Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om

[es] :: Web aplikacije :: Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om

[ Pregleda: 1455 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om16.08.2009. u 00:05 - pre 178 meseci
Interesuju me preporuke CMS-ova na osnovu iskustva.
Najbitniji faktor je dobra integracija user-a sa SMF forumom (da su user-i deljeni izmedju cms-a i foruma). Pod dobrom podrazumevam da je stabilna i ne dovodi do raznih nedoslednosti u bazi.
Slede user-frienliness, sigurnost i mogucnoti koje pruza.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 17.08.2009. u 21:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om18.08.2009. u 04:54 - pre 178 meseci
Da li si probao sa Joomlom? Jeste da nema neku narocitu podrsku (sa obe strane, valjda su se pokarabasili nesto) ali moze da se namesti.

Od ostalih CMS-ova, najlakse odaberi koji ti CMS prvo najvise lezi, pa onda integraciju jer vecina poznatih ima bridge-ove za poznate forume.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om18.08.2009. u 08:57 - pre 178 meseci
Za ovo sada nisam nista probao, jos sam u fazi planiranja a za koji dan pocinjem sa realizacijom.
Joomla-u sam probao dosta davno i delovala mi je komplikovano i neintuitivno. Wordpress sam koristio ranije, dok je bio samo blog engine i bio mi je super. Sada vidim da su ga dosta prosirili i da je prakticno postao pravi cms. Samo ne znam koliko se dobro spaja sa SMF-om. Video sam neke plugin-ove ali nije bilo nesto narocito komentara pa nisam mogao na osnovu njih da zakljucim.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om18.08.2009. u 12:49 - pre 178 meseci
SMF nije bas API friendly za intergraciju. Jedino pouzdano resenje je da se radi CMS koji je nadogradnja na SMF.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Preporuka za CMS sa dobrom integracijom sa SMF-om

[ Pregleda: 1455 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.