Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Carina na robu iz SAD

elitemadzone.org :: MadZone :: Carina na robu iz SAD

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14919 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Carina na robu iz SAD19.08.2009. u 19:17 - pre 178 meseci
Ventura, ok, ogradiću se od te export varijante, rekao sam da mogu zagorčati život, ali svakako necu dozvoliti nekom balvanu da me zajebava. Pa neka je carinik, policija, i Predsednik. Ako će da rastura neka ga rastura, ali ponižavati neće. Uostalom, ne da se njima da baš svašta rade, jer imaju kontrolu i oni, i nije im svejedno. Ipak njima dnevno dođe X osoba koje same plate mito, bez da ih pita neko. Sve ovo pričam ako si svestan da ne činiš prekršaj. Ako ideš s tim da se provučeš sa nečim, pogni glavu i '' Yes sir, no sir''

Jedini put kada sam imao problem je, doduše ne carina, nego imigraciono mi tražilo da pokažem kako sam dobio vizu u Kamerunu, a nije mi u pasošu viza za Kamerun. I to je bila moja greška jer nisam nosio stari pasoš sa tom vizom, objasnio im lepo, priznao grešku i ništa, samo mi je rečeno da treba da se nosi i stari pasoš sa predhodnim vizama.

Dobro, odosmo od teme, samo bih konstatovao da iako sam dosta putovao, nisam primetio da je naša carina nešto gora i bezobraznija od drugih. Opet verovatno zavisi i kojim poslom si kod njih, i kakve namere imaš.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Carina na robu iz SAD

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14919 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.