Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa skenerom mustek bearpaw 2400

[es] :: Ostali hardver :: problem sa skenerom mustek bearpaw 2400

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

set
Kragujevac

Član broj: 14706
Poruke: 61
*.vdial.verat.net.



Profil

icon problem sa skenerom mustek bearpaw 240030.06.2006. u 22:14 - pre 216 meseci
Imam problem sa skenerom bearpaw 2400 kada skenira malko je bucniji kod pomeranja transportera i ponekad se cuje kao da se nesto lomi unutra a i slika je negde na pola izoblicena na ostalim delovima je sve OK. Ako neko zna sta moze da bude uzrok ovom kvaru i kako da ga resim hitno mi je potrebno
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: problem sa skenerom mustek bearpaw 240002.07.2006. u 07:56 - pre 216 meseci
Kupi bolji skener

Kod tebe je verovatno pukla neka plastika, a to se obicno tesko nalazi. Inace ko god ima taj skener ima neki problem

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: problem sa skenerom mustek bearpaw 240002.07.2006. u 08:49 - pre 216 meseci
Ako sivican malo elektronici, boljeg savjeta od onoga da ga otvoris i vidis sto se desava nemam. Nadalje ako nisi ili servis ili novi skener. Ja bi mu bar skinuo poklopac, lampu prekrio, pustio ga da skenira i vidio sto se desava. Vrlo vjerojatno da je nesto fizicki osteceno ili poremeceno dok kazes da se takvi zvukovi cuju

 
Odgovor na temu

set
Kragujevac

Član broj: 14706
Poruke: 61
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: problem sa skenerom mustek bearpaw 240012.07.2006. u 21:07 - pre 216 meseci
Otvorio sam skener i nema nikakvih fizickis ostecenja svi delovi su citavi i sve radi bez problema. Kad sam ga sklopio on je radio bez problema i vise se nije culo ono pucanje i taman kad sam pomislio da je sve u redu on mije prilokom skeniranja jednog casopisa opet se cuo i slika je se malo iskrivila i posle toga je radio kako treba i dalje radi. Da li je moguce da me zeza trakasti kabl koji povezuje elektroniku sa lampo posto mi se cini da se on ne odmotava bas kako treba svaki put i das e ponekad guzva i onda ga transporterpogura i tad preskoci.
Da li neko moze da mi navede kako se tacno nazivaju delovi unutar skenera posto mi ovo treba za skolu za diplomski pa ne bi bas da lupam ili ako ima neko uputstvo sa delovima skenera.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: problem sa skenerom mustek bearpaw 2400

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.