Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dodatna zarada - problem pri odabiru projekta

[es] :: Art of Programming :: Dodatna zarada - problem pri odabiru projekta

[ Pregleda: 1466 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brankoxx6
bih

Član broj: 230337
Poruke: 1
*.tel.net.ba.



Profil

icon Dodatna zarada - problem pri odabiru projekta16.08.2009. u 18:58 - pre 178 meseci
zavrsio sam informaticki fakultet, naucio programirati u .NET i Java jezicima i sad trazim posao. full time. trenutno radim za jednu firmu 4 sata dnevno ali plata je prilicno mala i u njoj mi nema buducnosti. dok ne radim puno vrijeme mislio sam zaraditi kao freelancer na nekim laksim projektima jer sam preko pola dana slobodan. trazio sam poslove na getafreelancer i na scriptlance (i na slicnim sajtovima), ali problem je sto nisam nasao posao koji bih se usudio uraditi. ne bih rekao da se ne razumijem u programiranje (istina jos sam godinama daleko od seniora), ali svi poslovi na koje sam naisao uvijek traze rjesenje nekog specificnog problema koje bi mogao rijesiti upravo senior programer.

zar je doista nemoguce pronaci junior poslove na ovakvim sajtovima? mozda trazim na pogresnom mjestu?

mozda nisam postavio konkretno pitanje ali se nadam da cete me mocu savjetovati jer ste ipak mnogo iskusniji od mene.
 
Odgovor na temu

Mihajlo Cvetanović
Beograd

Moderator
Član broj: 37636
Poruke: 1249



+96 Profil

icon Re: Dodatna zarada - problem pri odabiru projekta16.08.2009. u 19:39 - pre 178 meseci
Odgovor iskusnog čoveka: početnik teško da može da bude freelancer. Bolje traži posao koji će ti doneti iskustvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Art of Programming :: Dodatna zarada - problem pri odabiru projekta

[ Pregleda: 1466 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.