Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 21938 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.251.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 09:12 - pre 179 meseci
Citat:
Nemanja JakovljevicEto toliko o tome.

Stil: Ja vec godinu ipo dana nisam upalio televizor.
Volim i ja da koristim kompjuter - sad se ne moze bez njega, al da je to dobro - nije.


Sta rece, nije dobro da gledas TV i koristis kompjuter....ccccc....sinko Aj bez TVa se moze, imas sve vesti na netu, u toku si sa svim desavanjima, ali bez kompa...odnosno da komp nije dobar..ne bi se bas slozio
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.bbtec.net.



+39 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 09:25 - pre 179 meseci
Nivo u kome se koristi i u kome ga svi koriste... malo je mozda preterano...
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 11:21 - pre 179 meseci
Ja nemam ništa protiv sportista. Sportisti trebaju da se takmiče i ljudi trebaju da navijaju. Međutim isto tako pažnja treba biti posvećena i onima koji se bave naukom zbog toga što svi imaju koristi od toga. Te dve stvari ne trebaju da se isključuju. Nekada je bilo ono " Sirotinja igra a bogati gledaju " , a danas je " Bogati igraju a sirotinja gleda " . Mislite o tome...
 
Odgovor na temu

P a j o

Član broj: 229847
Poruke: 12
93.86.203.*



+1 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 11:24 - pre 179 meseci
Nekoliko puta sam gleda dnevnik samo da bih video hoce li bar 1min vremena odvojiti da obaveste narod da se u Srbiji odrzava takmicenje (sport) intelektualnog tipa (npr takmicenje iz informatike - programiranja isl). I nikad nisam video da su emitovali nesto slicno. Mada postoji jedna emisija koja je intervijuisala Srpske umove - kvadratura kruga (respect).
Primetih ovakvu diskriminaciju u jednom momentu htedoh da posaljem email odgovornom uredniku, ali se predomislih.
Samo nesto (dok se doticem televizije) b92 je napravio clanak, a sto nije to u nekoj emisiji na primer u vestima (ako nije)?

Jednostavno vlada Srbije nema nikakvu zainteresovanost za ovakvu omladinu, jer da ima svakao ne bi bilo ovako.

I drago mi je sto svi pametni i inteligentni napusaju drzavu. Sto da propadaju ovde kad vidie da su necenjeni? Meni je zao sto takvi umovi nemaju odgovarajucu paznju i postovanje kao sto zasluzuju. Ali kao sto je neko ranije rekao uopste ih ne zanima mahanje sa bine.

Veci je uspeh biti populara medju nekoliko inteligentnijih nego mase prostijih, mislim da toga treba da budu svesni!!!


 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.88.*



Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 11:24 - pre 179 meseci
@Nemanja Jakovljevic

I šta ja imam od toga što oni njih "znaju"? Bržu vožnju železnicom? Udobniji hotelski smeštaj? Brže skuvan ručak? Šta?
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 11:33 - pre 179 meseci
@pajo,i to nije slucaj samo sa "intelektualnim sportovima" [??] ,nego i sa "underground",tj manje popularnim sportovima...

ako od toga stanica/poljit'cari/bla bla nece zaraditi - nece biti emitovano ;)
 
Odgovor na temu

P a j o

Član broj: 229847
Poruke: 12
93.86.203.*



+1 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 11:46 - pre 179 meseci
Horvat, totalno si upravu. Ja sam se samo napomenuo intelektualne sportove jer se vise tice teme.

 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.bbtec.net.



+39 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 12:12 - pre 179 meseci
Citat:
hemarikon: @Nemanja Jakovljevic

I šta ja imam od toga što oni njih "znaju"? Bržu vožnju železnicom? Udobniji hotelski smeštaj? Brže skuvan ručak? Šta?


Pa npr - da ce uopste znati za tvoju zemlju... a ne da bude... cekaj - jel to Sibir? Ili - jel tvoja zemlja u Africi? Cek... tvoja zemlja je tamo na Baltiku? Deo Rusije/USSR?

Lepo je da stranci znaju nesto o tvojoj zemlji. Lepo je da znaju nesto DOBRO o tvojoj zemlji.
Oni su dobri u ovome, dobri su za ovo, dobri su za ono... pa onda kao - ajmo malo tamo.. pa vide - vidi dobar narod... gostoljubiv, prijatan... itd...

Al ako je tebe bas briga - onda u redu. Mozemo i da zatvorimo nase ambasade da sire bilo sta o nasoj zemlji - nego samo konzularno odeljenje za pomoc svojim drzavljanima.
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 13:07 - pre 179 meseci
a sta ZNAJU xy stanovnici xy drzave o tvojoj drzavi ako se pojavi sportas?
je l on deli prospekte o zemlji ili sta?
ili to sto je on 1 u ~7 miliona vrhunski sportas govori nesto o drzavi ili sta?
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.bbtec.net.



+39 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 13:16 - pre 179 meseci
Jednostavno se polako gradi interesovanje...
Jedno za drugim - ne treba se zaustaviti na sportistima. Nigde to nisam rekao.
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

P a j o

Član broj: 229847
Poruke: 12
93.86.203.*



+1 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 13:18 - pre 179 meseci
@ Nemanja Jakovljevic

Mogu samo da cuju da postoji, eventualno da znaju na kom je kontinetu. Opsirnije ce znati samo ako su bas zainteresovani da procitaju na wikipediji. A predpostavljam da je to veoma mali broj ljudi. Zar ne?
Tako da skoro nikakve vajde od njih u tom pogledu...
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.bbtec.net.



