Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona

[es] :: Google :: Gmail :: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona

[ Pregleda: 6263 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

walterEU
walterEU
Sremska Kamenica

Član broj: 110161
Poruke: 19
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.merkant.co.rs


Profil

icon Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona27.07.2009. u 23:01 - pre 179 meseci
Imam dve mail adrese, privatnu na Gmail-u i poslovnu na Google application.
Problem je sto ne mogu da se ulogujem ni na jednu od tih stranica preko web browsera sa svog mobilnog telefona Siemens S75.
Nakon ukucavanja imena i passworda, kada pritisnem SIGN IN, vrati me ponovo na log in stranicu.
Zvao sam operatera u MTS-u i dobio sam prilicno glup odgovor da se ta usluga naplacuje?!
Jos jednom da pojasnim da pokusavam da pristupim Gmail-u preko web browsera. Znaci nista pop3 i smtp itd.

Sa drugog telefona, SE 550i (VIP), dobijam konekciju bez problema i prilicno brzo.
E, to je ujedno i drugi problem jer je to zenin telefon pa bih molio ako moze sto pre odgovor dok to ona ne provali da ima! :)
 
Odgovor na temu

daywalkerzr
Zrenjanin

Član broj: 58284
Poruke: 291
*.bolnica.org.rs.



+4 Profil

icon Re: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona28.07.2009. u 06:49 - pre 179 meseci
Otvori u telefonovom browseru http://www.google.com/mobile i skini program

[Ovu poruku je menjao daywalkerzr dana 28.07.2009. u 08:11 GMT+1]

 
Odgovor na temu

walterEU
walterEU
Sremska Kamenica

Član broj: 110161
Poruke: 19
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.merkant.co.rs


Profil

icon Re: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona28.07.2009. u 07:35 - pre 179 meseci
Probao.
Uspeo da se ulogujem na Gmail a na Google Application ne moze.

Kada otvorim poruku na Gmailu , na prvi SCROLL, ponovo me vrati na log in stranicu.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona29.07.2009. u 22:35 - pre 179 meseci
Zar ti se odlaskom na http://www.google.com/mobile ili http://m.google.com i klikom na Gmail ne nudi da instaliraš Gmail aplikaciju u telefon? Ako nju instaliraš moćićeš lako da je koristiš za proveru email-a na vliše naloga (radi i za Google Apps).
A u browser-u probaj da očistiš Cookies i Cache (nađi u opcijama browser-a "Clear cookies" i "clear cache") pa onda probaj da se uloguješ opet.
 
Odgovor na temu

KZL
student
Beograd, Srbija

Član broj: 239586
Poruke: 80
213.244.201.*



+9 Profil

icon Re: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona12.11.2009. u 22:29 - pre 175 meseci
Java aplikacija GMail omogućava logovanje na više naloga istovremeno - čak i na drugom domenu (Google Apps).

A ako ti ne radi fabričkim browserom skini Opera mini , tu će ti sigurno raditi.
Poseti mini.opera.com browserom telefona.
(ovde ide potpis)
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Logovanje na Gmail sa mobilnog telefona

[ Pregleda: 6263 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.