh nema cica :) ... Ima samo viceva o cicama :)

Sto se tice imena domena, da jeste u pravu si, moglo je bolje, mada je vecina bila zauzeta jer sama tema nije novina.
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje20.08.2009. u 20:37 - pre 177 meseci
Citat:
Milos911:Takodje varaj malo u glasovima da bi i ostali dobili zelji da glasaju.

Pa da tu sam pogresio, jer sam stavio samo da registrovani mogu glasati, prepravicu to.
Citat:
Milos911:Ubaci jos zabavng sadrzaja a ne samo viceve....

Da ... Trebalo bi bar jos nesto, ali nisam jos odlucio sta tacno ... Hvala na hintu.
Citat:
Milos911d onih zelenih fontova i linija mi se cini da cu dobiti epilepticni(ili epilepticki? ) napad Sve ostalo je dobro

 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
95.168.103.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje16.09.2009. u 17:11 - pre 176 meseci
Nije lose ali mislim da bi moglo nekoliko stvari da se poboljsa:
- Onaj klovn mi deluje malo tuzan. Ali mozda je to zato sto mi klovnovi inace nisu simpaticni. Za moj ukus bi bilo simpaticnije neko magare ili dvorska luda...
- Zelena boja u pozadini naslova kolumni mi je nekako vise odgovarajuca za neki ekoloski ili pooljoprivredni sajt... Mislim da je trebas zameniti sa nekom bojom koja deluje vise deciji ili neozbiljno.
- Umesto te zelene probaj napraviti gradient kao u zaglavlju samo umesto prelaz zuta-svetlozelena stavi recimo zuta-narandzasta ili zuta-ljubicasta...
- Kod teksta viceva mislim da bi trebao upotrebiti krupniji font i to Bold varijantu. Ali da koristis svetliju boju tog fonta da deluje mekse. To predlazem zato sto je sada napisan malim crnim slovima kao tekst na bilo kojem sajtu. Posto su vicevi u pitanju mislim da bi delovalo opustenije sa krupnijim fontom.
- "popularni pojmovi" mozda bi trebali biti svi ispisani istiom bojom samo da se razlikju u velicini slova. Citljivost je otezana kada se koristi mnogo boja.

- trebalo bi kod kategorija viceva dodati i "prikazi sve"
- na naslovnu stranicu staviti recimo "vic nedelje". il jednostavno da prvi vic po redu bude oznacen nekim logom kao "vic nedelje" ili "vic sa najvise glasova".
- mozda i da se doda taster "prikazi random vic"...

Citat:
Sto se tice imena domena, da jeste u pravu si, moglo je bolje, mada je vecina bila zauzeta jer sama tema nije novina.

Ako vec verujes da se ima mozda losije pamti onda bi trebao u zaglevlje da nekim upadljivim i veselijim fontom ispises naziv sajta. Tj. da naziv pridodas logou. Tako ces pomoci posetiocima da zapamte naziv sajta.
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje31.10.2009. u 19:54 - pre 175 meseci
Evo, napravio sam vecu izmenu u dizajnu, nije bas sve gotovo i css je jos u neredu, ali od bitnih stvari to je to...
Planiram samo jos malo da se pozabavim bojama i velicinama fontova , da malo podesim padding-e, js i slicno...

Futer je malo prazan, ali cu ga popuniti jer nisam dodao sav sadrzaj koji planiram jos.

Dole u attachmentu je stari izgled sajta...

Pa izvolite kazite kako vam se cini

http://www.razveseli-se.rs/
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
91.148.81.*



+13 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje09.11.2009. u 11:06 - pre 175 meseci
Super je dizajn ;) Header je malo veci za moj ukus, ali sve u svemu, odlicno organizovano ...

