Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu

[es] :: Vodič za učenje :: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu

[ Pregleda: 15406 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gscotti
Gianmario Scotti
Finska

Član broj: 17809
Poruke: 5
*.nokia.com



Profil

icon FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu16.12.2003. u 15:04 - pre 247 meseci
Ovo ce vjerojatno zvucati malo cudno, i bit cu pod udarom kritika, al mi se ucinilo kao dobra ideja da ovim putem pokusam doci u kontakt sa mojim bivsim kolegama sa faxa u Novom Sadu. Za one koji me znaju, dovoljno je da kazem da sam mario iz rijeke.

Dakle, ako ima ikoga sa FTN-a koji me se sjeca, molim te da mi se javis putem e-mail-a ili privatne poruke ili u forumu.

Nadam se da necu uzburkati nacionalisticke temperamente. Imam vrlo lijepe uspomene na svoje kolege, od kojih su vecina bili srbi.



mario
 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.telia.com

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu16.12.2003. u 15:24 - pre 247 meseci
Ne vidim zasto bi "uzburkao nacionalisticke temperamente" kad je ovaj sajt od samog pocetka totalno apolitizovan, a kao sto i sam mozes videti ovde svraca dosta ljudi iz bivsih eks-jugoslovenskih republika. :)

Svi dobri ljudi imaju lepe uspomene na druge dobre ljude. I to nikakve razlike ne mogu spreciti.
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu16.12.2003. u 23:39 - pre 247 meseci
Tačno Leko. Dobro jasno je da ima raznih i da se čovek pribojava da
nekoga ne uvredi, ali može da bude siguran da to ovde nećemo dozvoliti.
 
Odgovor na temu

gscotti
Gianmario Scotti
Finska

Član broj: 17809
Poruke: 5
*.nokia.com



Profil

icon Re: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu20.12.2003. u 23:13 - pre 247 meseci
Decki, sve je to OK, samo izgleda da se nitko od mojih kolega nije "prosetao" ovim forumom :o(

Drago mi je da sam pronasao ovaj site, i da ga moderatori cuvaju od zlih namjera. Samo jos da se drugovi sa faksa jave, to bi bilo savrseno.
 
Odgovor na temu

bansanja
Sanja Banković
profesor, tehnička škola, Aranđelovac
Kragujevac

Član broj: 168366
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu06.01.2008. u 14:03 - pre 198 meseci
Kolega Mario, slucajno sam naletela na ovaj sajt. Drago mi je da se interesujes za nas. Nadam se da jos uvek pratis ovaj forum posto si poruku poslao davno. Molim te odgovori da bih znala. Ako stupimo u kontakt mogu da ti dam Tosin e-mail. Zasad toliko.
Pozdrav od koleginice Sanje Bankovic iz Kragujevca.
Sanja
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: FTN - Fakultet Tehnickih Nauka u Novom Sadu

[ Pregleda: 15406 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.