Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR "insufficient memory"

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR "insufficient memory"

[ Pregleda: 4172 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markoart
Marko Stojilkovic
Nis

Član broj: 19446
Poruke: 168



Profil

icon Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR "insufficient memory"02.08.2009. u 11:49 - pre 179 meseci
imam Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR, stalno dobijam obavestenje "insufficient memory" kada hocu da uradim preview. okvir prozora gde dobijem obavestenje "insufficient memory" nije windows-ov vec mi obavestenje salje skenerov softver. inace nikada mi se ne desava "insufficient memory" sem kada hocu da skeniram. da li neko zna u cemu je problem?

imam 2gb ram i hdd od 500gb
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dulle2009

Član broj: 219968
Poruke: 391
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR "insufficient memory"02.08.2009. u 17:42 - pre 179 meseci
Koji Service Pack za XP imaš? Jesi pogledao postoji li noviji drajver za taj skener ili noviji softver za skeniranje? Liči mi na problem sa alociranjem memorije.
Ja sam tu grešku na staroj mašini rešio povećanjem virtuelne memorije ili novom verzijom drajvera, ne sećam se taćno. Inače, drugi skener imam (Epson), ali sam takođe imao "insufficient memory", iako sam imao sasvim dovoljno RAM-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa skenerom MUSTEK POWER BEAR "insufficient memory"

[ Pregleda: 4172 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.