Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siemens SL55 dodatna slusalica

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens SL55 dodatna slusalica

[ Pregleda: 3191 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cunami
Novi Sad

Član broj: 23698
Poruke: 362
*.11.eunet.yu.



+26 Profil

icon Siemens SL55 dodatna slusalica28.11.2007. u 14:58 - pre 199 meseci
Siemens SL55

Zanima me da li neko ima ovaj telefon i da li ovaj telefon moze da funkcionise samostalno ili samo kako dodatna slusalica tj. da mora da bude prijavljen na na neku bazu da bi radio.
Ja sam do sada koristio Siemens S3000 koji je takodje bio dodatna slusalica ali je mogao da funkcionise i kao samostalan aparat.
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Siemens SL55 dodatna slusalica29.11.2007. u 08:06 - pre 199 meseci
Cao.Iz tvog pitanja bih zakljucio da imas samo slusalicu sa punjacem SL55(vidi ponovo oznake).Varijanta o kojoj ti pricas je telefon i njegova oznaka je SL550,on naravno moze da radi zasebno posto ima bazu i slusalicu.Varijanta koju ti imas (SL55) moze da se prijavi na bilo koju SIEMENS bazu i da se upari sa bilo kojom SIEMENS slusalicom,ali zasebno ne moze da radi kao tel.aparat.Inace SL55 je Extra slusalica,sa bogatim menijem-jedna od najboljih slusalica koja se moze naci kod nas.Moj savet ti je da preko TELEKOMA uzmes i bazu SIEMENS S450 na 12 rata i da na nju prikacis tu tvoju SL55.A S3000 si verovatno imao sa bazom u kompletu.Nemoj da te buni jer na svim SIEMENS slusalicama bile one u kompletu ili ne sa bazom,pise samo oznaka slusalice a ne i modela telefona.Oznaku modela mozes videti na poledjini kada okrenes bazu. Ni jedna SIEMENS Gigaset slusalica ne moze da radi zasebno bez baze.Pozdrav!
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Siemens SL55 dodatna slusalica

[ Pregleda: 3191 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.