+39 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 13:22 - pre 179 meseci
@Pajo
Pa i to je neki pocetak - dosta ljudi u raznim zemljama ne znaju nit da postojimo, nit gde postojimo.
A ako se bude culo - srbija ovo, srbija ono - pa majku mu - valjda ce neko okrenuti wikipedia-u. Ili barem ovde el. recnik koji vecina studenata nosi sa sobom, pa ce iskucati Srbija da vide barem osnovne informacije...
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.85.*



Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 14:51 - pre 179 meseci
Citat:
@Nemanja Jakovljevic: Mozemo i da zatvorimo nase ambasade da sire bilo sta o nasoj zemlji - nego samo konzularno odeljenje za pomoc svojim drzavljanima.

Pozdravljam ideju. To je ono što nam treba, u siromašnoj i maloj državi treba uštedeti svaki dinar. Zato treba potkresati bar dve trećine osoblja u besplodnim misijama. Ako je 2 miliona radnika poslano na ulice usled nedostatka posla, takva sudbina čeka i one koji žive od rada tih radnika.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 22:39 - pre 179 meseci
Citat:
hemarikon: Pozdravljam ideju. To je ono što nam treba, u siromašnoj i maloj državi treba uštedeti svaki dinar.


I ja pozdravljam ideju.
Konzulate smestiti u kioske na periferiji svakog trećeg glavnog grada, gledano po kontinentima.
Strane ambasade u našoj zemlju srušiti, poplaviti zemljište i gajiti pirinač.

Ambasadore isporučiti na Horgošu, radi uštede u prevozu.
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.88.*



Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?15.08.2009. u 23:36 - pre 179 meseci
A tebe ćemo staviti da nadgledaš radove.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?16.08.2009. u 07:31 - pre 179 meseci
@hemarikon: Naravno, samo uz uslov da sve bude pre roka, a plata u rubljama.

Inače, Nadji, Čaviću i sličnima, pored stanova treba posvetiti i više medijskog prostora jer daju mladima najbolji primer šta se može postići sa viškom energije u tim godinama.
Umorni od treninga i željni uspeha su manje izloženi pojedinim negativnim uticajima, kao što je zevanje po kafićima, ćoškovima, alkoholu i narkoticima.


Deca koja se bave sportom su u budućnosti spremnija na poraze, koji ih povremeno i neminovno očekuju u životu a najbolji promoteri toga jesu zapravo, već formirani i aktuelni sportisti.
Da su najbolji ambasadori, to ste već pisali ... tako da je izlišno.

A iskreno, srce mi je punije kad vidim svoje dete na terenu, sa loptom ... na biciklu i rolerima nego za stolom kad uči ...
Prirodno je da deca ne vole školu i da vole da se igraju ... troše tu nagomilanu količinu energije ... pa bih se sigurno zabrinuo za njega kada bih video Teslin poster na zidu umesto Dejana Bodiroge.

Zato čestitke, za uspeh i za useljenje, jer kao sprotisti predstavljaju skoro pa jedinu svetlu tačku na ovom našem medijskom nebu.

EDIT:
A poznato je to da se u Srbiji sve oprašta, sem uspeha.

[Ovu poruku je menjao Zoran Rodic dana 16.08.2009. u 08:48 GMT+1]
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.81.*



Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?16.08.2009. u 08:03 - pre 179 meseci
Odakle si izvadio taj citat što mi pripisuješ?
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?16.08.2009. u 13:28 - pre 179 meseci
@ Zoran Zbog cega mislis da se oni koji se bave nekom naucnom disciplinom u isto vreme ne bave i nekim sportom. Jel' to nekakav stereotip. Ne vidim razlog zbog cega treba biti iskljuciv. Bavljenje sportom u stvari pomaze mentalnim sposobnostima ali svakako ne bi trebalo da bude samo sebi svrha.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?20.08.2009. u 23:34 - pre 178 meseci
Citat:
stil: @ Zoran Zbog cega mislis da se oni koji se bave nekom naucnom disciplinom u isto vreme ne bave i nekim sportom.


Ne mislim.
Samo, naglašavam da je promovisanje sporta od vitalne važnosti za ovu zemlju.

Seti se, osvoje košarkaši zlato ... svi vise na koševima ... vaterpolisti, odbojkaši ... teniseri ... svi na mrežu ... u vodu ... reket u ruku.
Samo pogledaš na teren i odmah vidiš u kom smo sportu trenutni favoriti.
Dosta toga se odlije u klubove ... pa onda ide ona priča o usmeravanju energije.
Drugo, pravi klubovi od svojih članova traže i dobre rezultate u školi.

Meni je trener jednako pratio ocene u školi koliko i moji roditelji.
Mislim, da sam sada bio jasniji ;)
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.85.*



Profil

icon Re: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?20.08.2009. u 23:59 - pre 178 meseci
Škola je nekad bila na ceni. I pored komunističkih gluposti društvo kao celina je negovalo pozitivne vrednosti. Nikakva "jurnjava za loptom" neće vratiti učenike u školu. Bavljenje sportom samo po sebi ne razvija pozitivne vrednosti u čoveku. To je u drugim sferama ljudske delatnosti. Osim toga, osvajanje medalje u bazenu nije nikog povelo na plivanje. Naprotiv, razmenjuju se poruke internetom i mobilnim telefonima.

Osim toga, šta gradjani imaju od toga što je bivša SFRJ bila olimpijski pobednik u ovom ili onom sportu. Ništa, ta država čak ni ne postoji. Prazna magla se razišla, 2 miliona ljudi samo u Srbiji je ostalo bez posla, fabrike u rukama jeftinih revolveraša, država bez budućnosti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zasto cavic i nadja imaju pravo na docek, a neko drugi nema?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 21938 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.