Btw, jedna zamerka - mozda bi bolje bilo da ocene za glasanje skratis na 0-5 (umesto 0-10) :-) Ovako je malo teze da se odlucis za ocenu ;-)
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje10.11.2009. u 22:23 - pre 175 meseci
Citat:
Man-Wolf: Super je dizajn Header je malo veci za moj ukus, ali sve u svemu, odlicno organizovano ...

tnx!
Citat:
Man-Wolf: Btw, jedna zamerka - mozda bi bolje bilo da ocene za glasanje skratis na 0-5 (umesto 0-10) Ovako je malo teze da se odlucis za ocenu ;-)

Skraćeno ...
 
Odgovor na temu

karatista
karatista

Član broj: 128286
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.leftfoot.rs


Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje10.11.2009. u 22:32 - pre 175 meseci
Twiter like dizajn :) nije lose

malo mi odskace ova tirkizna linija koja uokviruje sadrzaj
a futer totalno odskace od svega

I ja bih sredio ove ikone , nisu mi web 2.0 :)

poz
web design, SEO, logo design, business card design...

www.leftfoot.rs
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
93.86.194.*



+184 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje11.11.2009. u 06:42 - pre 175 meseci
Hajde da ne bude da samo skracujes, da li si razmisljao da povecas broj viceva po strani?
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

vatri
Banja Luka, RS

Član broj: 68697
Poruke: 1006
*.dial-up.dsl.siol.net.



+18 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje11.11.2009. u 08:42 - pre 175 meseci
meni je footer dobar. Vjerovatno si to namjerno odradio, da dole bude zemlja i onda sadrzaj i onda nebo(header) :) Meni to fino izgleda

jedino ovo:

Dizajn i realizacija [ Jovićević Vladimir ] | © Copyright 2009 [ wladimir & Tiki ] | Uslovi korišćenja sajta
~~ www.razveseli-se.rs ~~

da stavis na "zemlju" da ne bude van "svijeta" kao sto je sad :)
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje11.11.2009. u 15:11 - pre 175 meseci
Pa ovako, da to je bila ideja, plavo nebo gore, dole zemlja(trava)

Broja viceva po strani ce biti resen tako sto cu dodati mogucnost da korisnik moze sam da bira (tipa 5,10 ili 20).

Hvala svima na komentarima!
 
Odgovor na temu

karatista
karatista

Član broj: 128286
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.leftfoot.rs


Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje12.11.2009. u 21:47 - pre 174 meseci
Hteo sam da kazem da ti nijansa zelene i nijansa plave ne idu nikako

to vi programeri valjda ne vidite, imao sam isiti problem sa mojim programerom iz firme :)
web design, SEO, logo design, business card design...

www.leftfoot.rs
 
Odgovor na temu

baranjac
Beli Manastir

Član broj: 24840
Poruke: 81
*.dsl.optinet.hr.

Sajt: miodrag.mokricki.info


+7 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje13.11.2009. u 02:18 - pre 174 meseci
Ideja sajta mi je super. Dizajn pregledan i originalan, mada bi dodao malo toplih boja, možda neke šarene otkačene slike, u globalu čista petica.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje10.01.2010. u 13:29 - pre 173 meseci
- Footer je OK.
- Header je malo cudan. Ili nema logoa ili se kod mene nije uucitalo??? Tako veliki header svakako bi trebao imati i logo.

- Sada definitivno ima manje problema sa bojama. Ali da bi sajt ostavio veseliji utisak jos uvek mislim da je izbor boja koji sam naveo u prethodnoj poruci vise odgovarajuci.
 
Odgovor na temu

Tudfa
Jovicevic Vladimir

Član broj: 152699
Poruke: 384
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje16.01.2010. u 23:56 - pre 172 meseci
Tek sad videh, malo sam zbog obaveza i civilnog sluzenja vojnog roka :S zapostavio taj sajt.

Sto se se tice headera, planiram da ga malo smanjim i da ubacim neki twitter like login.
Logo ne postoji dobro si primetio , hteo sam da stavim neki beli avion koji vuce poruku sa imenom domena, al nisam nasao tada neku ok sliku na microstock sajtovima
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.razveseli-se.rs kritike, predlozi, misljenje

[ Pregleda: 4357 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.